Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Odwołanie

Postprzez Mariusz » 10 lis 2011, 13:08

witam serdecznie. Chciałbym odwołac sie od zbanowania moich kont na GO(Mariusz, Luis van Loon,M.Sangers, Kiniu169). Prosbe swą motywuje tym iz nie jest zabronione w grze posiadanie kilku kont. Konta nie były wykorzystywane do przesyłania sobie dóbr materialnych ani gołębi, kilka razy kupowałem gołębie miedzy kontami ale za rozsądne pieniądze ani nie zawyżone ani zaniżone. Kapitał swój na kontach zarobiłem głownie ze sprzedazy młodych gołębi głownie na rynku. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i Przepraszam jak narobiłem jakies zamieszanie jezeli były jakies wykroczenia z mojej strony. jezeli jest mozliwosc odbanowania kont to bardzo bym prosił, jako "kare" proponuje odejmij mi 50% kasy lub wszystkie punkty lotowe.
Mariusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:32

Re: Odwołanie

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lis 2011, 15:01

Zasada jest jasna - całkowity zakaz przesyłania zasobów między kontami, na których grasz. Złamałeś zasadę, ceny mnie nie interesują w takich przypadkach. Ja podtrzymuję swoją decyzję, niestety lepiej, niż stanowczym postępowaniem, nie zmotywuję graczy do przestrzegania regulaminu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Odwołanie

Postprzez Mariusz » 10 lis 2011, 21:54

OK. Niedoczytałem ze nie wolno sprzedawac gołębi miedzy gołebnikami, moja wina przepraszam, dlatego zaproponowałem zebys odjął mi punkty lub kase, przez te transakcje nie wzbogacałem sie poprostu jezeli brakowało mi miejsca na gołebniku to sprzedawałem go do drugiego ale to tylko kilka razy, nie po to by sie wzbogacic. Naprawde nie moge poniesc takiej kary jak napisałem? Uwazam ze byłaby wystarczająca, ja naprawde starałem sie grac fair. Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich przepraszam. Obiecuje ze nie bede juz takich transakcji wiecej wykonywał.
Mariusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:32

Re: Odwołanie

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lis 2011, 22:35

Ze względu na dość nikłą szkodliwość czynu, w stosunku do większości wykroczeń które gracze popełniają w grze, konsekwencje wynikające ze złamania paragrafu 7 Zasad Gry, będą stosunkowo małe. Tak więc zezwalam na wybranie jednego konta, na którym będziesz grał dalej, i to konto zostanie odblokowane.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Odwołanie

Postprzez Mariusz » 10 lis 2011, 23:56

Mistrzu a nie moge dwóch kont jedno chciałem mojemu synowi przekazac (ma 6 lat) obiecałem mu kiedys...a to dla mnie wazne, jak mnie sie znudzi ta gra to jedno konto usune, jezeli sie zgodzisz to odblokuj Prosze Kiniu169 i Luis van Loon Pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby .
Mariusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:32

Re: Odwołanie

Postprzez ibelieveicanfly » 11 lis 2011, 7:40

Jeżeli obiecasz, że więcej jakichkolwiek transakcji nie przeprowadzisz między tymi kontami, to ok.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Odwołanie

Postprzez Mariusz » 11 lis 2011, 10:22

Nie bedzie zadnych takich transakcji!
Mariusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:32

Re: Odwołanie

Postprzez ibelieveicanfly » 14 lis 2011, 13:23

Zanim zaczniemy rozmawiać, proszę o zapoznanie z : viewtopic.php?f=14&t=273
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Odwołanie

Postprzez Mariusz » 14 lis 2011, 18:57

Witam. Na wstepie zapytam Cie czy ty uwazasz ze piszesz z jakims dzieciakiem? psalem Ci juz wczesniej ze obiecuje ze ze to sie nie powtorzy a ty mi kazesz obiecac,potem napisales ze jak obiecam odblokujesz- obiecalem zwlekasz caly tydzien i odsylasz mnie do jakiegos smiesznego regulaminu, dlatego bardzo Ci dziekuje juz nie musisz odblokowywac kont, ja i tak juz w wasa gierke grał nie bede bo troche czasu nad nia spedzilem zeby stado zbudowac a przez ten czas pewnie sa juz puste golebniki ale chyba o to ci chodzi.Chcialem wierzyc w to ze w ta gierke mozna zgrac bezplatnie, i tu sie srogo zawiodlem bo przekonales mnie do tego swoim postepowaniem ze Wam chodzi o zarobek i ja to rozumiem. Dlatego jeszce raz Wszystkich przepraszam jak ktos czuje sie przez mnie oszukany. Pozdrawiam Mariusz.
Mariusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:32

Re: Odwołanie

Postprzez ibelieveicanfly » 17 lis 2011, 11:38

Temat niezgodny z regulaminem działu, zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości