OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez AG-0370 » 06 lut 2012, 15:15

Witam
Kolego Janusz Plata dal mu na przechowanie około 20 młodych z pot od 36-46 w dzień koszowania młodych Janusz napisał żeby oddal mu spowrotem młode a on nic jemu nie odpisywał tylko wysłał te młode na lot.Na drugi dzień jak zainterweniowałem w tej sprawie wżioł i sprzedał wszystkie te młode kupcowi po 10 e wiec za takie coś dostał u mnie w sekcji BANA na Chacie i na Forum i nakazałem mu żeby opuścił sekcje.
Mam prożbę do Administratorów żeby sprawdzili to i coś postanowili w tej sprawie.Będę wdzięczny za to.Zgłosiłem wiadomości które otrzymywałem od Gracza o nicku: hodowla_golebi@spoko.pl
Każdy z sekcji pomaga jak tylko może ale nie lubię takich graczy i jeszcze jedno Gracz o nick: hodowla_golebi@spoko.pl skrada pomysły i przedstawia je w nowej sekcji.
Dodatkowo umieściłem ogłoszenie w grze żeby każdy wiedział o tym i był ostrożny.
Będę wdzięczny za odp.
pozdro.AG-0370
Dobry Lot
AG-0370
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2011, 17:58

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez oleiwa » 06 lut 2012, 15:33

nic mu nie zrobią admini jego winna że mu dal na przechowanie...
Posiadam troche białe w pokazowym 50e sztuka.
oleiwa
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 paź 2011, 18:47

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez AG-0370 » 06 lut 2012, 15:48

Witam
Kolego nie zgodzę się z tobą. Ponieważ w perfidny sposób dal te ptaki na lot i po locie sprzedał te ptaki kupcowi po 10 e.Dodam jeszcze to ze jak zainteresowałem się tą sprawa to był wulgarny wobec mnie wszystkie wiadomości co wysyłał do mnie zostały zgłoszone dla Adminów.Do tego jeszcze w perfidny sposób skrada pomysły z mojej sekcji i przedstawia je w innej sekcji.Więc moim zdaniem Admini powinni wyciągnąć konsekwencje za jego zachowanie.
pozdro.AG-0370
Dobry Lot
AG-0370
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2011, 17:58

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez oleiwa » 06 lut 2012, 15:53

za wyzwiska dadzą ostrzeżenie a za te oszustwo to nic bo to porachunki miedzy graczami były już takie sprawy i bana nie dali to i teraz tez nie dadza
Posiadam troche białe w pokazowym 50e sztuka.
oleiwa
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 paź 2011, 18:47

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez Administrator » 10 lut 2012, 1:26

Zapytam wprost - a jakieś dowody? Zachowane wiadomości prywatne potwierdzające, ze ptaki zostały tylko pożyczone?

Jeśli chodzi o wyzwiska to wystarczy zgłosić to systemowo i nagradzamy takich delikwentów banem.
Nachodzi mnie też refleksja, że chyba czas najwyższy zabronić "pożyczania ptaków, bo są przez to problemy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez Świrkowy » 26 mar 2012, 14:30

Ja nigdy nie pożyczałam , A JAK SKRADA POMYSŁY Z SEKCJI TO NIBY W REGULAMINIE PISZE
Świrkowy
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 lis 2011, 14:36

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez vivero » 30 maja 2023, 19:40

vivero
 
Posty: 325033
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 22:14

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 325033
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: OSZUST hodowla_golebi@spoko.pl

Postprzez vivero » 04 mar 2024, 18:09

vivero
 
Posty: 325033
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość