nie mozesz handlowac z tym hodowca

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

nie mozesz handlowac z tym hodowca

Postprzez Radeczek (Mały) » 24 sty 2012, 20:20

witam o co chodzi ze nie moge od kolegi o niuku adam i moim niku Radeczek (Maly) nuie mozemy miedzy soba handlowac przyznam ze kolega był u mnie i kozystalismy z jednego kompa u mnie co znaczy ze ip jest jedno to chyba o to tu chodzi ale teraz gdy on jest u siebie ajua u siebie dalej tak samo sie wyswietla co z tym zrobic i czy to jakis ban czy co? jezeli tak to prosze o odblokowanie i odpowiedz
Radeczek (Mały)
 
Posty: 34
Dołączył(a): 24 sty 2012, 20:11

Re: nie mozesz handlowac z tym hodowca

Postprzez Tyrionus » 24 sty 2012, 20:53

podejrzewam ze macie marne szanse na zdjecie blokady... bo juz byly tutaj na forum takie prosby i chyba zadna nie zostala spelniona... skoro chociaz raz logowaliscie sie z tego samego IP to ze tak powiem wasze konta zostaly tak jakby "powiazane" przez system gry i wszelkie transakcje zablokowane... blokada sluzy temu aby wyelimonowac nieuczciwych graczy i czasami sie zdarza ze ci uczciwi tez na tym cierpia... ale wedlug mnie cel uswieca srodki... a pozatym to piszesz nie w tym dziale w ktorym pownienes... wkoncu bana nie dostales...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: nie mozesz handlowac z tym hodowca

Postprzez Radeczek (Mały) » 25 sty 2012, 13:11

a gdzie mam to napisac
Radeczek (Mały)
 
Posty: 34
Dołączył(a): 24 sty 2012, 20:11

Re: nie mozesz handlowac z tym hodowca

Postprzez Tyrionus » 25 sty 2012, 13:31

w skargach dotyczacych Swiata 2 ??
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości