Propozycje

Propozycje

Postprzez Damiano » 14 lis 2011, 13:41

Jestem zdziwiony, że Administratorzy nie czytają propozycji i nie wyrażają swoich opini... I to nie tylko mnie denerwuje, ale też innych graczy gdyż niektóre propozycje są naprawdę świetne.
Damiano
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 lis 2011, 12:06

Re: Propozycje

Postprzez ibelieveicanfly » 14 lis 2011, 14:16

Witam,

pragnę poinformować, iż to, że administracja nie wypowiada się w pewnych tematach, nie oznacza, że nie bierze ich pod uwagę. Na obecną chwilą pracujemy nad nowościami w grze, które za pewien czas zostaną wprowadzone. Oprócz tego cały czas pracujemy nad technicznym usprawnieniem gry, nad optymalizacją jej i naprawą błędów, które występują (złośliwość rzeczy martwych).

Pozdrawiam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Propozycje

Postprzez Jaciub » 14 lis 2011, 18:14

Witam

Rozumie Administrację, że ma teraz dużo pracy, ale przydałoby się wypowiedzieć na propozycje aby było wiadomo czy propozycja została przyjęta czy nie.
Nie rozumie tego błędu "Ranking młodych wg doświadczenia" nie rozumie tego z jakiej racji pierwsze 24 gołębi mają po 5 lotów skoro były tylko 4? Czy to jest związane z tym, że jakoś gracze oszukują? Bo naprawdę nie wiem. :)
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15


Powrót do Na administrację

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron