widełki dziedziczenia

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

widełki dziedziczenia

Postprzez piotrek0442 » 31 sie 2015, 16:01

Nie byłem w temacie ale zmiana widelek była jak najbardziej słuszna. Zakładam za za odstąpieniem od zmiany byki kiepscy gracze. Jak to zawsze. 61 hodowców bierze udział w lotach starych na s2 jak zaczynałem ponad 200. Wiec tak czy siak serwer upadnie bo juz To widać. Bez zmian jest to pewne. Komu się wydaje ze zmian na starych serwerach nie trzeba niech idzie na nowy. Tam już dla dziadów w ogóle nie ma szans.
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez Administrator » 01 wrz 2015, 9:45

Widełki zostaną wprowadzone od nowego sezonu. Problemem jest moja dyspozycyjność, teraz pracy jest naprawdę wiele, temu tez wprowadzeniem zmianę w trakcie sezonu, co spotkało się z oburzeniem, przyjąłem to do wiadomości i odłożyłem w czasie, przez co straciliście 1,5 sezonu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez piotrek0442 » 02 wrz 2015, 4:16

Trzeba też się zastanowić nad czymś co ożywi grę na s2. Zostało 90 paru hodowców śmiech na sali. Żadnej rywalizacji. 3 czołowych graczy gra sama gdzie sens
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez piotrek0442 » 26 wrz 2015, 12:34

Witam. I jak z tymi widelkami wprowadzone czy nie?
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez Eusebio » 29 wrz 2015, 12:18

Trzeba też się zastanowić nad czymś co ożywi grę na s2. Zostało 90 paru hodowców śmiech na sali. Żadnej rywalizacji. 3 czołowych graczy gra sama gdzie sens.Piotrek tak jest jak się niszczy tych małych (na giełdzie nie da im się nic kupić itd.)więc Ci mali odpłacają Wam pięknym za nadobne -Jesteście tacy dobrzy grajcie sobie między sobą.Ale to tylko moja teoria,nie widze serw.2,ale myślę że na S4 na Giełdzie każdy umie sobie cos dokupić do hodowli,i tak powinno być.
Eusebio
 
Posty: 51
Dołączył(a): 05 sty 2015, 21:16

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez piotrek0442 » 29 wrz 2015, 15:31

Nikt nikomu nie broni kupować masz teraz promocje kup monety będziesz miał dwa razy tyle. Ja kupuje co chce a jak chce to kupienwszystko
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez Moderator » 29 wrz 2015, 22:51

Eusebio napisał(a):Trzeba też się zastanowić nad czymś co ożywi grę na s2. Zostało 90 paru hodowców śmiech na sali. Żadnej rywalizacji. 3 czołowych graczy gra sama gdzie sens.Piotrek tak jest jak się niszczy tych małych (na giełdzie nie da im się nic kupić itd.)więc Ci mali odpłacają Wam pięknym za nadobne -Jesteście tacy dobrzy grajcie sobie między sobą.Ale to tylko moja teoria,nie widze serw.2,ale myślę że na S4 na Giełdzie każdy umie sobie cos dokupić do hodowli,i tak powinno być.


O czym ty piszesz, 1m za ptaka na giełdzie to dużo i w dodatku nawet tyle nikt nie chce dać bo dwie giełdy wstecz, ptaki zeszły a nie było chętnego.No ale niektórzy chcą za darmo i do każdego ptaka admin niech jeszcze dorzuci kilka worków karmy :)

Co do ożywienia s2 to nic nie trzeba robić bo sam się ożywi potrzeba tylko trochę czasu, a co do tych 90 graczy to zostali ci wytrwali co umieją wykorzystać szansę bo to najłatwiejszy serwer.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: widełki dziedziczenia

Postprzez Eusebio » 30 wrz 2015, 7:04

Nie wiem jak na S2 ale jeśli taka sytuacja jak Moder pisze to się zgadzam z Piotrkiem i Moderem.
Eusebio
 
Posty: 51
Dołączył(a): 05 sty 2015, 21:16


Re: widełki dziedziczenia

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 1:04

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vivero
 
Posty: 325185
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości