Zablokowane konto

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Zablokowane konto

Postprzez zbyszek » 19 sty 2012, 15:34

Szanowny Panie administratorze.
Nie jestem pewien dokładnie czy to z tego powodu zostało zablokowane moje konto ale najprawdopodobniej kolega z pracy zakupił ode mnie gołębia. Niestety jego przeoczenie i gapa że nie patrzy od kogo kupuje sprawiła to nieporozumienie. Gramy na komputerze który niestety ma stale IP. Proszę o odblokowanie mojego konta "zbyszek" w związku z faktem iż nie było to specjalne naruszenie zasad tylko zwykłe przeoczenie. Kolega niestety darował sobie granie na tym koncie a ja z mojej strony proszę o cofnięcie mi pieniędzy za tą transakcję i ewentualne odblokowanie konta.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam zbyszek
zbyszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2012, 14:26

Re: Zablokowane konto

Postprzez Tyrionus » 19 sty 2012, 15:40

cos tu jest sciemniane wedlug mnie - jesli rzeczywiscie jest tak jak mowisz to system zablokowal by taka transakcje i nie moglby od ciebie kolega kupic golebia... wiec jesli chcesz miec jakiekolwiek szanse to lepiej nic nie sciemniaj tylko mow prawde jak bylo bo tylko zgodnosc twoich zeznan z zapisami w logach moze cie uratowac przed gniewem administracji :)
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Zablokowane konto

Postprzez zbyszek » 19 sty 2012, 16:02

Mam swoje lata i nie piszę bo kombinuję tylko uczciwie gram i nie moja wina że u nas gra kilka osób na jednym IP, a że kolega gapowe strzelił to grzecznie proszę admina ( nie Ciebie z łaski swojej) o odblokowanie chociaż jednego konta bo chciałbym po prostu dalej grać. Nie wiem dokładnie o co chodzi bo nie mam jak tego sprawdzić, miałem dwa gołębie na rynku i tylko taka mogła być przyczyna.
zbyszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2012, 14:26

Re: Zablokowane konto

Postprzez Kamil Madej » 20 sty 2012, 13:25

Takie kity to możesz pisać gdzie indziej a nie tu nikt ci w to nie uwierzy jak oszukiwałeś to teraz płać za swoje błędy
Kamil Madej
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 sty 2012, 16:25

Re: Zablokowane konto

Postprzez zbyszek » 20 sty 2012, 16:46

Piszę do administratora bo po wykonaniu telefonu kazał to załatwić na forum ale skoro nie mu tu nikogo odpowiedzialnego tylko jakieś gnojki piszą komentarze to dziękuję i bawcie się dobrze. Jadę na ferie!
A tak na marginesie to odnoszę wrażenie że Ci najbardziej sprawiedliwi na tym forum to pierwsi zostali wywaleni za oszustwa i teraz wszystkich o to podejrzewają. Pozdrawiam.
zbyszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2012, 14:26

Re: Zablokowane konto

Postprzez RAFAŁ PL0413 » 20 sty 2012, 23:00

oj już chyba za tych " gnojków '' to się raczej z kontem pożegnasz jak administrator to przeczyta ;)
RAFAŁ PL0413
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 lis 2011, 15:23

Re: Zablokowane konto

Postprzez zbyszek » 21 sty 2012, 8:50

Kolego ja nie muszę w to grać tylko niech tacy mądrale jak wyżej nie myślą że każdy to oszust i złodziej. Jak ktoś ma mnie za jakąś tam gierkę komputerową uważać za oszusta to ja dziękuję. Gra u nas sporo osób i ja też po prostu chciałem dalej w to grać więc telefonowałem i piszę te posty.
Mam pytanie do admina jak to jest z użytkownikiem wojtek 0208 bo zastrzegałeś że konto nie zostanie odblokowane a to drugi pod względem kasy gość na tym świecie a mnie blokujesz nie wyjaśniając za co?
zbyszek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2012, 14:26


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości