spis gołębi

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

spis gołębi

Postprzez artex » 30 lis 2012, 9:43

Mam prośbę do administratorów, bym mógł podać nowy spis gołębi starych, ponieważ przy ustawianiu na liście omyłkowo wysłałem listę na której było chyba 4 ptaki, choć w gołębnikach jest ok 300.
Mam nadzieję,że administratorzy pozytywnie rozpatrzą moją prośbę, ponieważ moim zdaniem typowanie do 40tki czy 50tki jest dość kłopotliwe przy takiej ilości gołębi, bo chyba nie ma opcji według potencjału, a serwer działał dopiero po 22.
Dziękuję pozdrawiam, artex
artex
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21 paź 2011, 8:09

Re: spis gołębi

Postprzez Adek0221 » 30 lis 2012, 20:34

Widzę, że zmiany zostały już wprowadzone. Niestety nie zdążyłem się z nimi dobrze zapoznać i obawiam się, że popełniłem sporą gafę. Mianowicie zamiast na spisie gołębi dorosłych umieścić wszystkie ptaki umieściłem tylko 2 sztuki i widzę, że teraz nie mam możliwości, aby dodać kolejne:( Czy mam przez to wnioskować, że wszystkie pozostałe ptaki nie wezmą udziału w lotach (chodzi mi o ten sezon)? Nie chodzi mi o to, aby rywalizować z najsilniejszymi, bo są oni poza moim zasięgiem. Zależy mi jedynie na tym, aby ptaki zdobywały doświadczenie, które w tej grze jest bardzo istotne.
Czekam na odpowiedź z poważaniem Adek0221
Adek0221
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lis 2011, 20:25

Re: spis gołębi

Postprzez artex » 01 gru 2012, 12:18

Adek, ja dokładnie taki sam błąd popełniłem i również zgłosiłem się z podobną prośbą do admina, ale niestety odpowiedź była negatywna i w tym sezonie stare będą siedziały w gołębnikach. Moim zdaniem było za mało czasu na oddanie spisu przed 1 lotem konkursowym i ustawiałem w pospiechu, ale cóż mój błąd:((
artex
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21 paź 2011, 8:09

Re: spis gołębi

Postprzez RAFAŁ PL0413 » 01 gru 2012, 19:39

witam a moje zostały zapisane przed 2 lotem wszystko było ok a na 3 lot już nie mogę zapisać żadnego więc coś jest chyba nie tak proszę adminów o sprawdzenie tego leo
RAFAŁ PL0413
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 lis 2011, 15:23


Re: spis gołębi

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 10:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vivero
 
Posty: 325698
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości