1 lęg i tyle?

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

1 lęg i tyle?

Postprzez Trezeguet1986 » 07 sty 2013, 16:29

O co tu chodzi? Sparowałem wszystkie dorosłe gołębie, właśnie wybrałem młode, teraz daję ponowne parowanie i przy niektórych pisze że gołąb żyje krócej niż 20 dni i nie może się rozmnażać. To jeszcze wczoraj się mógł rozmnażać a dziś już jest za młody? Znowu w trakcie sezonu jakaś zmiana została wprowadzona? O co chodzi Panie administratorze? Mam tak z kilkoma gołębiami i trochę to mi się nie podoba a wiadomo że w ciągu tych pierwszych dni trzeba na tempa lęgi przeprowadzać więc proszę o szybka odpowiedź lub załatwienie problemu bo czas nagli

Edit: Nie będę zakładał nowego tematu więc może tu ktoś mi odpowie - czego nie mogę wystawić młodych na aukcję na s2? W tym sezonie już trzeba mieć rodowody żeby wystawiać czy jak? W poprzednim jeszcze normalnie można było
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Moderator » 07 sty 2013, 16:58

Na aukcji można tylko wystawiać ptaki z rodowodem który właśnie został obniżony i kosztuje 0,1m, poniżej jest temat
Ptaki młode na strych obrączkach muszą mieć 20 dni żeby mogły się rozmnażać, możesz tylko nimi lotawać z starymi ptakami
Zmiana ta została wprowadzona dziś
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Trezeguet1986 » 07 sty 2013, 17:20

Czyli dobrze rozumie że po tych kilku roczniakach niespełna 20 dniowych odprowadziłem po jednym lęgu i wtedy weszła akurat zmiana i już teraz żeby po nich pociągnąć młode muszę poczekać aż będą miały min 20 dni? Kurde to takie zmiany jednak powinny być wprowadzane zaraz na początku sezonu a tu akurat mi wyszło że to są samice więc mi się automatycznie kilka par "rozleciało" ehhh :(
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Moderator » 07 sty 2013, 17:35

Trezeguet1986 na twoim miejscu bym podziękował adminowi że nie miał czasu na wcześniejsze zmiany
Po młodych ptakach masz 1lęg więc nie jesteś stratny tylko zyskałeś na tym opóźnieniu :D
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Trezeguet1986 » 07 sty 2013, 17:55

Wiesz i tak i nie bo te ptaki specjalnie kupiłem młode pod koniec sezonu żeby juz były na początku następnego do rozpłodu więc gdyby od pierwszego dnia weszła ta zmiana to byłbym konkretnie w... nie powiem gdzie ;)
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Radoslaf » 07 sty 2013, 18:13

jórek napisał(a):Trezeguet1986 na twoim miejscu bym podziękował adminowi że nie miał czasu na wcześniejsze zmiany
Po młodych ptakach masz 1lęg więc nie jesteś stratny tylko zyskałeś na tym opóźnieniu :D


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez sadlak111 » 07 sty 2013, 19:40

Cieszcie się- bedziecie mogli parować nawet młode, które skończyły 20 dni :D
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez Radoslaf » 07 sty 2013, 20:25

W koncu duzo golebi poleci na mlode ^^
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00


Re: 1 lęg i tyle?

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 23:01

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 379337
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości