ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Postprzez 19michal12 » 21 lis 2011, 21:47

osoba odpowiedzialna za nalozenie kary:ibelieveicanfly
Jeszcze raz witam.chciałbym może jakoś odzyskać stare konto:) .. może i miałem powiązanie z innymi kontami ale może to jest coś związane z kontami moich braci oni maja nawet po 2 lub 3 konta.. i przesyłają sobie gołębie. ... jeszcze raz proszę o odbanowanie. ? kiedyś siedziałem normalnie i grałem, a tu normalnie znikąd wyskakuje mi że zostałem zbanowany...
Jeszcze raz bardzo proszę... o odbanowanie...
No i postaram się w końcu nie dopuścić do nielegalnych tranzakcji na moim komputerze... ;)



proszę!!
19michal12
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lis 2011, 7:07

Re: ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Postprzez 19michal12 » 22 lis 2011, 7:02

mój nick to 19michal12
19michal12
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lis 2011, 7:07

Re: ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Postprzez ibelieveicanfly » 05 gru 2011, 13:25

Braterska więź jest u Was silna, żeby samemu uniknąć kary, chcesz wkopać braci. Nie, zniesienia kary nie będzie w związku z tym wykroczeniem.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Postprzez vivero » 30 maja 2023, 17:57

vivero
 
Posty: 353428
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: ponowne odwołanie do odbanowania 19michal12

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 20:28

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 353428
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości