BAN ??

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

BAN ??

Postprzez Mariusz0449 » 14 sie 2012, 22:09

Witam. Prośba o od banowanie konta.

Zwracam się z prośbą o anulowanie bana jaki został nałożony na konto Mariusz0449 w formie:


GolebieOnline.pl noreply@golebieonline.pl
13.08 (1 dzień temu)


Witaj, Mariusz0449!
Twoje konto na GolebieOnline.pl zostało zablokowane. Poniżej znajduje się powód blokady konta:
Złamanie regulaminu - § 7
Jeżeli uważasz, że Twoje konto zostało niesłusznie zablokowane, załóż na forum odpowiedni wątek wraz z wyczerpującym wyjaśnieniem lub skontaktuj się z administracją przez dział Kontakt.

Pozdrawiamy, ekipa GołębieOnline.


W uzasadnieniu bana chodzi o konto 0449mistrz którego posiadaczem jest mój brat a raczej był bo już nie gra w tą grę.
Dostałem bana na konto Mariusz0449 za wymianę między kontami (0449mistrz a Mariusz0449) a niczego takiego nie robiłem. Takie operacje/manewry są zabronione przez samą grę więc nie mógł bym się wymieniać. Druga sprawa to to że mam stałe łącze internetowe co za tym idzie stałe IP dlatego zmiana nie może mieć miejsca. Po każdorazowej próbie wymiany pokazuje się komunikat że wymiana nie może być dokonana.

Jeśli jednak macie racjonale dowody na to że robiliśmy nie dozwolone transakcje między kontami proszę o poważne uzasadnienie w postaci screenów lub (logów) jakie każdy admin powinien mieć w takiej sytuacji.

Kolejna sprawa jest taka że włożyłem w ta grę prawdziwe pieniądze i nie łatwo mi takie konto pozostawić bez reakcji na bana.
Jeśli dalej uważacie że ban jest słuszny (bez dowodów które możecie mi przedstawić) to niestety ale to nie jest odpowiedź.
Sądzę że powodem blokady nie jest podobna liczba w nicku bo taką mamy w sekcji.


Myślę, że dogadamy się jeśli nie anulując bana to zmniejszając jego długość na mniejszy okres niż dożywotnio. Mam na myśli okres kilkunastu godzin lub kilku dni ( już nie gram dwa dni) więc w długość kary jeśli zostanie skrócona niech będzie mniejsza o te dwa dni.

Mam propozycję: Usuńcie konto ( 0449mistrz) z którym nie mam do czynienia. A kolejna taka sytuacja i nie porozumienie nie będzie miało miejsca.

Dzięki za przeczytanie i mam nadzieję o pozytywną odpowied
Mariusz0449
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lip 2012, 8:57

Re: BAN ??

Postprzez Administrator » 26 sie 2012, 20:06

Po pierwsze, ban nie jest za tranzakcie, a za posiadanie 2 kont przez jednego gracza i mnie nie czaruj śpiewkami, że włożyłeś w grę jakieś tam pieniądze, bo kogo to obchodzi? Mnie na pewno nie. Płacisz czy nie masz przestrzegać regulaminu. Rzeczowe dowody mam i mam kolejne dowody , że zakładasz kolejne konta, teraz upodobniłeś się do nicku >>>HOREMANS<<<. Kilka dni temu wstawiło się za Tobą kilku graczy i nawet zgodziłem się zmniejszyć kare do 7 dni bana, ale to już jest nieaktualne po tym co dziś zobaczyłem, kolejne konto (>>>>>>HOREMANS<<<<<<) Cię pogrążyło i mam dość tracenia czasu na Twoje dziecięce zagrywki.
Za podszywanie się i uprzykrzenie gry innym użytkownikiem też nagradzamy banem.

Póki co nie zamierzam tolerować Twojej osoby na s1 i utrzymuje stała blokadę wszystkich Twoich kont, mało tego zablokuje każde kolejne konto, które założysz.

Basta, koniec dobrego.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03


Re: BAN ??

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 17:51

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 325235
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: BAN ??

Postprzez vivero » 04 mar 2024, 1:38

vivero
 
Posty: 325235
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości