Ad. eindhoven

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 10:15

obecnie trwa 2 sezon więc łatwo sobie policzyć. ;)
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Marcin0292 » 21 lis 2011, 10:20

Teraz drwa drugi sezon. Ja lotuję od początku gry z paroma przerwami ;)
;]
Marcin0292
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 paź 2011, 16:07

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Administrator » 21 lis 2011, 10:45

Wybijcie sobie z głów raz na zawsze reset serwera, to by była abstrakcja. Po pierwsze od samego początku na każdym kroku mówiliśmy "POTENCJAŁ" a gracze co? Hodowla drobiu albo ptaków ozdobnych z potencjałem 1, bo ptaszek ładny, ptaszek ma przede wszystkim latać. W żadnej grze początkujący od samego początku nie walczy o mistrza, w realnym sporcie potrzeba przynajmniej kilku lat bądź walizki pieniędzy by zrobić dobre wyniki.

Silnika nie zmienimy, poprzednio było około 20% szansy dla marnych ptaków i wyszedł totolotek. Dzisiejsze wyniki tylko utwierdziły mnie w słuszności i pozytywnych zmianach, wygrywają solidne ptaki, jednak nie są przepisane z rankingu potencjału, przeplatają je słabsze sztuki i jest ok.

Macie pretensje, że jeden hodowca wygra większość lotów? Trzeba było brać z niego przykład i zamiast 10 ozdób trzymać jednego solidnego ptaka. Obecnie potencjał 20 ma znikomą wartość, a z głównie takich ptaków hodowca ten ma wysokie potencjały.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ad. eindhoven

Postprzez ado » 21 lis 2011, 11:07

witam wszystkich kazdy mowi o potencjale!!!! a co z DOSWIADCZENIEM!!!!! gołebi taki legend kupuje gołebia z duzym pot gołab robi 7 totow i zajmuje 2-3 miejsce i jest to sprawiedliwe? a doswiadczenie to co? pomyslcie nad tym bo gracze ktorzy graja od poczatku po prostu sie nie licza
ado
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lis 2011, 9:34

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Administrator » 21 lis 2011, 11:58

ado napisał(a):witam wszystkich kazdy mowi o potencjale!!!! a co z DOSWIADCZENIEM!!!!! gołebi taki legend kupuje gołebia z duzym pot gołab robi 7 totow i zajmuje 2-3 miejsce i jest to sprawiedliwe? a doswiadczenie to co? pomyslcie nad tym bo gracze ktorzy graja od poczatku po prostu sie nie licza



Doświadczenie ma na celu podniesienie potencjału - dokładnie co 80 punktów i do tego zostało stworzone.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ad. eindhoven

Postprzez zico » 21 lis 2011, 12:38

Panie Karolu pisze pan że od samego poczatku mówiliscie POTENCJAŁ może i tak ale fakty byly inne ze liczyły sie wszystkie gołębie z obojętnym potencjałem to jaki był cel starania sie o wyzszy potencjał.to Wy tolerowaliscie taki stan prawie 2 sezony a teraz jednym pociagnięciem pod stołem stworzyliscie mistrza i jego zastepców i teraz oczekujecie że my gracze z poza 20 top dajmy na to ,to zaakceptujemy. ja tego nie akceptuje ale Wam to pewno lata !z powarzaniem zico
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Michal » 21 lis 2011, 14:29

zico napisał(a):Panie Karolu pisze pan że od samego poczatku mówiliscie POTENCJAŁ może i tak ale fakty byly inne ze liczyły sie wszystkie gołębie z obojętnym potencjałem to jaki był cel starania sie o wyzszy potencjał.to Wy tolerowaliscie taki stan prawie 2 sezony a teraz jednym pociagnięciem pod stołem stworzyliscie mistrza i jego zastepców i teraz oczekujecie że my gracze z poza 20 top dajmy na to ,to zaakceptujemy. ja tego nie akceptuje ale Wam to pewno lata !z powarzaniem zico


zico, nie masz racji, kilka dni temu oglądałem ranking gołębi z najwiekszym potencjałem, na 1 miejscu był biały kol Meulemansa. Oglądałem giełde na wystawie i za tego białego Meulemans zapłacił sporo ponad 30 monet i wiesz co sobie tak szczerze pomyslałem? Ale z niego głupiec, zapłacił za golebia tyle kasy a teraz ten golab tak słabo leci. Osobiscie kupujac takiego golebia zdenerwowałbym się tym że mimo tak wysokiego potencjału ten gołąb tak słabo leci. Pomyśl co czuł kol. Meulemans ? Napewno był bardzo zdenerwowany i powiem jedno, nowy silnik jest bardziej realityczny niż ten stary bo hodujac golebie z wysokim pot mozna do czegoś dojść, a nie jak do tej pory liczyła się "MASA" kto dał więcej ten przodował, nie ważne czy gołąb miał pot 4 czy 20.

Pozdrawiam
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Daniel Rogut » 21 lis 2011, 15:08

Popieram kolegę Michała!!!
Kto z was lotuje w realu to powinien wiedzieć jak wyglądają loty.
Po co hodowcy jeżdżą za granice po materiał rozpłodowy!!!
Idąc waszym rozumowaniem powinni iść na pobliskie targowisko i nakupić ile się tylko da i mistrza mają w kieszeni!!
W tym sporcie tak na prawdę liczy się jakość a nie ogromna ilość.
Popieram Adminów (Choć nie jestem w top50!!!)
Daniel Rogut
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:18

Re: Ad. eindhoven

Postprzez ado » 21 lis 2011, 15:11

Karolu czyli co mamy mistrza na wieki? tylko legend bedzie wygrywał jego gołebie zawsze beda pierwsze i potencjał bedzie u jego gołebi gigantyczny a co do reszty zawsze bedzie w tyle :)
ado
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lis 2011, 9:34

Re: Ad. eindhoven

Postprzez Lotnik2.0 » 21 lis 2011, 15:15

Dajcie już spokój jak dla mnie żenujące było że jakiś "poluch" z pot. 1 -10 wygrywa lot. Chociaż co do proporcji mi osobiście nie przeszkadza , ale jeszcze słabszym myślę że utrudni to hodowle.
Punkt dla administracji .. ;)
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości