Błąd LICZBA MONET: -2.68221e-09 Monet

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Błąd LICZBA MONET: -2.68221e-09 Monet

Postprzez maciek » 23 lis 2011, 16:51

Witam, mój login w grze " maciek ". Temat jaki chcę poruszyć, taki jak w tytule !!!
Nie zostawiam do dalszej "hodowli" młodych gołębi w kolorze standartowym, młode z pot. 20+ nielotowane itd, wystawiam na rynek za euro, aby mieć pieniądze na rozbudowę gołębników ... jednak nie mogę tego w tej chwili uczynić, ponieważ pojawia się komunikat: "Nie posiadasz odpowiedniej ilości Monet aby zapłacić opłatę za wystawienie oferty".

Będę miał do sprzedaży kilka sztuk młodych z pot. 24+, chciałem je sprzedać aby rozbudować g. pokazowy :mrgreen: . Pozdrawiam
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 lis 2011, 19:50

Re: Błąd LICZBA MONET: -2.68221e-09 Monet

Postprzez Tyrionus » 24 lis 2011, 8:00

w rzeczywistosci masz poprostu 0 monet... a jesli chcesz sprzedawac golebie na rynku za monety to zeby takowego golebia umiescic na rynku musisz wplacic prowizje w monetach... wiec jesli tak koniecznie chccesz robic to kup za euro jakas monete na rynku i wtedy dopiero umieszczaj swoje golebie...

a tak wogole to twoj post mozna potraktowac jako reklame tego ze sprzedajesz golebie co jak wiadomo jest zabronione na forum... widze czasami ze niektorzy sobie z tego zakazu nic nie robia i nadal maja w podpisie "Zapraszam do pokazowego"...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Błąd LICZBA MONET: -2.68221e-09 Monet

Postprzez maciek » 24 lis 2011, 10:07

Dzięki za info !!!
Widzisz nie mam także możliwości zakupu gołębi w euro na rynku, czy złożenia jakichkolwiek ofert kupna gołębi w gołębnikach pokazowych różnych hodowców :( nie mówiąc nic już o możliwości sprzedaży gołębi na rynku w euro :(

Doładuję konto w pln (w złotówkach :) ) zobaczę czy ta sytuacja ulegnie zmianie, mam na oku kilka ciekawych gołębi do nabycia :) :P

Dobrze, że mogłem jeszcze zapisać gołębie na lot ... masz rację nie zapoznałem się z regulaminem forum, dokonałem auto-reklamy :twisted: , sorry i Pozdrawiam maciek
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 lis 2011, 19:50

Re: Błąd LICZBA MONET: -2.68221e-09 Monet

Postprzez maciek » 24 lis 2011, 10:28

OK, WSZYTKO WRÓCIŁO DO NORMY :) kupiłem na rynku 0,01m i doładowałem konto sms-em.

Temat może zostać zamknięty POZDRAWIAM
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 lis 2011, 19:50


Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość