Ad. eindhoven

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 20 lis 2011, 21:01

pawelko1 napisał(a):
Przemo_0273 napisał(a):przecież mają jakieś szanse... ja mam sporo ptaków z wysokim potencjałem i denerwowało mnie to że inny gracz wchodzi sobie na rynek wybiera sobie pierwszych z rzedu 100 ptaków po najniższej cenie. Przychodzi lot i taki gość bije mnie na łeb samą ilością. Potencjał jest po to aby wykazywać wyniki lotowe na starym silniku był zupełnie zbędny i do niczego nie potrzebny. Najpierw były płacze że losowy konkurs teraz Wam nie pasuje gdy wkońcu admini coś z tym zrobili.
PS. nikt nikogo do gry nie zmusza więc...

Przemo racja nikt nikogo nie zmusza do gry !!! ale zobacz jakie ma szanse nowy ten ktory nie zainwestuje ???? zalozylem 2gie konto aby zobaczyc faktycznie jak to wyjdzie i z legu uchowalem jednego mlodego z potencjalem 18 reszta duzo mniej ,ile konk zlapie ile zarobie na rozbudowe hodowli ???? rozumie ze potencjal powinien byc promowany ale nie w tej skali aby na 100szt bylo 3 szt srednie w konk mysle ze ten % powinien byc lekko zmieniony na100szt minimum 20szt srednich i 5szt miernych slabych inaczej nie ma to powodzenia ten nowy silnik .


a z tego co piszesz to widzę że chcecie doganiać czołówkę w kilka dni... większość graczy w czołówce gra od samego początku gry, trochę czasu poświęcili na grę, w wiekszości jesteście przeciwni pomysłowi ponieważ obraliście sobie taktyke szybkiego rozbudowania gołebników, lotowania z pokazowych tylko po to by zapełnić jak najwiekszą ilość cel,nieważne czym byle by były wypełnione, teraz nowy silnik mocno krzyżuje Wam plany i zmusza do myślenia, obrania nowej strategii gry. A wracając do początkujących ... przecież każdy ptak rozwija się z lotu na lot, wkońcu osiągnie optymalny potencjał co również przełoży się na jego potomstwo ale do tego potrzeba CIERPLIWOŚCI a wielu z Was wydaję się jej brakować. pozdro
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez enyces » 20 lis 2011, 21:03

zgadzam się z Pawłem na to 100 ptaków powinno być z 40 słabszych bo co lot będzie to samo ze najlepsi będą brać wszystkie konkursy daje przykład ze jeden gracz daje na lot 40 ptaków z potencjałem powyzej 26 i on co dzień bierze 40 konk to jaka szanse ma ten co założy nev konto
enyces
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 lis 2011, 19:23

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Lotnik2.0 » 20 lis 2011, 21:06

Potencjał bedzie rozwijał się i u innych ptaków . Podoba mi sie nowa metoda tylko dla słabszych bedzie troche ponad ich siły. Ja proponuje trochę inne proporcie.
Pozdrawiam
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Re: Ad. eindhoven

Postprzez enyces » 20 lis 2011, 21:10

pawel ale nie zwróciłeś uwagi na to ze chodź początkującemu graczowi potencjał ptaków będzie rósł ale nie wziołeś tego pod uwagę ze wszystkim rośnie potencjał a nie tylko tym co zaczęli ;p
enyces
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 lis 2011, 19:23

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 20 lis 2011, 21:12

w takim razie po co wogole ma występować potencjał....
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez pawelko1 » 20 lis 2011, 21:14

Przemo zanim nosze sie rozwiną to wasze tez i kolo sie zamyka a ja nie biorąc konk nie mam euro na karme i gine a nie wspomne o rozbudowie golebnika bo na to napewno nie zarobie :lol: wiec tez tak pomysl a nie tylko o sobie ,ja tylko podpowiadam o zwiekszenie % w tych 100szt na ktore jest teraz okolo3szt srednie bo to oczywiste ze wiekszy potencjal powinien byc premiowany bardziej ale nie w takiej skali ze wejde na ranking z potencjalem zobaczyc co siądzie dzis z lot pierwsze :D . Jak wspomnialem predzej na pierwszym legu uchowalem 8 mlodych jeden ma 18 potencjal i on ma szanse na konk ale nie koniecznie go wezmie, reszta ma potencjal od 7 do 11 one nie wezma go na 100% wiec pytam jeszcze raz jak grac ? nie wpłacając pieniedzy realnych ? Gra jest fajna i ciesze sie ze jest bo mnie wyleczyla z innej gry ktorej poswięcalem dużo więcej czasu :D
pawelko1
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 lis 2011, 18:21

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 20 lis 2011, 21:20

no ja mam sporo dobrych ptaków wiec bronie swoich racji proste... na początku sezonu kasowałem wszytskie słabsze ptaki zostawiając mniejsze ale lepsze jakościowo stado za co dostałem ostro po łapkach bo spadłem o 20 miejsc w rankngu, ale na szczescie sporo ptaków cofnąłem z rynku... a co do początkujących to kwestia czasu i dobrzej polityki w gołębniku i spokojnie można dogonić czołówkę.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez enyces » 20 lis 2011, 21:38

ja tez jestem za by podnieść % słabszych ptaków i będzie wszystko ok ;)
enyces
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 lis 2011, 19:23

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Marcin0292 » 21 lis 2011, 7:33

Co wy sie tak spieracie teraz, przecież nowy gracz czołówki nie dogoni czy to na nowym czy na starym silniku. Wejdzie nowy serwer i każdy będzie miał równe szanse, poczekajcie na to.
;]
Marcin0292
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 paź 2011, 16:07

Re: Ad. eindhoven

Postprzez zico » 21 lis 2011, 7:53

Przemo 0273 nie pisz że nikt nikogo do gry nie zmusza jesli mu sie nowa gra na nowym silniku nie podoba,to pytam dlaczego Ty i Tobie podobni żeście nie zrezygnowali z gry kiedy obowiazywał stary silnik i to was tak oburzało to trza bylo zrezygnować a nie plakać go organizatorow o zmiany .teraz będziecie dowartosciowani i chodzic w glori jak zobaczycie listy (jak dzis).gre nalezałoby zacząć od początku zeby bylo sprawiedliwie,a gwarantuje ze o gołebiach 30+ moglbyscie pomarzyc,bo nikt by gołebi dobrych nie sprzedał.jak nie wierzysz mi to zalóż nowe konto i pochwalisz sie golabkami po sezonie.chyba ze wydasz fure realnych pieniędzy.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości