Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez Jaciub » 06 lis 2011, 14:48

Witam.
Chciałem się przyznać do złamania regulaminu, 7 paragraf regulaminu.
Kupowałem gołębie na rynku i wystawiałem je za (500-1000E), które kupowałem z innego konta. :/ (Gołębi z innych kont nie przesyłałem)
Powód? już mówię:
Potrzebowałem tych pieniędzy na rozbudowanie gołębników, gdyż zacząłem grać na koniec sezonu. Po dwóch lęgach był już następny sezon i brakowało mi miejsca.
Przesłałem około 12 tys może więcej.. :/
Gołębie które kupowałem to dla koloru z runku bądź od innych graczy z pokazowego oraz kupowałem z rynku tanie z dużym potencjałem.
Proponuję, aby konto nie zostało zbanowane gdyż chciałbym grać na tym nicku. W zamian zwrócę tę pieniądze.
W jaki sposób?
Administrator wystawi jakiegoś gołębi z jakimś małym potencjałem i częstą barwą a ja go kupie bądź gdy będę miał już uzbieraną sumę pieniędzy Administrator ją zabierze.
Prosił bym o rozpatrzenie propozycji i łagodny wyrok.
BARDZO PRZEPRASZAM
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez dostarczyciel » 06 lis 2011, 15:35

Witam
ludzie ta gra przestaje mieć sens. Okazuje się, że chyba wszyscy jakoś oszukiwali.
Proponuje zresetować grę i zacząć wszystko od początku. Oczywiście tym, którzy wykupili fikcyjne monety za realną kasę, trzeba wykupione monety przyznać.
TAK TO JEST JAK SIĘ RZUCA PERŁY PRZED WIEPRZE
CHYBA WSZYSCY NIE DOCENILI GRY . Zresetujmy wyniki i zacznijmy od nowa.

P.S.
Rzucać perły przed wieprze albo rzucać perły między wieprze (łac. margaritas ante porcos) to inaczej ‘dawać, proponować komuś coś, czego ta osoba nie umie, nie potrafi właściwie ocenić, docenić. Mówiąc nieco dobitniej – ów frazeologizm znaczy ‘nie mów nieukowi tego, czego i tak nie zrozumie’.
pozdrawiam dostarczyciel
dostarczyciel
 
Posty: 122
Dołączył(a): 14 paź 2011, 20:12

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez Michal » 06 lis 2011, 17:06

dostarczyciel napisał(a):Witam
ludzie ta gra przestaje mieć sens. Okazuje się, że chyba wszyscy jakoś oszukiwali.
Proponuje zresetować grę i zacząć wszystko od początku. Oczywiście tym, którzy wykupili fikcyjne monety za realną kasę, trzeba wykupione monety przyznać.
TAK TO JEST JAK SIĘ RZUCA PERŁY PRZED WIEPRZE
CHYBA WSZYSCY NIE DOCENILI GRY . Zresetujmy wyniki i zacznijmy od nowa.

P.S.
Rzucać perły przed wieprze albo rzucać perły między wieprze (łac. margaritas ante porcos) to inaczej ‘dawać, proponować komuś coś, czego ta osoba nie umie, nie potrafi właściwie ocenić, docenić. Mówiąc nieco dobitniej – ów frazeologizm znaczy ‘nie mów nieukowi tego, czego i tak nie zrozumie’.


Ja się nie zgadzam na reset gry ponieważ zainwestowałem w te gre REALNE pieniądze, i to nie mało bo w sumie na SMS i przelewy ponad 200zł, i myślę ze nie jestem jedyny i nie zgadzam się na reset! Nie chce zeby mój czas i pieniądze poszły w błoto tylko dlatego że komuś nie idzie lub oszukał.

Pozdrawiam
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez ibelieveicanfly » 06 lis 2011, 17:17

Nie będzie jakiegokolwiek resetu serwera, nie wiem kto to w ogóle wymyślił. Ja wszystkich oszustów wyłapię, zostaną ukarani. A uczciwi gracze będą sobie przecież dalej grali :)
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez Jaciub » 06 lis 2011, 18:46

To co z moim złamaniem regulaminu?
Administrator zdecydował co będzie ze mną? :cry:
Jeszcze raz PRZEPRASZAM
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez tomek wywrotki » 07 lis 2011, 21:19

za co dostałem bana a kiedy mnie odblikujecie ja tam miałem gołębie o potenciale28
tomek wywrotki
 
Posty: 4
Dołączył(a): 07 lis 2011, 14:42

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez tomek wywrotki » 07 lis 2011, 21:23

ja terz przepraszam za czitero wanie prosze odblokuj mnie
tomek wywrotki
 
Posty: 4
Dołączył(a): 07 lis 2011, 14:42

Re: Przyznanie do złamania regulaminu (Jaciub)

Postprzez Tyrionus » 07 lis 2011, 21:50

najpierw mowisz ze nic nie zrobiles a teraz przepraszasz? a za co skoro jak twierdzisz nic nie zrobiles?
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości