Problem zgłaszania

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Problem zgłaszania

Postprzez Marcino1 » 10 kwi 2014, 12:40

Od początku sezonu mam problem ze zgłoszeniem gołębi młodych do lotu w sekcji .czy ktoś to w końcu naprawi?
Marcino1
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sty 2014, 12:17

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Moderator » 10 kwi 2014, 18:40

Marcino1 napisał(a):Od początku sezonu mam problem ze zgłoszeniem gołębi młodych do lotu w sekcji .czy ktoś to w końcu naprawi?


Co sobie myślisz że administracja to jasnowidze, gdzie zgłaszałeś problem nigdzie w dodatku piszesz dwa posty na s1 i na s4 nie podajesz nazwy w grze i nic nie mówisz jaki to problem,nie wiadomo na jakim serwerze grasz więc radź sobie sam.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Maestro » 11 kwi 2014, 21:44

Problem wystąpił na serwerze nr 1. Nie dotyczy mnie osobiście lecz w mojej sekcji kilkunastu hodowców nie może zapisywać gołębi młodych na loty sekcyjne. Nazwa sekcji: ---THE BEST---
Maestro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 mar 2014, 16:58

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Moderator » 12 kwi 2014, 9:33

Ty też nic nie zgłaszałeś a piszecie kiedy w końcu zostanie to naprawione, zastanówcie się nad sobą co piszecie

Co do problemu to raczej ty masz jako właściciel sekcji, jak namieszałeś przy ustawieniach to masz teraz problem bo ze strony technicznej raczej nie ma problemu.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Maestro » 12 kwi 2014, 19:19

Panie "Zjadłem Wszystkie Rozumy" Moderatorze: po pierwsze nie jesteśmy i nie wydaje mi się abyśmy kiedykolwiek mieli być na "Ty", po drugie nawet gdybyśmy byli kultura i zasady języka polskiego wymagają aby pisać takowe słowo z dużej litery, po trzecie ,i tu dochodzimy do meritum sprawy: nie jestem właścicielem sekcji więc w żaden sposób nie mogłem namieszać w ustawieniach o co zostałem niesłusznie pomówiony na forum publicznym przed szanownym gronem Kolegów.Mimo wszystko pozdrawiam i życzę spokojnego niedzielnego wieczoru :)
Maestro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 mar 2014, 16:58

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Moderator » 12 kwi 2014, 22:27

Gdybyś miał trochę wiedzy to wiedziałbyś że na forum są wszyscy równi niezależnie jakie to jest forum.

Problem wystąpił na serwerze nr 1. Nie dotyczy mnie osobiście lecz w mojej sekcji


Zastanów się człowieku o czym piszesz i co. Nie wiem czy ja jestem ślepy albo ty nie dowidzisz ale moje Ty jest duże, jak chciałeś zabłysnąć to zabłysłeś asz oślepłem, a jak chcesz kogoś pouczać to pisze się w naszej, a nie mojej.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Maestro » 13 kwi 2014, 10:28

Poziom odpowiedzi Moderatora najdobitniej świadczy o gronie odbiorców tej gry: 8-12 lat...
Maestro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 mar 2014, 16:58

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Maestro » 13 kwi 2014, 10:43

Nic nie wnosząca rozmowa,temat do zamknięcia
Maestro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 mar 2014, 16:58

Re: Problem zgłaszania

Postprzez Moderator » 14 kwi 2014, 8:09

Nie porównuj twoich postów do postów niektórych 8latków bo nie dorastasz im do pięt
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron