kosiosz

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

kosiosz

Postprzez kosiosz » 10 lis 2011, 15:59

1.Kosiosz
Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary:ibelieveicanfly
Powód nałożenia kary:?
Wyjaśnienie
Witam mam pytanko dlaczego dostalem bana wszystkie tranzakcje byly przeprowadzone prawidlowo nie skupywalem golebi tak jak inni robili tworzyli jak to wczesniej napisaliscie po 100 kont. Racja jest że przez tych smieszna wiare dorobilem sie golebi na poczatku gry to znaczy przez ok. tygodnia klikalem non stop przez 3-4 godzin i wychwytywalem okazje np. pot 20 za 10euro albo tez byly takie ze pot13 za 1 euro i po chwili je sprzedawalem za 90euro (czysty handel). przykladowo dzisiaj mialem duzo wolnego czasu i jak przylatywaly wszedlem na rynek obserwowalem(klikalem ) i trafilem 20pot. za 20euro i 20pot. za 150euro. i Taka jest cała prawda możecie zreszta zobaczyc że nie mialem żadnych powiązań żadnym z kont, mozecie równiez zobaczyc jak cały czas odświerzalem rynek (klikalem) i raz udawalo mi się kupic a raz ktos był szybszy.
Proszę o odbanowanie mnie i o odpowiedz
Dowody w postaci zdjęć:nie robilem zdjec
Pozdrawiam kosiosz
Ostatnio edytowano 10 lis 2011, 16:10 przez kosiosz, łącznie edytowano 1 raz
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lis 2011, 16:04

Zanim zaczniemy rozmawiać, proszę o postępowanie zgodnie z regulaminem działu: viewtopic.php?f=14&t=273
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: kosiosz

Postprzez ibelieveicanfly » 11 lis 2011, 7:44

I właśnie o to chodzi, o kupowanie gołębi, które mają śmiesznie niskie ceny. Regulamin mówi jasno, że zakazane są trakowe transakcje. Dlaczego teraz daję bany również za same przypadkowe, by zwrócić uwagę ludziom, że takie ich postępowanie to tylko utrudnianie pracy nam administratorom. Bo my musimy później dochodzić od kogo pochodziły te gołębie itd. Do czego zmierzam - chcę was nauczyć, byście nie byli obojętni na takie przypadki, jeżeli chcecie, by w grze panowały zasady fair play, zamiast kupować takie gołąbki po 1e, poinformujcie nas, administratorów, jaki numer obrączki miał ten gołąb. Resztą już my się zajmiemy, a osoba, która popełniła wykroczenie, wystawiając na rynku takiego gołębia, zostanie ukarana.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: kosiosz

Postprzez kosiosz » 11 lis 2011, 12:01

ale nie robilem 100 kont i sobie nie skupywalem golebi poprostu usunoles mi konto przez to ze siedzialem godzinami "klikalem " bo widzialem co sie dzieje na rynku to po pierwsze
po drugie inni powiedzieli wprost ze robili multi to ty po jakims czasie ich odbanowales z nałożeniem "kar" i graja dalej a ty mi poprostu skasowales konto tak sie nie robi tym bardziej ze Ci oszusci jeszcze graja a ja w pelni legalni kupywalem golebie nie robilem kont i prosze o odpowiedz dlaczego tak osrto zostalem potraktowany?
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez kosiosz » 11 lis 2011, 13:13

Prosze o wyjaśnienie dlaczego moje konto zostalo skasowane jak jestes tworca tej gry to wszystkich traktuj rowno a nie ze jednym kasujesz a drugim darujesz "Gdzie ta sprawiedliwość na tym świecie"
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez kosiosz » 12 lis 2011, 19:26

Hallo jest tu jakis admin tak se mysle ze jeszcze szukasz na mnie haczyk ale nie znajdziesz bo nie zlamalem regulaminu i bez powodu nie kasuje sie konta
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez kosiosz » 14 lis 2011, 13:48

a co ze mna? Prosze o odpowiedz.
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez ibelieveicanfly » 14 lis 2011, 14:24

Po 1 - używaj opcji "edytuj" zamiast spamować i tworzyć kolejne posty.
Po 2 - nie ma użytkownika kosiosz. Twój nick w grze to Wmiatacz.
Po 3 - konto zostało zablokowane w związku z tym, iż zauważyliśmy z Twej strony kilka transakcji w cenie 1e. Zgodnie z regulaminem takowe transakcje są zabronione. Dlaczego? Ponieważ co to za handel w kwocie 1e, skoro kupcowi można sprzedać za 10e? W tym przypadku raczej powinieneś poinformować administrację o zaistniałej sytuacji. Ty tego jednak nie uczyniłeś.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: kosiosz

Postprzez kosiosz » 14 lis 2011, 14:28

ale siedzialem i klikalem kazdy mogl by tak zrobic a np. legenda powiedzial ze z pokazowych kupowal po 1 euro to on moze a ja nie ?

pare osob co przyznaly ze robily przewaly to odbanowales a mnie skasowales
kosiosz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 lis 2011, 15:43

Re: kosiosz

Postprzez ibelieveicanfly » 14 lis 2011, 14:29

Transakcje z pokazowego są traktowane inaczej. Jest to forma handlu bezpośredniego. Osoba która chce oszukać, nie założy kilku kont i nie zainwestuje w nich w gołębniki pokazowe, tylko po to, by sprzedać gołębie po 1e.

Twoje konto nie zostało skasowane, jest po prostu niewidoczne.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości