Admini niekompetentni.

Admini niekompetentni.

Postprzez Glazaer » 25 paź 2012, 13:36

Witam.
Widzę żen ie tylko mi się wydaje że admini na tym forum, i admini tej gry mają nas w nosie. Na forum nie było już ich od miesięcy:
Administrator:Ostatnia wizyta:30 wrz 2012, 20:52
franki01: Ostatnia wizyta:27 mar 2012, 20:06
ibelieveicanfly: Ostatnia wizyta:28 lip 2012, 10:46
(zaczną tłumaczyć że patrzą na forum bez logowania, w co NIE WIERZĘ! Gdyby tak był odpowiedzieli by ze coś się dzieje i by odpowiedzieli). Gra popada w obraz nędzy i rozpaczy. "Trzepią" na nas kasę i ch*ja robią(Ode mnie nie dostali ani jednego smsa i nie dostaną).

Kiedyś mówili że są na tyle kompetentni i szanują graczy. Gówno prawda. Mają nas za zwykłych debili co napychają ich portfele. Niech lepiej sie wezmaza tą gre lub ją usuną z neta żeby się ludzie nie wkur!#*!
No ale gdzieżby po co :mrgreen: Może adminiów tak długo nie ma bo UFO ich porwało? :mrgreen: Może tak się cieszą z smsów że wydali wszystko na alkohol z Czech i teraz lecza zatrucie w szpitalu :mrgreen: Może... i tak można szukać powód ich nieobecności ale najprostszym chyba jest to że MAJĄ NAS W DUPIE.
Bez wyrazów szacunku jeden z graczy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Robson » 25 paź 2012, 14:54

Koledzy w 100% popieram Wasze słowa!
Może przyszedł wreszcie czas na domaganie się własnych praw, za które płacimy !?
Trzeba się zbuntować i koniec :D
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Glazaer » 27 paź 2012, 9:41

Niczego nie mogę się domagać wiem, bo wszystko mają w dupie nasi atyAdmnini. ;]
Niech mi nie P**rdolą że wiedzą na czym polega praca admina bo h*ja wiedzą. Sam jestem adminem i to co wyprawiają to k*rwa ŚMIECH NA SALI!!
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Administrator » 04 lis 2012, 18:49

Wiele zarzucacie, ale czy tak wygląda skarga dorosłych, poważnych ludzi? Kolorowe czcionki dla osób z chorym wzrokiem, uliczna łacina i masa obelg?

Glazaer Tobie przeszkadza dosłownie wszystko mimo, że z wielu opcji nie korzystasz i uwierz nie wiem czy jest ktokolwiek kto po takich wypowiedziach jak Twoje chciałby cokolwiek robić z myślą o Tobie. Czepiasz się nie od miesiąca czy dwóch, z Tobą jest problem od roku czy nawet dłużej, więc weź najlepiej rzuć to w cholerę, pograj w bierki czy co tam lubisz i po problemie. Gdzieś tam chyba napisałeś, że jesteś adminem to zajmij się adminowaniem i nie trać tu swojego cennego czasu. Mnie nie ruszasz absolutnie, zasłużyłeś swoimi postami na trwałego bana, a gdy w końcu go otrzymasz to zrobisz z siebie wielką ofiarę. Demonstrować też trzeba potrafić, Ty tego nie umiesz.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Administrator » 04 lis 2012, 18:53

Glazaer napisał(a):Niczego nie mogę się domagać wiem, bo wszystko mają w dupie nasi atyAdmnini. ;]
Niech mi nie P**rdolą że wiedzą na czym polega praca admina bo h*ja wiedzą. Sam jestem adminem i to co wyprawiają to k*rwa ŚMIECH NA SALI!!


Śmiech na sali powiadasz to jak skomentujesz to?
http://forum.golebieonline.pl/viewtopic.php?f=30&t=1118&p=6306#p6306

To jest dopiero prawdziwy śmiech na sali, największe pretensje ma osoba, która sama robi syf. Naprawdę jesteś wiarygodny. Twoja kariera w grze jak i na forum dobiega końca.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Glazaer » 04 lis 2012, 22:32

Hmm to skoro jeszcze mam możliwość napisania postu to powiem tak :D
Nadaj podtrzymuje to co napisałem, niestety nie tylko ja tak sądzę ale niestety wielu graczy MILCZY bojąc się konsekwencji. Gram z Wami od 1 sezonu na 1 serwerze i nigdy takiego zamieszania nie było ;]

Zapomniał bym, jedna rzecz się zmieniła, częstotliwość logowania administracji BRAWO ;) ;)

PS. http://s3.golebieonline.pl/rynek/aukcje/4869/
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Administrator » 08 lis 2012, 11:32

Glazaer napisał(a):Hmm to skoro jeszcze mam możliwość napisania postu to powiem tak :D
Nadaj podtrzymuje to co napisałem, niestety nie tylko ja tak sądzę ale niestety wielu graczy MILCZY bojąc się konsekwencji. Gram z Wami od 1 sezonu na 1 serwerze i nigdy takiego zamieszania nie było ;]

Zapomniał bym, jedna rzecz się zmieniła, częstotliwość logowania administracji BRAWO ;) ;)

PS. http://s3.golebieonline.pl/rynek/aukcje/4869/



Panie Glazaer...
Naprawdę Pan myślisz, że chodzi mi o banowanie?
Staram się pomału sprzątać to co obecnie się porobiło, ale w tydzień tego nie zrobię.
Uważam, że już jest troszkę lepiej, błędy znikają, a do tego szykuje małą aktualizacje tak na początek.
Czy naprawdę musimy się kopać bez przerwy?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Glazaer » 08 lis 2012, 18:43

Nie, nie musimy i już nie bedziemy :D
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Admini niekompetentni.

Postprzez Administrator » 10 lis 2012, 10:35

Glazaer napisał(a):Nie, nie musimy i już nie bedziemy :D


Cieszy mnie to ;-)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03


Następna strona

Powrót do Na administrację

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości