Tuleńczyk

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Tuleńczyk

Postprzez Tuleńczyk » 10 lut 2012, 21:34

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Administrator
Powód nałożenia kary: Niepoprawne wiadomości prywatne.
Wyjaśnienie: Nie wiem co mam wyjaśniać, stado bezmyślnych protoplastów (graczami ich nazwać nie mogę) składa mi oferty po 100e, gdy na wystawach dałem za ptaka 75 monet. A później mi jęczą jak psy na szczepieniu, czemu im nie odpisuje, czemu im nie sprzedam. Człowieka szlag trafia w takim momencie. I dziękuję bardzo Administratorowi za to, że teraz świeżo wykluto embrionom, nazywającym się dorosłymi graczami, dał Pan pole do popisu i uciechy. Jeżeli blokada nie zostanie zniesiona, to ja złożę zażalenia na spamerów.
Tuleńczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 sty 2012, 17:59

Re: Tuleńczyk

Postprzez Łukasz » 10 lut 2012, 21:50

ja mogę powiedzieć że tuleńczyk jest czysty jak łza
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Tuleńczyk

Postprzez Administrator » 10 lut 2012, 22:13

Swoją wypowiedzią tylko utwierdzasz mnie, że słoma z butów Ci wystaje, brak szacunku w grze, brak szacunku na forum. Rozumiem Cię, że ludzie są trudni, bo sam każdego dnia mam z nimi kontakt, ale to nie upoważnia Cię do obrażania czy też pisania wulgaryzmów, dlatego ban zostaje, ciesz się, ze jest tak krótki, następnym razem odpoczniesz dłużej. Regulamin jest jeden dl;a wszystkich.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Tuleńczyk

Postprzez Mistrz » 11 lut 2012, 12:29

Choć może to nie moja sprawa ale nie będę siedział bezczynnie. Kolego Tuleńczyk, taki z ciebie kozak, piszesz o innych graczach, że są stadem protoplastów, znasz mnie osobiście, że tak o mnie piszesz ( bo to także i mnie dotyczy ). Dla mnie jesteś zwykłym burakiem, który myśli, że jak ma kasę to mu wszystko wolno. Gardzę takimi ludżmi jak ty. Wolę mieć 100 biednych znajomych, niż jednego bogatego buca, który myśli że jak ma pieniądze to wszystko sobie kupi i załatwi ale są takie rzeczy, których nie nabędziesz za kasę w tej sytuacji mam namyśli: szacunek i poważanie u innych graczy. Nie dam się pomiatać jakiemuś snobowi, który nie szanuje innych graczy. Trochę KULTURY nie zaszkodzi!. Może brak jej może w moim poście ale staram się dopasować do poziomu głównego bohatera. Tyle z mojej strony, dostane bana, trudno ale nie dam się obrażać.
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: Tuleńczyk

Postprzez Tuleńczyk » 11 lut 2012, 12:45

Miałem prawo być wkurzony i unieść się słownie. Nie obrażałem tu wszystkich graczy, mówiłem o jednostkach, takich jak ten, który złożył na mnie zażalenie, bo napisałem mu "co mam z tą ofertą zrobić? 4 litery sobie podetrzeć?." Problemy z interpretacją słów? Mistrzu, jesteś dla mnie zakłamany, raz bez mydła w tyłek wchodzisz, a drugim razem sam srasz do tego tyłka. Właśnie nasrałeś i ze mną sobie już nie załatwisz interesów. Poza tym wnoszę skargę do Administratora, bowiem zgodnie z regulaminem działu, osoby które są niezwiązane z tematem nie mają prawa wypowiedzi, więc wnoszę o blokadę konta na forum użytkownikowi Mistrz.
Co do bana - przyjąłem go na klatę, dzisiaj minie i po problemie. Jednak teraz wiedzcie, szanowni "koledzy", którzy na mnie szukacie haka, że nie załatwicie ze mną żadnego interesu. Gołębie będę sprzedawał tylko zaufanym graczom, a Wy sobie płaczcie, że nie macie skąd dobrego gołębia kupić. Kogo uraziły słowa? Zgodnie z zasadą "uderz w stół, nożyce się odezwą" sami znacie odpowiedź.
Panie Administratorze - doskonale rozumiem sytuację. Nie uważam się za kogoś wyższego ponieważ płacę, regulamin obowiązuje każdego i doceniam Pańską postawę.
To tyle ode mnie w tym temacie. Kończąc, pozdrowię rozżalonych donosicieli, i cytując słowa jednego z wybitnych polityków, łączę się z Wami w "bulu i rzalu".
Tuleńczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 sty 2012, 17:59

Re: Tuleńczyk

Postprzez Mistrz » 11 lut 2012, 15:09

Kilka wyjaśnień na początek:
1. nie kupowałem, nie kupuję i nie będę kupował gołębi od Tuleńczyka
2. nie pisałem, nie piszę i nie będę pisał z Tuleńczykiem
3. na nikogo nie donosiłem i nie mam zamiaru
Jestem zakłamany? Po czym tak sądzisz? Płaczesz, że ktoś na ciebie doniósł a sam skarżysz się dla admina aby mi bana wlepił. Traktujesz tą grę jak całe swoje życie, które pewnie niczym się nie różni od tej gry bo zapewne w realu też jesteś taki próżny. Jestem dla ciebie nikim? Ojej i co teraz będzie? Na pewno nie będę z tego powodu się smucił bo niby kim ty jesteś? Dla mnie totalnym "0" A o banie admin zdecyduje, uszanuję jego decyzję jeśli to ma ci poprawić humor w te samotne sobotnie popołudnie to proszę bardzo może być blokada.
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości