Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Trezeguet1986 » 14 sty 2013, 17:59

Panie Administratorze serwer 2 lot drugi czyli z Kamionki. W powiadomieniach mam "12:00:04 Gołąb PL-11-07-165 wrócił do gołębnika z lotu Kamionka. Zajął 2011. miejsce i zdobył konkurs" a w rankingu lotów gołębi dorosłych w moim profilu widnieje wielkie tłuściutkie zero a chyba powinno być 1 czyż nie? Dopiero dziś zwróciłem na to uwagę, proszę o niezwłoczną poprawę tego bo to mi da jakieś z 10 pozycji w rankingu. Pozdrawiam!
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Trezeguet1986 » 16 sty 2013, 23:37

Nie wiem czy napisałem poprzedniego posta niewidoczną czcionką ale minęło od niego już parę dni i nic więc jeszcze raz proszę Panie Administratorze o "zwrócenie" mi w rankingu gołębi dorosłych zdobytego konkursu mojego gołębia, dane gołębia, loty itp post powyżej
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Administrator » 17 sty 2013, 14:42

Jaki nick?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Trezeguet1986 » 18 sty 2013, 13:43

Nick Babua, bardzo proszę coś z tym zrobić :)
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Trezeguet1986 » 19 sty 2013, 18:12

Panie Administratorze czy doproszę się w końcu o zaliczenie mi w rankingu tego jednego lotu bo jak na razie "jak grochem o ścianę" są moje prośby?

Edit: No nie no ten ranking to w ogóle jest jakaś kpina!!! Błagam od wielu dni żeby dodano do rankingu mój niezaliczony lot jednego z gołębi i nie dość że Administrator ma mnie w d..... to jeszcze dziś 3 moje gołębie zdobyły konkurs a w rankingu jest tylko jeden - czy to tak już będzie wyglądać i będę okradany z konkursów? Ludzie patrzycie dokładnie jak u was jest sprawa z tym rankingiem i konkursami i tylko ja jestem tak w balona robiony? Kto nie wierzy niech sam zobaczy na ranking, mój nick to Babua a to wiadomości z dzisiejszej skrzynki

13:00:02 Gołąb PL-11-07-287 wrócił do gołębnika z lotu Pszonka. Zajął 2035. miejsce i zdobył konkurs.
13:00:01 Gołąb PL-12-07-1348 wrócił do gołębnika z lotu Pszonka. Zajął 1854. miejsce i zdobył konkurs.
12:40:02 Gołąb PL-12-02-1183 wrócił do gołębnika z lotu Pszonka. Zajął 1263. miejsce i zdobył konkurs.

No do diabła to już 3 konkursy w plecy!
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Administrator » 23 sty 2013, 12:47

Walczę z tym błędem i nie bardzo wiem co jest nie tak, kod wygląda dobrze, problem może wynikać z tego, że zbyt wiele obliczeń ma miejsce w tym samym czasie, teraz zmieniłem obliczenia tak by nie nachodziły do siebie i zobaczymy jak zareaguje system.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez Trezeguet1986 » 23 sty 2013, 13:06

Dziękuję bardzo za staranie i przypominam tylko że poza tymi 3 konkursami doszły jeszcze 2 niezaliczone z 11 lotu, wszystko zestawione w tym temacie:

http://forum.golebieonline.pl/viewtopic.php?f=25&t=1571

Jeden z tych tematów można zatem usunąć

Ps. przepraszam za puszczające słabe nerwy :)
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49


Re: Gołąb zdobył konkurs ale nie ma go w rankingu

Postprzez vivero » 01 paź 2023, 23:07

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 379001
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość