Oszustwo!!!

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Oszustwo!!!

Postprzez mati444 » 24 lip 2012, 13:20

właśnie sprzedałem kiedyś samca pot 103 i zamiast 1 monety dostałem 10 euro nie opłaca się nawet w to klikać :evil:
mati444
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lip 2012, 8:31

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Administrator » 05 sie 2012, 13:08

Jakby kolega czytał ogłoszenia to by wiedział, że sprzedaż za monety dotyczy ptaków z RODOWODEM, było to wałkowane milion razy, ale rozumiem, że czytanie boli i lepiej po prostu założyć kolejny powtarzający się temat na forum.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Glazaer » 13 sie 2012, 8:47

Szanowny Administratorze.
W innym temacie z datą 5 sierpnia napisane jest wytłumaczenie dlaczego jest tak a nie inaczej. Kolega pytał o to 24 lipca. Wiec czy czytanie boli?
Może temat był wałkowany ale gdzie? czytałem całe forum i nigdzie nie było to napisane.
Może warto częściej zaglądać na forum? Czytać posty userów? Odpisywać ? Takie wpadanie "od święta" na forum nikomu na dobre nie wyjdzie.
Może nie wiecie na czym polega bycie adminem, i kontakt z użytkownikami?
Podejrzewam że skoro ostatnie posty były pisane 5 sierpnia to MOŻE na początku września otrzymam odpowiedź w tym temacie. No i zapewne bana za mój post.
Czytam wszystko na bieżąco i nie ma nigdzie informacji. Więc jak chcesz być "fajny" i komuś wypominać że nie umie czytać, może popatrz na siebie? BO IRYTUJESZ.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Administrator » 13 sie 2012, 20:25

Glazaer napisał(a):Szanowny Administratorze.
W innym temacie z datą 5 sierpnia napisane jest wytłumaczenie dlaczego jest tak a nie inaczej. Kolega pytał o to 24 lipca. Wiec czy czytanie boli?
Może temat był wałkowany ale gdzie? czytałem całe forum i nigdzie nie było to napisane.
Może warto częściej zaglądać na forum? Czytać posty userów? Odpisywać ? Takie wpadanie "od święta" na forum nikomu na dobre nie wyjdzie.
Może nie wiecie na czym polega bycie adminem, i kontakt z użytkownikami?
Podejrzewam że skoro ostatnie posty były pisane 5 sierpnia to MOŻE na początku września otrzymam odpowiedź w tym temacie. No i zapewne bana za mój post.
Czytam wszystko na bieżąco i nie ma nigdzie informacji. Więc jak chcesz być "fajny" i komuś wypominać że nie umie czytać, może popatrz na siebie? BO IRYTUJESZ.



Ha, tak się składa, że na forum zaglądam każdego dnia, ale w jakich tematach mam się wypowiadać? Ja nie jestem od zabawiania userów, temat rodowodów był wyjasniony na forum, można napsiać na support, gdzie w przypadku sensownego zgłoszenia nie trzeba czekać długo na odpowiedz (poza premium, gdzie żebym mógł odpsiać najpierw błąd musi wykazać system) no, ale po co...można zaśmiecać forum.

Za te Twoje wieczne napinki faktycznie powinniśmy już dawno wykluczyć Cię z gry, ale po co? Jeszcze zrobisz z siebie męczennika i utwierdzisz się w przekonaniu jakim jesteś biednym i pokrzywdzonym graczem, a admini to hołota. Żenada... Jak masz pisać farmazony to sobie daruj, bo to pierwsza i ostatnia moja wypowiedź na tak marne prowokacje. Żegnam!
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Glazaer » 13 sie 2012, 20:32

Czemu się spinasz? Łatwo sprawdzić datę ostatniego logowania i często to sprawdzam wiec na pewno co dziennie nie zaglądasz/nie zaglądacie.
Gdzie masz pisać? Tam gdzie są wątpliwości, po to to forum jest. Tak jak o tych monetach za sprzedane gołębie. Nigdzie na forum nie było takiej informacji do 5 sierpnia.
Marne zaczepki? Nie są to zaczepki tylko stwierdziłem fakt. Męczennika z siebie nie zrobię, liczę się z tym że dostane bana na forum na pisanie postów bo obrażam Adminów.
Zaczepki to raczej Twoja mocna strona, popatrz na swój post:

Administrator napisał(a):Jakby kolega czytał ogłoszenia to by wiedział, że sprzedaż za monety dotyczy ptaków z RODOWODEM, było to wałkowane milion razy, ale rozumiem, że czytanie boli i lepiej po prostu założyć kolejny powtarzający się temat na forum.


Tyle. Dziękuje, dobranoc.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Administrator » 13 sie 2012, 20:42

Glazaer napisał(a):Czemu się spinasz? Łatwo sprawdzić datę ostatniego logowania i często to sprawdzam wiec na pewno co dziennie nie zaglądasz/nie zaglądacie.


A czy trzeba być zalogowanym by przeglądać forum? Nie.


Tak zupełnie z innej perspektywy, dziwisz się z tonu moich wypowiedzi? A jak mam reagować jeśli ktoś piszę w formie pretensji i wyzwisk zamiast zwyczajnie zapytać? Sprawa rodowodów nawet nie śmieszy a ośmiesza osoby, które uważają, ze są pokrzywdzone, kto logiczny uważa, że można mieć monetę za 10e? Nikt potencjału 300 nie oddaje do kupca, ale mniejsza o to. Ciągle wysłuchuje narzekań, a mimo wszystko w grze coś się dzieje każdego sezonu. Począwszy od nowych ptaków, ostatnio był reset s3 z nową fabułą gry, po tym sezonie wejdzie długo oczekiwana giełda graczy i poprawiona forma rynku, w międzyczasie ukończyliśmy nowy projekt (ihodowla). Dla mnie to całkiem sporo, ale wszędzie musi być opozycja, której zawsze brakuje cierpliwości, o zwykłym narzekaniu nie wspominam.


PS. W wypowiedzi, którą cytowałeś nie widzę zaczepki z mojej strony tylko dosadną odpowiedz.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Oszustwo!!!

Postprzez Glazaer » 13 sie 2012, 21:06

Administrator napisał(a):A jak mam reagować jeśli ktoś piszę w formie pretensji i wyzwisk zamiast zwyczajnie zapytać? Sprawa rodowodów nawet nie śmieszy a ośmiesza osoby, które uważają, ze są pokrzywdzone, kto logiczny uważa, że można mieć monetę za 10e? Nikt potencjału 300 nie oddaje do kupca, ale mniejsza o to. Ciągle wysłuchuje narzekań, a mimo wszystko w grze coś się dzieje każdego sezonu. Począwszy od nowych ptaków, ostatnio był reset s3 z nową fabułą gry, po tym sezonie wejdzie długo oczekiwana giełda graczy i poprawiona forma rynku, w międzyczasie ukończyliśmy nowy projekt (ihodowla). Dla mnie to całkiem sporo, ale wszędzie musi być opozycja, której zawsze brakuje cierpliwości, o zwykłym narzekaniu nie wspominam.


PS. W wypowiedzi, którą cytowałeś nie widzę zaczepki z mojej strony tylko dosadną odpowiedz.


Zgadzam się, wiem jak narzekają i nie używają mózgu. To inna bajka. Bo to jest oznaka debilizmu, no ale jak ktoś już pyta to odpowiedzieć, wtedy unika się wałkowania tematu(wracam do braku informacji o tej monecie za gołębia). TO ze nie czytają tematów i bezmyślnie piszą to znam, sam jestem modem na forach więc wiem o co chodzi.
Jednak co do PS. to uważam że można to napisać trochę bardziej spokojnie. Musisz liczyć się z tym że jest tu sporo 12-14latków. Niestety czasem chciało by się im nawet ... ale trzeba zachować cierpliwość.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19


Re: Oszustwo!!!

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 17:29

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 354546
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Oszustwo!!!

Postprzez vivero » 04 mar 2024, 1:16

vivero
 
Posty: 354546
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości