OŚWIADCZENIE: Kary nałożone za złamanie paragrafu 7 Zasad Gr

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

OŚWIADCZENIE: Kary nałożone za złamanie paragrafu 7 Zasad Gr

Postprzez ibelieveicanfly » 03 lis 2011, 9:53

Witam.

Chciałbym poinformować, iż w związku z tym, że moja chęć zniesienia kar właścicielom kont, które posłużyły do przeprowadzania nielegalnych transakcji, spotkała się z dysaprobatą ze strony innych hodowców wirtualnych gołębi, kary za złamanie paragrafu 7. Zasad Gry zostają podtrzymane i nie ma możliwości zmiany mojej decyzji. Wystarczająco zamieszania narobiliście, zmusiliście mnie do pracy, bo musiałem poświęcić czas na zlokalizowanie kiedy i co dokładnie robiliście, że mieliście tyle pieniędzy i gołębi.

Od tej pory mówię wprost, żeby było jasne. Jeżeli ktoś po prostu popełnia takie czyny, jak założenie innych kont, w celu przerzucenia sobie gołąbków, to automatyczne, w chwili gdy znajdę dowody w tej sprawie, konto zostanie na trwałe zbanowane. Szansę na zniesienie blokady mają jedynie Ci, którzy przyznali się wprost oraz nie popełnili aż tak rażącego wykroczenia. Bo gdzie logika, jeżeli nowy gracz nagle posiada najwięcej gołębi w grze? Sami sobie kłody pod nogi podkładacie, a później jest płacz i zgrzytanie zębów.

Wydaje mi się, że taka kara jest stosowna. Specjalnie poczekałem te kilka dni, nie odpisywałem na wiadomości, by zobaczyć co się stanie. Jak się okazuje, niektórzy z tego, że mają zbanowane konta, nie wyciągnęli wniosków żadnych. Tworzą nowe konta, powielają swoje procedery. Nie blokuję od razu, poczekam na odpowiedni moment, by kara była bardziej dotkliwa.

Ps. nie lubię spamu w skrzynce odbiorczej, szczególnie, gdy wynika to z tego, że ktoś mnie ponagla.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: OŚWIADCZENIE: Kary nałożone za złamanie paragrafu 7 Zasa

Postprzez Shakir » 03 lis 2011, 10:35

W tej grze jest tylko trzech adminów.. w dodatko tacy którzy wchodzą raz na tydzień albo i dłużej, co to za prowadzenie gry?!
Potraficie tylko banować i nic więcej, żaden admin się nie zna na tej grze, myśli że jak zbanuje kogoś to zrobi mu na złość czy coś...
Mam do was jedną prośbe, poczytajcie sobie jakieś poradniki dotyczące prowadzenia gier itp.
Bo jeżeli dalej tak będzie to ta gra nie będzie miała sensu!!
Shakir
 
Posty: 110
Dołączył(a): 15 paź 2011, 14:54

Re: OŚWIADCZENIE: Kary nałożone za złamanie paragrafu 7 Zasa

Postprzez ibelieveicanfly » 03 lis 2011, 10:45

Shakir, skąd wnioskujesz, że wchodzimy raz na tydzień? Po godzinach logowań? Cóż, szkoda, że nie wiesz, że możemy też działać incognito.
Pewnie, potrafimy tylko banować, a gra powstała na rolce papieru toaletowego po obudowaniu jej klockami lego.

Masz do nas prośbę, heh. Skończ lepiej teraz pisać jakieś farmazony, niczym nie poparte pseudoargumenty skierowane w stronę nas, adminów. Gdybyś nie oszukiwał, nie byłoby tego tematu. Sam jesteś sobie winny, sam siebie oszukujesz, a jedynie Twa urażona duma wzbudziła w Tobie chęć buntu i zyskanie rozgłosu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: OŚWIADCZENIE: Kary nałożone za złamanie paragrafu 7 Zasa

Postprzez xyz » 03 lis 2011, 11:59

Brawo dla adminow tak powinno byc nie ma tolerancji dla oszustow, a co do oszukujacych jacy wy musicie byc nie dowartosciowani zyciowo. Czy bycie najlepszym w grze internetowej daje wam az tak duza satysfakcje?, tacy jestescie z siebie dumni ze macie najwiecej gołebi w grze? to tylko gra ale nawet tu musicie oszukiwac.
xyz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 paź 2011, 17:35


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron