Ban za nic

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Ban za nic

Postprzez adrian d » 04 lis 2011, 17:56

Witam dostałem bana i nie wiem za co gdyż nie kupowałem gołębi na rynku po promocyjnych cenach ani potem ich nie sprzedawałem .Prosiłbym o unbana gdyz nie wiem dokładnie za co takie postępowanie
Mogę nawet obiecać ze nie kupię gołebia więcej z rynku a jak kupowałem nawet to nie do handlu gołebia tylko od razu dawałem go na lot
Pozdrawiam i proszę o odbanowanie
Mój nick to adrian
adrian d
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 lis 2011, 17:06

Re: Ban za nic

Postprzez Sun City Pigeon Race » 04 lis 2011, 18:05

adrian nie swiruj ... i nie rob z siebie niewiniatka!
Poprostu zostałes wyjeb.... z gry!
Nie ma lipy!
Sun City Pigeon Race
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 paź 2011, 15:13

Re: Ban za nic

Postprzez adrian d » 04 lis 2011, 18:06

haha sun city ty nie bądz taki mądry ja na prawde nie złamałem regulaminu
I jestem niewinny jeśli chcesz wiedzieć bo nawet 1 nie kupiłem poniżej 50 e
I bede się śmiał jak cię wyjebi*ą z tej gry
adrian d
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 lis 2011, 17:06

Re: Ban za nic

Postprzez Sun City Pigeon Race » 04 lis 2011, 18:16

adrian ja juz zostałem wyje... z gry!
Przy ewych transakcjach napewno nie kupywałes po 50 Euro bo bys nie zdazył odkpuic tego gołebia!
A dając wyzsza cene to zawsze pare stron ten golab jest dalej i nikt nie zjarzy sie z uczestników a takze cena go przestraszy!
Pieniadze i tak wróca te same do ciebie!
Po co te bajery ! Adrian! twój czas się w tej grze skonczył! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak dobrze ci szlo...
Sun City Pigeon Race
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 paź 2011, 15:13

Re: Ban za nic

Postprzez adrian d » 04 lis 2011, 18:20

2 sezon i nie było problemów a tu raptem za nic go dostałem nie wiem czemu jesli mi udowodnią ze złamałem jednak ten regulamin to nie ma problemu pogodze się z tym ale jak na razie wiem ze go nie złamałem a co do rynku to jesli ktoś chce sprzedać gołebia aby się pozbyc to go oddaje za bezcen
To jak odbanujecie mi konto
adrian d
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 lis 2011, 17:06

Re: Ban za nic

Postprzez ibelieveicanfly » 05 lis 2011, 5:31

Witaj.

Widzisz Adrian, Twoja sytuacja jest specyficzna. O ile w Twoim przypadku możemy porozmawiać, o tyle nie podoba mi się ton Twoich wypowiedzi, ciągły spam, i to, że stworzyłeś kolejne konto w grze na własny użytek. Masz ogromną pulę zablokowanych już kont, miedzy którymi dochodziło do transakcji z głównym kontem. Druga kwestia, to wytłumacz mi, dlaczego większość "okazji" z których korzystałeś, kupując gołąbki za grosze, pochodziły od kont, z których "usług" korzystał również siwydomik3. Jeżeli racjonalnie przedstawisz mi swoją wersję, a ja po porównaniu jej z własnymi informacjami potwierdzę to, konto zostanie odblokowane.

Pozdrawiam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Ban za nic

Postprzez adrian d » 05 lis 2011, 6:33

Nie wiem czemu tak wyszło siwydominik3 kupował u mnie monety
Ja nawet jak kupiłem młodego 26 pot to pisałem do gościa czy nie ma więcej
Naprawdę nie wiem czemu tak wyszło może zbieg okoliczności
Za swój ton przepraszam ale na prawde nie wiedziałem czemu akurat ban.
A co do siwegodominika nie wiem czemu tak wyszło ja od niego nie kupowałem gołebi tylko z rynku
A poza tym pisałem do Cb że skradziono mi gołebia który znalazł się u Procede nr 242 nie wiem moze ktoś się włamał mi na konto ale to już mniejsza o to
Przemylś moją sprawę bo nie chce stracić gołąbków
Proszę odbanuj mnie.
Stworzyłem to konto tylko po to by napisać do Cb zobacz że nawet żadna transakcja nie została przeprowadzona.
adrian d
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 lis 2011, 17:06

Re: Ban za nic

Postprzez ibelieveicanfly » 05 lis 2011, 8:16

Powiem na tę chwile tylko tyle: przeanalizuję kwestię z resztą administratorów. Dogłębnie przestudiuję Twoje logi od 1 dnia istnienia konta, głównie pod kątem powiązania z siwydominik3.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Ban za nic

Postprzez adrian d » 05 lis 2011, 16:45

rób co chcesz abym tylko mógł włożyć gołebie na lot wcześniej rozmawialiśmy na temat łamania zasady nr 7 i zmieniłem podejscie całkowicie
Jesli masz możliwość to poczytaj sobie nasze wiadomości a i jeszcze jedno ja mieszkam w innym rejonie polski niż on
Więc zadnego spisku nie robiliśmy ja mu tylko sprzedawałem monety ja mieszkam w Białymstoku on w Kaliszu
Pozdro proszę zrób to jak najszybciej bo szkoda by gołębie zdechły
adrian d
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 lis 2011, 17:06

Re: Ban za nic

Postprzez ibelieveicanfly » 06 lis 2011, 13:50

OK, powiem tak. Kara zostaje zniesiona, nie mniej to jest moje ostatnie ostrzeżenie w Twoim kierunku. Stąpasz po bardzo cienkim lodzie, niestety musisz uważać, z kim transakcje przeprowadzasz. Twoje konto będzie teraz przeze mnie starannie inwigilowane ;)

Jeszcze jedna sprawa - proszę o kulturę na forum i w wiadomościach prywatnych. I nie używaj żadnych innych kont, niż główne. Po prostu nie radzę ;)

Zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości