uporczywy problem

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

uporczywy problem

Postprzez Radoslaf » 27 kwi 2015, 15:19

Witam tu Radoslaf z s2. Jak gracze tego serwera dobrze wiedza bardzo ciężko o obrączki. Nie wiem czemu ale wiele ofert nie mogę kupic bo mam zablokowany handel... To jest chore nie jeśli chodzi o same obrączki ale tez o handel gołębiami. Ludzie grają uczciwie ale przez to ze grają na telefonie albo cholender wie co handel ma zablokowany... Rozumiem jeśli logowalem sie u kogoś na kompie, nic do tego nie mam wręcz popieram ale jakoś trzeba to zmienić...
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: uporczywy problem

Postprzez Administrator » 30 kwi 2015, 13:16

Rozumiem rozgoryczenie, ale jeśli wyłączę blokadę, to wiecie jaki będzie tego skutek...
Chciałbym coś poradzić an komórki, ale co ja na to mogę? Znacie temat, wiecie jak jest, ja mogę komuś raz wyłączyć blokadę, ale jeśli nie będzie unikał telefonu, to prędzej czy później blokada wróci. Gdyby gracze między sobą mieli mniejsze obroty, to można by olać blokadę, ale niestety u nas w grze gracze są uzależnieni od siebie i tylko ta blokada hamuję oszustwa, a ja wszystkich upilnować nie dam rady.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: uporczywy problem

Postprzez Radoslaf » 01 maja 2015, 23:07

a nie ma możliwości zdejmowania blokady pojedynczo a nie całkiem ?
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: uporczywy problem

Postprzez JumP.Street » 02 maja 2015, 10:30

Najprościej to zwiekszyc ilość obraczek na hodowce ze 100 do 200 i po sprawie
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: uporczywy problem

Postprzez Moderator » 02 maja 2015, 15:03

Radoslaf blokadę zdejmuje się ręcznie pojedynczo ale to syzyfowa praca bo wystarczy się zalogować na tel i blokada włącza się automatycznie

JumP.Street problem z obrączkami będzie rozwiązany tylko cierpliwości bo trzeba poszukać rozsądnego rozwiązania.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Re: uporczywy problem

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 0:58

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 325411
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości