Administrator na stypie

Administrator na stypie

Postprzez lady65 » 19 cze 2013, 13:01

Pan Administrator olał forum.
Zobacz tematy na które nie ma żadnej odpowiedzi od kilkunastu dni. :(
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Event - 29.05.2012

Postprzez Moderator » 19 cze 2013, 14:08

lady65 Pan Administrator nie olał forum tylko pojechał szukać twojej 20 i po drodze na stypę do Anna

A które tak ważne tematy pozostały bez odpowiedzi :?:
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Event - 29.05.2012

Postprzez Anna » 19 cze 2013, 16:41

jórek napisał(a):lady65 Pan Administrator nie olał forum tylko pojechał szukać twojej 20 i po drodze na stypę do Anna

A które tak ważne tematy pozostały bez odpowiedzi :?:


Olaboga co ja pocznę taki gość taki gość ..... już pędzę już biegnę olaboga olaboga taki gość..... :)
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

D

Postprzez lady65 » 20 cze 2013, 6:23

jórek napisał(a):lady65 Pan Administrator nie olał forum tylko pojechał szukać twojej 20 i po drodze na stypę do Anna

A które tak ważne tematy pozostały bez odpowiedzi :?:


Ważność tematu jest pojęciem względnym, dla zakładającego lub wypowiadającego się na pewno jest ważny, dla Ciebie błahostka.
Podam przykład: gdy moje dziecko zachoruje dla mnie to będzie problem, dla Ciebie na pewno nie i na odwrót.

Jeżeli uważa temat za błahostkę to powinien go usunąć, lub jednoznacznie odpowiedzieć, że nie będzie już w tym temacie się wypowiadać. Proste?
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Event - 29.05.2012

Postprzez Moderator » 20 cze 2013, 8:04

lady65 ja ci też podam przykład .

Najpierw napiszcie sensowne zgłoszenie, to się tym zajmę, fajnie podać id i datę lotu, numery id lub obrączek gołębi. Po omacku szukał Was nie będę.


Napisane kilkadziesiąt razy na forum, jak sądzisz ile razy można pisać jedno i to samo, a zamiast trochę poczytać i znaleźć odpowiedz to lepiej napisać że admin to olewa i liczą się do niego tylko wpłaty.
Na 50% pytań są odpowiedzi na forum, tylko nikomu się nie chce czytać.Po drugie są tematy ważne i mniej ważniejsze którymi można się zająć w wolnej chwili.

Więc proszę mi tu nie pisać nieuzasadnionych rzeczy że ktoś coś olewa, bo w obecnej chwili nie ma tematu który by wymagał natychmiastowej odpowiedzi admina, i zanim się coś napisze to się czyta forum to chyba też jest proste.

Następny temat Eventy, potraficie tylko pisać jak czegoś niema, ale że ktoś coś otrzymał to już nie bo po co się wysilać jak już mam, nie mówiąc tu o magicznym słowie które zachęca do dalszego działania. Myślę że wystarczy ci przykładów a jak chcesz więcej to poczytaj dokładnie forum, gdzie się nie prosi o pomoc a wręcz żąda i rozkazuje, a jak rozkaz nie zostanie wykonany to się pisze że admin wszystko olewa.

Napisanie że zginał ci najlepszy ptak nic nikomu nie daje, sami zabieracie czasz adminowi bo każdemu z osobna musi tłumaczyć co ma napisać i jak, nie sądzisz żeby coś wymagać trzeba coś dać od siebie.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Administrator na stypie

Postprzez T.M - 0449 - » 20 cze 2013, 11:17

Nie ma administratorka ale jest JÓREK !!!!!!! HAHAHA

Przynajmniej banów nie ma heh
T.M - 0449 -
 
Posty: 331
Dołączył(a): 06 gru 2012, 15:29

Re: Event - 29.05.2012

Postprzez lady65 » 21 cze 2013, 9:04

jórek napisał(a):lady65 ja ci też podam przykład .

Najpierw napiszcie sensowne zgłoszenie, to się tym zajmę, fajnie podać id i datę lotu, numery id lub obrączek gołębi. Po omacku szukał Was nie będę.


Napisane kilkadziesiąt razy na forum, jak sądzisz ile razy można pisać jedno i to samo, a zamiast trochę poczytać i znaleźć odpowiedz to lepiej napisać że admin to olewa i liczą się do niego tylko wpłaty.
Na 50% pytań są odpowiedzi na forum, tylko nikomu się nie chce czytać.Po drugie są tematy ważne i mniej ważniejsze którymi można się zająć w wolnej chwili.

Więc proszę mi tu nie pisać nieuzasadnionych rzeczy że ktoś coś olewa, bo w obecnej chwili nie ma tematu który by wymagał natychmiastowej odpowiedzi admina, i zanim się coś napisze to się czyta forum to chyba też jest proste.

Następny temat Eventy, potraficie tylko pisać jak czegoś niema, ale że ktoś coś otrzymał to już nie bo po co się wysilać jak już mam, nie mówiąc tu o magicznym słowie które zachęca do dalszego działania. Myślę że wystarczy ci przykładów a jak chcesz więcej to poczytaj dokładnie forum, gdzie się nie prosi o pomoc a wręcz żąda i rozkazuje, a jak rozkaz nie zostanie wykonany to się pisze że admin wszystko olewa.

Napisanie że zginał ci najlepszy ptak nic nikomu nie daje, sami zabieracie czasz adminowi bo każdemu z osobna musi tłumaczyć co ma napisać i jak, nie sądzisz żeby coś wymagać trzeba coś dać od siebie.


Jeszcze nic nie dostałem, więc nie mam za co dziękować :D

Założenia serwera względem powrotnolotności ptaków zamieściłem w innym temacie, gdzie piszesz o wszystkim i o niczym (kto ile zainwestował w grę monetek) W założeniach nikt nic nie pisał o losowości, że ptak pot 16, z formą 85 % wygra z 20 i formą 100%.
Jedyne co pozostało z założeń to lęgi gdzie max młody może wyjść 105% lub 80% średniej pot. rodziców z tym że tych 80% wychodzi więcej niż tych 105% (wyjątek Zbiniu Stobnica :( )
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12


Re: Administrator na stypie

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 22:28

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 324899
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Na administrację

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron