czy to blad czy kara ?

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

czy to blad czy kara ?

Postprzez zico » 05 lut 2012, 10:50

czy to bląd czy kara za moje krytyczne posty? weżmy lot gomel na przyklad zawsze mialem golębie w 50 w siedzibie a w sekcji w10 a ztego lotu w siedzibie grubo ponad 500 a w sekcji okolo 70 chyba gdzie juz wszyscy hodowcy mieli po kilka ci slabsi a ci lepsi po okolo 10 au mnie ani sztuki .myslalem ze nie zapisało je na lot ale w koncu pokazal się jeden to skandal nieuwieze w tłumaczenie jesli sie jakis admin odezwie ze kolejność jest ustalana losowo przez silnik.w locie z moskwy bylo podobnie .podejrzewam dzialanie swiadome na moja niekorzysć i niezalezy mi juz na tej grze jak admini chca to prosze mnie calkowicie wykluczyc z gry ,zabanować czy cc tam jeszcze bo samemu mi szkoda gry i trudno jest zrezygnowac .!
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: czy to blad czy kara ?

Postprzez ibelieveicanfly » 06 lut 2012, 11:05

Żadna kara, po prostu tak wynika z silnika. Kolejność nie jest losowa, na pozycje zajmowane w czasie lotu ma wpływ kilka czynników, a to wszystko po to, by wyważyć szanse słabszych graczy w walce z topowymi.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: czy to blad czy kara ?

Postprzez zico » 06 lut 2012, 19:06

prosze przeanalizować moje wyniki z wszystkich lotów i to skomentować.ze wszystkich lotów miałem golebie w pierwszej piedziesiatce atu nagle 500 i hakiem a w sekcji prwadząc polotch nawet ostatni gracze mieli gołąbki a ja ani sztuki, pierwszy ponad 60 bodaj,gdzie zawsze w 10 mialem,to co moje gołebie wszystkie nagle zasłabły? w sekcji mialem 4 kon.(pot 14-22) atam widziałem mnóstwo czerwonego potencjału nawe 3 pot. to jest niemozliwe albo błąd jakis albo zmieniliscie cos w ustawieniach tylko nic nie piszecie bo pamiętacie co było po zmianie silnika na swiat 1.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: czy to blad czy kara ?

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lut 2012, 1:10

Nic nie zmienialiśmy, wszystko odbywa się dokładnie w taki sam sposób na obu serwerach.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: czy to blad czy kara ?

Postprzez Daniel Rogut » 10 lut 2012, 10:36

Zico podaj coś na adeno, może je bierze
Jakiś spadek formy poprostu:)
Pozdrawiam
Daniel Rogut
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:18


Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości