Nowy serwer odrazu oszusci

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez Tyrionus » 18 gru 2011, 20:15

Tyrionus napisał(a):
RAFAŁ PL0413 napisał(a):ja już raz dostałem nauczkę i teraz wyniki marne ale jakos się to kręci ten ban nauczył mnie że to i tak niema sensu ponieważ wynik można zrobić w inny sposób a nie przez oszustwo administrator czy prędzej czy pózniej i tak wyłapie, teraz mam tylko jedno konto i jestem z tego zadowolony pozdrawiam.


tluczecie jak mantre ze macie 1 konto i ze wszystko jest ok... kont mozna miec i 100 byle tylko nie dokonywac pomiedzy nimi zadnych operacji....



ZATEM OBJASNIAM:

"tłuczecie jak mantrę, że macie 1 konto i, że wszystko jest ok...." - mantra, czyli za Wikipedią - "Mantra (dewanagari मन्त्र , od rdzenia man- myśleć, z przyrostkiem tra- wznieść lub ochraniać) - w buddyzmie i hinduizmie formuła, werset lub sylaba, która jest elementem praktyki duchowej. Jej powtarzanie ma pomóc w opanowaniu umysłu, zaktywizowaniu określonej energii, uspokojeniu, oczyszczeniu go ze splamień. Szczególnie istotną sprawą jest bezpośredni przekaz z ust wykwalifikowanego nauczyciela (guru), gdyż tylko wtedy mantra uzyskuje właściwą moc." [http://pl.wikipedia.org/wiki/Mantra]

myslalem, ze kazdy czlowiek, ktory skonczyl chociaz szkole srednia wie co to takiego jest "mantra"... ale widocznie sie pomylilem....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez RAFAŁ PL0413 » 18 gru 2011, 22:15

Powiem ci szczerze że niezbyt mnie interesuje twój wykład a do tego co kto skończył to jest tylko i wyłącznie moja osobista sprawa i nie powinno cię to interesować , do twojej wiadomości dodam ci tylko że akurat się pomyliłeś bo na pewno jestem bardziej wykształcony niż ty 8-) Pozdrawiam.
RAFAŁ PL0413
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 lis 2011, 15:23

Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez Tyrionus » 18 gru 2011, 23:09

RAFAŁ PL0413 napisał(a):Powiem ci szczerze że niezbyt mnie interesuje twój wykład a do tego co kto skończył to jest tylko i wyłącznie moja osobista sprawa i nie powinno cię to interesować , do twojej wiadomości dodam ci tylko że akurat się pomyliłeś bo na pewno jestem bardziej wykształcony niż ty 8-) Pozdrawiam.


skoro mowisz ze jestes lepiej wyksztalcony to w takim razie bede musial sie do ciebie zwracac Panie Doktorze... a tak swoja droga jakich nauk jest Pan Doktor doktorem? :)
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez RAFAŁ PL0413 » 19 gru 2011, 9:54

Powiem ci krótko nie chce mi się z tobą gadać :P
RAFAŁ PL0413
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 lis 2011, 15:23


Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 22:00

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 348437
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Nowy serwer odrazu oszusci

Postprzez vivero » 04 mar 2024, 17:55

vivero
 
Posty: 348437
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość