Gołębnik pokazowy

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Gołębnik pokazowy

Postprzez Delkuba » 30 gru 2011, 14:06

Witam
Bardzo proszę Administrację o naprawienie błędu w gołębniku pokazowym na serwerze 2 .Moja nazwa to ktoś.Zawodnik o nazwie Kulbacki którego wogóle nie znam złożył mi ofertę kupna gołębia a jak ja chciałem zaakceptować ofertę to pisało że nie mogę handlować z tym hodowcą.Bardzo proszę o naprawę.
Delkuba
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2011, 12:58

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez ibelieveicanfly » 02 sty 2012, 17:40

Błąd został naprawiony gdy tylko się o nim dowiedzieliśmy.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez Delkuba » 02 sty 2012, 20:59

BARDZO DZIEKUJE za naprawe
Delkuba
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2011, 12:58

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez Delkuba » 03 sty 2012, 16:02

Witam
Wyzej Pan napisal ze juz blad zostal naprawiony ale ja dzis chcialem sprzedac golebia temu hodowcy o nazwie Kulbacki ale znow pisze ze nie moge handlowac z tym hodowca.Prosze o naprawe
Delkuba
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2011, 12:58

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez franki01 » 04 sty 2012, 12:14

Na obu kontach nastąpiło logowanie z tego samego IP i stąd blokada transakcji.
franki01
Administrator
 
Posty: 131
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 16:33

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez Delkuba » 04 sty 2012, 16:50

To juz nie bede mogl jemu sprzedac golebia ?? bo ja z pokazowego golebnika sprzedaje golebie i temu graczowi sie 2 golebie bardzo spodowbaly i chcialbym mu sprzedac bo mi tylko zawalają ale nie moge
Delkuba
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2011, 12:58

Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez Bizon » 11 mar 2012, 8:59

Tez mam do tego zastrzezenia, bo razem z dziewczyna gramy w ta gre ona ma nick szyszunia102 a ja Bizon na drugim swiecie i nie mozemy miedzy soba handlowac bo czasem logujemy sie z tego samego ip to powinno byc jakos zmienione, gdyz zmiejsza to atrakcyjnosc tej gry mam nadzieje ze administratorzy cos z tym zrobia, albo chociaz pozwola pojedynczym graczom na takie transakcje pozdrawiam
Bizon
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2011, 10:53


Re: Gołębnik pokazowy

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 1:32

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 357314
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości