gramyfair

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

gramyfair

Postprzez gramyfair » 17 sty 2012, 14:57

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary:--

Powód nałożenia kary:oszustwa

Wyjaśnienie:Witam serdecznie. Widzę, że moje konto jest zbanowane. Chciałbym prosić o odbanowanie tego konta. Na początku zrobiłem jedno oszustwo lecz później już nie. Za dużo mi ono nie pomogło. 2 razy koledzy mi sprzedali gołębie,ponieważ nie spodobała im się ta gra, którą im sam poleciłem. Grałem uczciwie w końcu taki nick miałem. Jak w ostatnim czasie kupywałem taniej gołębie na rynku to tylko dlatego, że były tanio ale nie dzięki mnie a i parę razy zgłosiłem oszustwo. Prosiłbym o odbanowanie i jakiś w miarę łagodny wymiar kary.
Pozdrowienia: gramyfair

Dowody w postaci zdjęć:(nie konieczne)---
gramyfair
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2011, 16:28

Re: gramyfair

Postprzez ibelieveicanfly » 17 sty 2012, 15:02

Właśnie, chodzi o to oszustwo z początku Twojej gry. Masz nick "Gramyfair" a nie obliguje Cię to do niczego. Pamiętaj, że żadna zbrodnia nie jest zapomniana, i prędzej czy później spotka za nią kara. I tak też ręka sprawiedliwości sięgnęła Cię dzisiaj. Wiele Ci nie pomogło? Nie oszukujmy się, 1000e na starcie gry, to bardzo dużo kasy.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: gramyfair

Postprzez gramyfair » 17 sty 2012, 15:14

No tutaj masz rację. Nie opłaciło się to no ale czasu nie cofnę. Jedynie bronić się mogę tym, że później byłem uczciwy. Prosiłbym o odbanowanie z jakąś karą. Bo na takową oczywiście zasługuję jak najbardziej.
gramyfair
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2011, 16:28

Re: gramyfair

Postprzez ibelieveicanfly » 17 sty 2012, 15:28

Złamałeś regulamin. A ja oszustów nie trawię w ogóle, zero tolerancji dla takich jak Ty. Twoja kara niech będzie przestrogą dla innych, na pewno jej nie zniosę. A temat zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość