Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez Dawid051 » 24 lut 2012, 17:02

Po zakonczonej licytacji golebi na gieldzie, otrzymalem nastepujaca wiadomosc od uzytkowanik I Am Legend.
Ponizej wklejam tresc wiadomosci:

I Am Legend napisał:
jesteś pragnienie :D

Dawid051 napisał:
Twoje dowcipy mnie nie wzruszaja :)

I Am Legend napisał:
a mnie Twoje tak, bo nie wiem po co to robisz, jak będziesz chciał dobrego ptaka to i tak będziesz musiał do mnie przyjść w łaskę, a jesteś już spalony :)

Prosze administracje o komentarz.
Dawid051
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lut 2012, 16:38

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez Administrator » 26 lut 2012, 13:26

Nie widzę tu nic obraźliwego, a nie mi oceniać poziom człowieka. Moralne czy też nie, na pewno nie łamie regulaminu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lut 2012, 13:28

Powiem tylko tyle: ludzie mają problemy z sobą samym, skoro wklejasz takie wiadomości, w dodatku nie w tym dziale ;)
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez jankes » 28 lut 2012, 11:58

Jesli juz ktos moze miec problem ze sobą, to ja dostrzegam tylko "u Was" wielcy intelektualiści.Snobizm jaki płynie od waszego naganiacza wykracza poza wszelkie normy.Czytanie o jego pragnieniach "sprite" staje się nudne i kończy moją zabawę na tym portalu.Myślę ,że socjotechnika w stylu Tymochowicza wyjdzie wam bokiem,a grupa dzieciaków nie utrzyma kosztów realizowania i kontynuacji gry.Wielmożnego "LEGENDĘ"pozostawiam samemu sobie,musi jeszcze sporo popracować nad swoją osobowością ,bo takiego bufona dawno nie ":widziałem"Nie mniej jednak, po kilku miesiącach ciekawej(na początku) gry,gratuluje pomysłu i pozdrawiam
P.s"Legendo",pokory ,pokory i jeszcze raz pokory,bo nie odnajdziesz się w realu ze swoimi problemami, Twoje ego zostało rozbudowane do chorych rozmiarów
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez BIAŁOLOT » 29 lut 2012, 12:04

ja np. kolege I Am Legend lubie i wiem ze on poprostu duzo wklada kasy i ma dobry wynik wiem ze to jest bardzo ciezko wywalczyc cos w tej grze ale juz i tak kolega I Am Legend bedzie wygrywal i tego mu nadal zyczę:):):) :) :)
Dobry Lot:)
BIAŁOLOT
 
Posty: 137
Dołączył(a): 18 lis 2011, 14:07

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez jankes » 29 lut 2012, 16:06

"legendo"opanuj emocje,(na początku swego postu śmiech,później słowo pieprzysz i irytacja)
Spokojnie,kolejny raz swoim wpisem dałes popis swego ubóstwa intelektualnego,żenadą jest Twoje podejscie do całej tej zabawy.Ja ugrałem w tej grze tyle ile mogłem nie inwestując nawet 10 zł,powiedz(napisz) co Ty chcesz osiągnac?
Obudź sie i zejdż na ziemię,bo na razie zyjesz w swiecie fikcji ,tam dopiero jestes MISTRZ NAD MISTRZAMI ,GRATULUJE popleczników ze srednią wieku 15 lat


Białolot daj sobie spokój ze swoim dziadowaniem.Ty jestes dobry cwaniak,przypomnę Ci jak zacząłes grę dostałes za darmo(1e)ode mnie ptaka jak na owy czas z niezłym potencjałem,a Ty do mnie z pretensjami ,ze co to za dziad bo był 700 któryś tam z lotu(zdębiałem )odkupiłem go od Ciebie z powrotem za 50e.Jak Ci napisałem ,ze nie chce Cię znac ,"miauczałeś"jeszcze przez tydzien zeby Ci pomóc i przepraszałes .WIĘC zwykła przyzwoitosc nakazuje ,ze nie zabierasz głosu w tym temacie "szczwany lisie"
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez maniek22 » 29 lut 2012, 16:36

wy płaczecie dlatego iz pewnie kolega legend nie chce wam sprzedac ptaków
maniek22
 
Posty: 59
Dołączył(a): 23 paź 2011, 14:39

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez jankes » 29 lut 2012, 23:01

i na tym zakonczmy tę dyskusję,od początku tej gry mam pogląd co do Twojej osoby i otwarcie o tym pisałem.Wiem więcej niz Ci się wydaje
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez BIAŁOLOT » 01 mar 2012, 14:06

kolego jankes niewiem oczym mowisz
Dobry Lot:)
BIAŁOLOT
 
Posty: 137
Dołączył(a): 18 lis 2011, 14:07

Re: Zachowanie uzytkowanika " I Am Legend"

Postprzez jankes » 01 mar 2012, 16:19

białolot ,mój login w grze "kanibal",rusz głową a sobie szybciutko przypomnisz
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości