Blokada handlu

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Blokada handlu

Postprzez lragus » 25 gru 2014, 12:28

Witam, nie wiem z jakiego powodu ale mam zablokowany handel z wieloma graczami. Wiem o conajmniej kilka a napewno jest ich wiecej. Nie handlowalem wczesniej z niekturymi z tych graczy a mimo to mam blokade.
Mam prosbe do adminow o nie zakladanie takich blokad bo to psuje te gre. Wielu z nas w tym ja kupuje monety a blokowaniem handlu odbieracie chec gry! Wiec nie zdziwcie sie ze za jakis czas nikt tu nie bedzie gral. Tymbardziej ze AKTYWNYCH graczy jest coraz mniej.
lragus
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 sty 2014, 18:34

Re: Blokada handlu

Postprzez Moderator » 25 gru 2014, 18:08

Witam, nie wiem z jakiego powodu ale mam zablokowany handel z wieloma graczami. Wiem o conajmniej kilka a napewno jest ich wiecej. Nie handlowalem wczesniej z niekturymi z tych graczy a mimo to mam blokade.


Odpowiedz jest pisana na forum nie jednokrotnie, wystarczy czytać

Mam prosbe do adminow o nie zakladanie takich blokad bo to psuje te gre


Admin nie zakłada blokady, blokada włącza się automatycznie po to by gra była sprawiedliwa i eliminowała oszustów

Wielu z nas w tym ja kupuje monety a blokowaniem handlu odbieracie chec gry! Wiec nie zdziwcie sie ze za jakis czas nikt tu nie bedzie gral. Tymbardziej ze AKTYWNYCH graczy jest coraz mniej.


Administracja robi wszystko by graczy było coraz więcej, a co robią sami gracze by zachęcać innych
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Blokada handlu

Postprzez lragus » 26 gru 2014, 10:58

Co do odpopowiedzi to nie obchodzi mnie ze jest na forum. Tu jest taki balagan(beznadziejne tytuly watkow itd.) ze nie da sie nic znalezc.
To skoro ta blokada jest zakladana automatycznie to czy jest tez zdejmowana i po jakim czasie?

Co do pozyskiwania nowych zawodnikow to przedewszystkim zadbajcie o to by nie rezygnowali z gry. Co z tego ze ja zwerbuje 5 graczy jak po miesiacu odejda bo albo maja jakies blokady albo albo om golebie znikaja albo poty wychodza ponizej oczekiwania. Przyklad ostatnio kupilem 9 mlodych po rodzicach 780-800 jak tylko jeden z nich wyszedl 795 jeden 750 a reszta 600+!?
Ps. Sorry za pisownie ale pisze z tel. Pozdrawiam;-)
lragus
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 sty 2014, 18:34

Re: Blokada handlu

Postprzez Moderator » 27 gru 2014, 11:50

Co do odpopowiedzi to nie obchodzi mnie ze jest na forum. Tu jest taki balagan(beznadziejne tytuly watkow itd.) ze nie da sie nic znalezc.


No jak cię to nie obchodzi to trudno twoja sprawa ale nikt nie będzie pisał 100 razy jedno i to samo tylko dlatego że ktoś jest leniwy, a znaleźć można wszystko do tego służy wyszukiwarka.

Co do pozyskiwania nowych zawodnikow to przedewszystkim zadbajcie o to by nie rezygnowali z gry. Co z tego ze ja zwerbuje 5 graczy jak po miesiacu odejda bo albo maja jakies blokady albo albo om golebie znikaja albo poty wychodza ponizej oczekiwania


Tacy gracze odchodzą bo nie zapoznali się z zasadami tej gry i nic o niej nie wiedzą a to podstawa, ty jesteś przykładem

Zanim coś napiszesz zapoznaj się z grą a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania, na forum jest sporo wiedzy wystarczy trochę poczytać.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Blokada handlu

Postprzez JumP.Street » 24 sty 2015, 17:31

Nie loguj sie z telefonu bo przez to masz blokade,adresy sie powtarzają bo telefony nie mają ładu i nawet jezeli admin ci zdejmie to pare dni i bedzie spowrotem
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Blokada handlu

Postprzez kuba » 07 lis 2015, 18:21

witam mam prośbę do administratora by coś zrobił z tą blokadą handlu bo dzisiaj chcąc kupić jakiegoś gołębia na rynku praktycznie z każdym graczem miałem blokadę . JAK GRAĆ ?
kuba
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lis 2012, 15:45

Re: Blokada handlu

Postprzez kuba » 07 lis 2015, 18:26

Dodam jeszcze że od kilku lat gram nigdy nie logowałem się z telefonu ani z wi fi z przypadkowych miejsc a i tak mam blokadę z wieloma graczami za czeło mnie to po prostu wkurzać.
kuba
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lis 2012, 15:45

Re: Blokada handlu

Postprzez kuba » 20 gru 2015, 18:51

pewnie i tak tego administrator nie czyta bo ponad miesiąc temu napisałem na temat blokady handlu i zero odzewu mój nik w grze kuba 77 nie wiem dlaczego nie mogę handlować z graczami np.MICHAŁ BANAŚ,P-I-O-T-R-E-K---0426 I jeszcze z kilkoma innymi ale w tej chwili nie pamiętam nazw. bardzo prosił bym o odpowiedz bo naprawdę ta blokada utrudnia mi grę i z pewnością innym graczom też. Pozdrawiam Kuba
kuba
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lis 2012, 15:45

Re: Blokada handlu

Postprzez kuba » 31 gru 2015, 19:57

panie administratorze prosił bym by coś zrobić z blokadą handlu lub chociaż odpowiedż na moje pytanie
kuba
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lis 2012, 15:45

Re: Blokada handlu

Postprzez Moderator » 01 sty 2016, 18:41

kuba Nie da się nic zrobić było już pisane wielokrotnie na forum, blokada włącza się automatycznie bo to jedyne zabezpieczenie przed nieuczciwymi graczami.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości