Ad. eindhoven

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Ad. eindhoven

Postprzez rafbud » 19 lis 2011, 11:48

Admin zamknął temat ale nie wyjaśnił co z konkursami i pieniędzmi??? To znaczy że Ci co później włożyli to mają być poszkodowani a może mają gorsze ptaki? Niech admin wyjaśni tą sprawę bardzo proszę
rafbud
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 paź 2011, 21:54

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Michal » 19 lis 2011, 11:54

Hehehe normanie ŻENADA mam rozumieć ze jeżeli nie mam ani jednego gołębia to być może będzie tak że nie dość ze STRACE bezpowrotnie większosc gołębi, to przez chory system gry strace poziom i pozycje lotową bo zakoszowałem swoje gołębie pózniej niż inni? Wyjasnienia administracją są dla mnie mało jasne wg mnie system powinien być przywrócony do stanu na 17/11/2011
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Lotnik2.0 » 19 lis 2011, 11:55

nie stracisz większości gołębi , przeczytaj uważnie to będziesz wiedział ile gołębi łącznie zginie .. czyli na jednego hodowcę nie wiele
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Re: Ad. eindhoven

Postprzez rafbud » 19 lis 2011, 11:57

A co z konkursami i pieniędzmi??
Obowiązuje zasada kto pierwszy da na lot ten ma konkursy??
rafbud
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 paź 2011, 21:54

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Michal » 19 lis 2011, 12:27

Lotnik2.0 napisał(a):nie stracisz większości gołębi , przeczytaj uważnie to będziesz wiedział ile gołębi łącznie zginie .. czyli na jednego hodowcę nie wiele


Ty myślisz ze to chodzi tyko o gołębie? a co z pieniędzmi które potencjalnie straciłem, co z pkt? już nie wspomnę o pozycji na którą pracowałem cały sezon, kosztowało mnie to mase czasu i sporo pieniędzy realnych. Do tej pory popierałem i rozumiałem wszystkie decyzje administracji ale tego co dziś przeczytałem nie rozumiem. Logicznie myśląc powinno być tak ze przewracamy stan gry na 1 czy 2 dni wstecz wgywamy nowy silnik, i bawimy się nadal jeżeli do godziny 12,30 wrociło 1/5 wysłanych gołębi to do 21 wroci ponad 90% ? Myślę ze w takim tempie to nie realne. Nie jestem pewien czy administracja w ogóle zdaje sobię sprawe ze skali problemu.
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Lotnik2.0 » 19 lis 2011, 12:33

Michałku ale czy ja coś nie tak napisałem ? Napisałem tylko że administrator powiedział , że zginie tylko 500 gołębi to wszystko.

Pozdrawiam ;)
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Re: Ad. eindhoven

Postprzez NajemniQ » 19 lis 2011, 12:42

mi ze 25 bodajże wróciły 2 i co mam tymi 2 do końca latać -.- loty powinny być tak ze wszystko jest losowe np.o tej 6 rano wypuszczają to wtedy jest losowanie i każdy gołąb jest przypisany do pozycji a nie jak wyśle wcześnie to tak ma
NajemniQ
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 paź 2011, 18:37

Re: Ad. eindhoven

Postprzez irek7 » 19 lis 2011, 12:51

Admini, zastanówcie się nad tym co piszecie. Hodowcy którzy włożyli gołębie zgodnie z regulaminem na lot według was MOŻE NIE STRACĄ ZA DUŻO??? Pilnujecie porządku a teraz nie chcecie wziąć odpowiedzialności na siebie. Przecież niektórzy ludzie wkładają tu prawdziwą kasę !
Avatar użytkownika
irek7
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:06

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Andrzejvwb5 » 19 lis 2011, 13:03

apeluje o uniewaznienie tego lotu,badz jego powtorzenie innej mozliwosci nie widze bo co mi stego ze mi dzisiaj wroca jak konkursu ani kasy juz nie zdobede:[ to jest nie do przyjecia!!!!!!

A ten "nowy silnik" to trzeba bylo wprowadzac miedzy sezonami a nie wczasie trwania tego
prosze administratorow o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy!!
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Administrator » 19 lis 2011, 13:07

Po pierwsze - gołębie będą dochodzić, więc dostaniecie punkty lotowe.
Po drugie - strata pieniędzy? O kurde...ktoś zapisał 30 gołąbków to stracił 60 €, jak dla kogoś to wielki ogrom pieniędzy to je zwrócę...
Po trzecie - nagle wszyscy zdobyli by konkurs? Ciekawe, bo najbardziej oburzeni są gracze z dalszych miejsc w rankingu...
Po czwarte - bez tej zmiany dalej ptaki z potencjałem 3 wyprzedzałyby regularnie te z potencjałem 30, tego chcecie? Nie ma problemu...
Po piąte - zmiany w trakcie sezonu zawsze niosą ryzyko wystąpienia nieoczekiwanych sytuacji, których nie da się tak po prostu odkręcić...
Po szóste - od kiedy wszystkie ptaki wracają pierwszego dnia z maratonów?
Po siódme - nie ma możliwości powtórki lotu (warunki były równe dla wszystkich, a że zadecydowało szczęście...no cóż, czasami tak bywa).

Po ósme i najważniejsze - Od jutra lecimy na nowym, znacznie lepszym silniku!

Panowie trochę powagi, bo faktycznie zrodziła się niesmaczna sytuacja, ale dzięki tej zmianie wszystkim będzie grało się lepiej, a obecną sytuacje traktujecie na wyrost.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron