zgineły młode z gniazda!!!!!

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez skorpion80 » 24 gru 2012, 21:05

witam mam wielki problem na s 1 kupiłem w 1 dniu giełdy parkę mulemanskę 466 i żółtego 488 miały młode aż do dziś ,dziś około 20 miałem odsadzić i zniknęły z rana te młode , sparowałem jeszcze raz miały 2 młode mulka i żółtego z czarnymi plamami wyrobiłem rodowody i teraz patrze jajek nie ma proszę to naprawić bo to bardzo dziwne i jak można przywrócić mi ten 1 leg ,młode były po rodzicach z wysokimi potami więc może i one miały wysokie poty.odp.skorpion80 ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ DUŻO RADOŚCI I CIEPŁA RODZINNEGO
skorpion80
 
Posty: 72
Dołączył(a): 15 gru 2011, 9:01

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez Jaciub » 25 gru 2012, 19:36

Witam
Mi w zeszłym sezonie po najlepszej parze również dwu krotnie zginęły. Też już je zaobrączkowałem 1 ląg miał ładny potencjał. Wówczas napisano mi: "Jajka mogły być nie zalężone jak w realu"...
Szczerze wądpie, aby lęgi zostały zwrócone. A zresztą dzisiaj powinien być nowy sezon (niestety jeszcze niema może jutro będzie) to lęgi się wyzerują. ;)
Wesołych Świąt ;)
Pozdrawiam
Jaciub
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15


Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 10:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:10

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:11

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:12

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:13

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:14

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: zgineły młode z gniazda!!!!!

Postprzez vivero » 13 lut 2024, 15:15

vivero
 
Posty: 355876
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości