Ad. eindhoven

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ad. eindhoven

Postprzez topic » 21 lis 2011, 8:06

teraz ta gra to porażka jest bo tylko jedna osoba cały czas kosi kasę sami wiecie kto masakra :o :o :o :o
topic
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11 lis 2011, 8:27

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 8:10

bo ja próbowałem sobie radzić na starym silniku a nie płakałem na forum że gołębie przychodzą losowo, w wiekszośći moje gołebie same wyrobiły sobie taki potencjał to tylko kwestia czasu. OK możemy zrestartować grę ale oddaj każdemu użytkownikowi kasę którą wydał za monety bo widzę żę mało te pieniądze szanujesz.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez zico » 21 lis 2011, 9:08

przy restarcie gry organizator gry powinien dopisac ilość zakupionych monet (za realne pieniadze ).przyznasz sam że gdyby od poczatku obowiazywały nowe zasady to każdy (normalny) gracz by szedł w kierunku podnoszenia potencjału a nie naprzyklad w lierunku wizualnym aby posiadać nietypowe barwy gołębi,co tetz wielu graczy czyniło bez uszczerbku na wynikach lotowych.Organizatorzy gry przeczuwając niezadowolenie graczy zdecydowal jednak na " gonitwe arabów z chabetami '' wierząc ze się rozejdzie po kosciach ! tak na marginesie napisz Przemo 0273 ile sezonów grasz ze masz takie dobre gołebie i ile sezonów gra istnieje ( sezon= miesiąc rozumiem ).
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 9:29

gram od 1 sezonu od bodajże 3 lotu, nie trudno było wtedy zdobyć dobre ptaki taniej... a po za tym od początku gry było powiedziane im lepszy potencjał tym lepsze zdolności lotowe i tym się kierowałem przy selekcji stada pod koniec sezonu. To według Ciebie będziemy restartować serwa za każdym razem jak przyjdzie nowy gracz tylko po to aby mógł być w czołówce? przecież to się mija z celem. Po za tym nie widzi mi się zaczynanie wszytkiego od początku bo trochę czasu poświęciłem na doprowadzeniu aby ta hodowla miała "ręce i nogi". Można lekko podkręcić wydolność słabszych ptaków, ale nie wyobrażam sobie miernoty z czerwonym potencjałem na początkach listy. To potencjał ma wyznaczać wartość ptaka a nie jego barwa!
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez jankes » 21 lis 2011, 9:33

panowie proszę przeczytac moj post "refleksja" w dziale" pogaduchy"
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: Ad. eindhoven

Postprzez jedrek » 21 lis 2011, 9:36

Przemo_0273 »

wszystko sie zgadza tylko ze ten co zaczal grac pierwszy mial mozliwosc zarobienia wiekszej kasy na lotach co za tym idzie mogl sobie pozwolic na zakup golebi o wyzszym potencjale co wtej chwili daje nadal szanse na zarabianie duzej kasy na lotach.Wtej chwili jak Bys zaczynal to inaczej bys pisal:]pozdrawiam.
jedrek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 lis 2011, 21:20

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 9:43

tak samo byś nie pisał jak byś miał lepsze ptaki proste... szkoda że większość z Was nie potrafi pójść na kompromis tylko - RESTART albo STARY SILNIK. Swoje zdanie wyraziłem w poście w temacie "refleksja" dział pogaduchy.
A pozatym kolego Jedrek to tak jak byś miał pretensje że hodowca lotuje juz 40 lat a Ty dopiero zaczynasz. pozdro
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez jedrek » 21 lis 2011, 9:46

Przemo_0273 napisał(a):tak samo byś nie pisał jak byś miał lepsze ptaki proste... szkoda że większość z Was nie potrafi pójść na kompromis tylko - RESTART albo STARY SILNIK. Swoje zdanie wyraziłem w poście w temacie "refleksja" dział pogaduchy.
A pozatym kolego Jedrek to tak jak byś miał pretensje że hodowca lotuje juz 40 lat a Ty dopiero zaczynasz. pozdro


Mozesz nzpisac o jaki kompromis Ci chodzi?
tak zaczynam i uwierz mi niejednego starszego chodowce przeskoczylem:]
jedrek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 lis 2011, 21:20

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 9:49

no więc widzisz jakie to proste więc i tutaj Ci się powinno udać :))) a co do kompromisu:

kol. Jankes w większości się z Tobą zgodzę jednak z małą poprawką: 20% dla ptaków 15- 20. 5 % lub mniej dla "czerwonych pot.". A co do sprawy restartu (jaką poruszyli inni gracze) mówię stanowcze NIE. pozdrawiam
ps. doświadczenie mocno zależy od potencjału.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez zico » 21 lis 2011, 10:09

a który obecnie sezon trwa ? piszesz ze od 1 sezonu lotujesz,do się dowiemy w jakim czasie mozna dojść do twoich wynikow.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości