ODWOLANIE BABA

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

ODWOLANIE BABA

Postprzez AG-0370 » 19 paź 2011, 18:13

Witam
Chciałem złożyć odwołanie od BANA ponieważ korzystałem tylko z jednego konta miałem dobre kontakty z użytkownikami kupowałem i sprzedawałem gołębie dla użytkowników którzy składali dobre oferty.Kupowałem i sprzedawałem gołębie na rynku.Karel Meulemans dużo razy mi pomógł mogłem zawsze liczyć na jego pomoc.Jak czegoś nie wiedziałem zawsze mi odpowiedział na moje pytanie.Nie mam pojęcia dlaczego dostałem Bana dlatego pisze to odwołanie dużo użytkowników mnie już zna dlatego proszę o ODBANOWANIE MNIE .Jestem też użytkownikiem na Złotym Skrzydle i na ZlotyLot .Na ZlotyLot Byłem organizatorem zabawy i zarazem sponsorem.
pozdrawiam AG-0370
Dobry Lot
Mam nadzieje ze moja prożba zostanie pozytywnie rozpatrzona.
AG-0370
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2011, 17:58

Re: ODWOLANIE BABA

Postprzez ibelieveicanfly » 20 paź 2011, 11:34

Witam,

powiem tak - w żaden sposób Pańska wypowiedź nie przekonuje mnie do tego, by unieważnić karę. Dowody są jednoznaczne. Nie mniej, konto AG-0370 jest pierwszym, które zostało ukarane banicją za złamanie paragrafu 7go Regulaminu Gry. Do czego zmierzam - jestem człowiekiem, który zamiast karać, woli pouczać. Nie mniej pouczenie bez pstryczka w nos nie daje często efektów. Analizując Pańską kulturę wypowiedzi i to, że jest Pan pierwszym, który popełnił wyżej wspomniane wykroczenie, jestem skłonny znieść blokadę konta. Jednak zanim tego dokonam proszę poniżej umieścić oświadczenie, w którym przeprosi Pan wszystkich użytkowników serwisu GolebieOnline.pl i w którym Pan szczerze, bez ogródek opowie o całej sytuacji. Oboje znamy prawdę, mi osobiście Pan byle kitu nie wciśnie.

Dodatkowo pragnę poinformować, że jest to żółta kartka w Pańską stronę. Kolejnej nie będzie, w przypadku JAKIEGOKOLWIEK kolejnego wykroczenia zostanie nałożona kara trwałej, nieodwołalnej blokady na konto. Przypominam również, że w momencie rejestracji akceptował Pan regulamin gry - a nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Tak więc sądzę, że czas najwyższy zapoznać się z nim.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: ODWOLANIE BABA

Postprzez Żandar17 » 20 paź 2011, 14:59

a co z tymi kontem które są zbanowane? chciałbym na ten sam e-mail założyć nowe konto aby zacząć od początku a nie mogę usunąć konta..

@proszę o nie zaśmiecanie innych tematów. Konto nie zostanie usunięte, proszę założyć konto pod nowym nickiem i adresem mailowym. Pozdrawiam, ibelieveicanfly
Żandar17
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 paź 2011, 17:57

Re: ODWOLANIE BABA

Postprzez ibelieveicanfly » 20 paź 2011, 19:29

Witam ponownie,

konto AG-0370, po rozmowie z właścicielem oraz po ponownym przeanalizowaniu sprawy przez Administrację GO zostaje odbanowane. Mam nadzieję, że sprawa zostanie jakąś nauczką dla innych graczy, którzy dopuszczają się oszustw. Nie mniej przypomnę - jest to ostatnie ostrzeżenie, skierowane do AG-0370. Kolejne wykroczenie zakończy się stałą blokadą konta.

Temat zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości