Nowy sezon, obrączki!

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Robson » 22 lis 2012, 8:38

Witam serdecznie :) Zmiany jakie zaszły od nowego sezonu bardzo mnie zaskoczyły, oczywiście pozytywnie. Trzeba powiedzieć, że Nasz Administrator bardzo się postarał <brawo>
Rozumiem, że prace nadal trwają i nie mam do tego pretensji, lecz tylko z własnej ciekawości i życzliwości chciałem o kilka spraw zapytać i omówić.
Otóż na rynku nie ma jeszcze obrazka działu sprzedaży obrączek, próbowałem też kupić obrączki z siedziby związku (limitowane 100 sztuk), także wyskakuje błąd.
Przeniosłem się do własnego województwa (mazowieckiego 07), a żeby się przenieść musiałem odejść z sekcji. Po przeniesieniu się, gołębie i tak mają ten sam oddział na obrączkach, przypisany na początek, czyli pomorskie 01.
Chciałbym zapytać, czy oddział na obrączkach już się nie zmieni? Będzie już taki losowy? Następnie wszedłem w zakładki sekcje i tam o dziwo jest tylko jedna sekcja, domyślam się, że teraz będzie można zapisać sie wyłącznie do tych sekcji, których właściciele należą do tego samego oddziału, co ja?
Super sprawa z zagranicznymi obrączkami, świetny pomysł.
Mam jeszcze wątpliwości, czy mogę już sparować gołębie w rozpłodzie? Nie mogę jeszcze kupić obrączek, wiec nie chciałbym, żeby zostały niezaobrączkowane...
Na razie chyba tyle, z góry dziękuję za odpowiedź Administratora, pozdrawiam! :D
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Robson » 22 lis 2012, 12:19

Przy próbie zakupu obrączek w siedzibie związku, nadal wyskakuje błąd, nie można nic zrobić...
Młode u mnie już się wykluły, mam czas do jutra rana żeby zaobrączkować.
Dlatego drogi Administratorze, obrączki muszą być dostępne dziś!
Koniecznie... :?
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Łukasz » 22 lis 2012, 12:46

robson u mnie to samo obrączek nie da się kupic młode słabe poty że szkoda gadać
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Robson » 22 lis 2012, 13:31

No młode słabe, ale cóż, nie ma co płakać, tylko mieć nadzieję, że inni tez takie mają :D
Obrączki można już kupić, właśnie przed chwilą kupiłem 100 sztuk ;)
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Robson » 22 lis 2012, 14:06

Piszę jeszcze w sprawie sekcji, a mianowicie chodzi o to, że po przeniesieniu się do swojego oddziału, nie mam możliwości zapisania się do żadnej sekcji, ponieważ jest tylko jedna i to nieaktywna.
Aby się przenieść do innego oddziału trzeba było odejść z sekcji, myślałem, że po przypisaniu do odpowiedniego oddziału mogę się zapisać z powrotem do swojej sekcji, ale niestety jest to niemożliwe!
Chcę należeć do mojej sekcji <Lotnik>, której właścicielem jest BIAŁOLOT, on zaś należy do oddziału 01 pomorskie.
Trzeba coś z tym zrobić, bo mieliśmy wszystko zorganizowane już na nowy sezon, razem w sekcji tworzyliśmy zgraną grupę, dlatego chcę zmiany, by można było należeć do sekcji, jaką się samemu wybierze, a nie tej narzuconej, a w moim przypadku do żadnej!
Ta sprawa musi zostać wyjaśniona, ponieważ nie było żadnej dokładnej informacji o tych zmianach i konsekwencjach, a ja nie zamierzam płacić 10 monet za niedomówienie...
Czekam na odpowiedź Administratora ;)
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez BIAŁOLOT » 22 lis 2012, 14:56

Witam pisałem do administratora wiadomość część niej cytat poniżej.
Piszę to tu jeszcze raz, bo straciłem parę osób z sekcji, a między innymi "Robson'a" z którym mieliśmy wiele planów aby ulepszyć sekcję proszę o to aby można było zmienić oddział na swoje województwo ale chcę również aby gracz mógł wybrać sekcje którą chce, a nie jak jest teraz bo np. Robson należy do oddziału 07 ale jest tam 1 sekcja i do tego nie aktywna.

cytat listu"2.Jestem prezesem sekcji <Lotnik> odeszło ode mnie parę osób, bo chciało wybrać swoje województwo i wrócić a teraz nagle nie można więc co jest grane proszę tak zrobić aby każdy mógł należeć do tej sekcji co należał!!"

Pozdrawiam
BIAŁOLOT
Dobry Lot:)
BIAŁOLOT
 
Posty: 137
Dołączył(a): 18 lis 2011, 14:07

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez sadlak111 » 22 lis 2012, 15:45

Zgadzam się w 100% z moimi przedmówcami. Niech każda sekcja będzie dostępna dla wszystkich oddziałów. Ja jestem w mojej sekcji już baaardzo długo i mam tam wielu znajomych, nie chciałbym jej opuszczać, ale fajnie by bylo zebym mogł należeć do oddziału ( województwa) z ktorego pochodzę. Z poważaniem sadlak111
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Marcin0283 » 22 lis 2012, 16:39

Też chciałbym być w swojej sekcji w której byłem tyle czasu ale jak zmieniłem oddział z śląskiego na wielkopolski to już mam do wyboru inną sekcję.
Tak jak przedmówca pisał wszystkie sekcje powinny być widzialne dla każdego oddziału.
A moja sekcje w której byłem tyle czasu jest tylko widzialna w oddziale śląskim.
Marcin0283
 
Posty: 213
Dołączył(a): 18 lis 2012, 20:34

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Marcin0283 » 22 lis 2012, 17:19

Jeszcze jedno pytanie do administratora.
Limit jest 100 obrączek a czy jeśli w tym sezonie zaobrączkuje tylko 60 sztuk a 40 sobie zostawię to czy w następnym sezonie będę mógł te 40 wykorzystać plus te 100 nowych czy po prostu by mi te 40 sztuk przepadło.
Marcin0283
 
Posty: 213
Dołączył(a): 18 lis 2012, 20:34

Re: Nowy sezon, obrączki!

Postprzez Robson » 22 lis 2012, 17:38

Koledzy!!! Jest sposób na sekcje :D
Kiedy opuszcza się sekcję, w powiadomieniach jest np, że: "Odszedłeś z sekcji <Lotnik>."
Klikacie w nazwę sekcji, składacie podanie o przyjęcie i jesteście z powrotem w sekcji :lol:
Powodzenia!
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość