chamstwo

chamstwo

Postprzez topic » 14 lis 2011, 12:12

składam skargę na administratorów że nie interesują sie grą i forum złożyłem odwołanie i nawet nikt tego nie zobaczył jestem wręcz obużony je ich postępowaniem i jeśli się to nie zmieni to zgłoszę to do producenta tej gry :geek:
topic
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11 lis 2011, 8:27

Re: chamstwo

Postprzez ibelieveicanfly » 14 lis 2011, 14:20

Witam,

chciałbym powiedzieć, że polskie prawo reguluje kwestię godzin pracy. Tygodniowo każdy z administratorów pracuje w dniach poniedziałek - piątek, w godzinach 10:00-18:00 (czyli pełnoetatowe 8h dziennie). Czasem jest tak, ze względów prywatnych lub z powodów zawodowych, że jesteśmy dostępni w innych godzinach, bądź po prostu kogoś z nas nie ma (np z powodu choroby). Jeśli zaś chodzi o odwołanie - Twoje zostało odrzucone i stanowiska w tej sprawie nie zmienimy.

Jesteś oburzony? Czym? Nie rozumiem Twego zachowania. Oburzenie może raczej wynikać z naszej strony, w związku z tym, że tacy jak Ty istnieją w tej grze. Tak się składa, że ja osobiście nie trawię oszustów, dlatego to ja zostałem swego rodzaju stróżem prawa w grze gołębieonline.pl.

Jeśli się nic nie zmieni... Co ma się zmienić? Nie rozumiem. Zgłosisz to do producenta gry? Tak więc słucham :)

Pozdrawiam i radzę sfolgować.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

aaaa

Postprzez topic » 15 lis 2011, 0:24

następnym razem się postaram :D :D
topic
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11 lis 2011, 8:27


Powrót do Na administrację

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość