admini-NIEADMINI

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez dominik » 25 paź 2011, 7:21

Witam!
Sory za brata,gdy jechałem do pracy konto zostawiłem pod jego opieką, a gdy przyjeżdżam widzę bana i że połowa gołębi już zdechła bo jemu zachciało się innych kont...chciałem się dowiedzieć czy można to konto po jakimś czasie przywrócić do gry? Dużo gołębi już zdechło i ja sam wezme i sprzedam na rynku za 1e te co nie należą do mnie...
czekam na pozytywną odpowiedź
pozdrawiam

p.s
chciałbym jak najszybciej uzyskać dostęp do konta bo nie na długo przyjechałem, a zależy mi na tym, aby jakoś uczciwie powiększyć tą hodowlę i teraz jeszcze brać udział w tych wystawach,zakupić może coś ciekawego
dominik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2011, 9:14

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez dominik » 25 paź 2011, 14:50

Mógłbym jak najszybciej zostać odbanowany? Nie będzie żadnego innego konta... widzę że wszystkie 20gołębi z pokazowego zdechły i w innych gołębnikach też pewnie mało co zostało...prosze mi odbanować to konto żeby mi zostało coś gołębi jeszcze :o
pzdr.
dominik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2011, 9:14

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez Przemo_0273 » 25 paź 2011, 14:51

moze najpierw przepros za bluzgi do mnie na konto chłoptasiu ;)
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez dominik » 25 paź 2011, 15:00

na co?nie rozumiem,kim jesteś :?: :shock:
dominik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2011, 9:14

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez Przemo_0273 » 25 paź 2011, 15:10

:lol: najpierw założyłeś temat bo myślałeś ze większość się za Tobą wstawi i odbanują ci konto teraz zmieniasz taktykę... dla mnie to twoje tłumaczenie jest żałosne. ps. nie udawaj niewiniątka bo rzekomą rozmowę z Twoim niby "bratem" wkleiłem do tego tematu a nie wierze żebyś tego nie prześledził :) pozdro
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez dominik » 25 paź 2011, 16:03

To teraz Ty mi powiedz skąd ja mogłem wiedzieć kto to jest,że Ci pisze takie rzeczy i wogóle??? Widzę, że coś cały czas piszesz,ale nie mogę Cię zrozumieć o co Ci chodzi.Bratmi nic nie mówił wcześniej o tym koncie,dopiero przedtem podał mi hasło i tą nazwe i z tamtego konta też wysłałem usprawiedliwienie.
To ja byłem adminiem w tych grach co on się chwalił,że to niby on i to moją historię próbował opisać co mu wogóle się nie udało...on już nie będzie grał w tą grę.
Jeśli zostane odbanowany to kolega będzie się zamował moim kontem podczas mojej nieobecności...ja pracuję i nie mam czasu na ciągłe zaglądanie,więc nie obrażaj mnie jeśli nie wiesz jak jest i było na prawde...
pzdr.
dominik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2011, 9:14

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez Marcin0292 » 25 paź 2011, 17:26

Skoro to Twój brat to poniesiesz za niego konsekwencje.
;]
Marcin0292
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 paź 2011, 16:07

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez dominik » 26 paź 2011, 17:13

A co może dziadek miał być to bym za niego nie poniósł konsekwencji?
Konsekwencje są takie, że teraz nie mam większości gołębi i mógłbym zostać odbanowany zanim wszystko nie zdechnie (jeśli już nie zdechły wszystkie) ale i tak bym chciał na tamtym grać bo miałem już znajomych z którymi można się dogadać i wogóle jestem przyzwyczajony do nazwy bo tak wszędzie gram...
I przecież mówiłem że nawet jak będzie dużo gołębi to ja sprzedam je za 1e na rynku i zostawie tak żeby było uczciwie i admin to może później sprawdzić...
pzdr.
dominik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 paź 2011, 9:14

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez Shakir » 28 paź 2011, 11:21

jejku co to za admini którzy wchodzą raz na tydzień ostatnie wizyty macie 23 października..;////
Shakir
 
Posty: 110
Dołączył(a): 15 paź 2011, 14:54

Re: admini-NIEADMINI

Postprzez ibelieveicanfly » 28 paź 2011, 16:17

Zamykam ten temat, większość z wypowiedzi nie w nosi nic do gry, a nonsensowne płaczki i domysły nie będą tolerowane.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości