Obrażanie graczy.

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Obrażanie graczy.

Postprzez piotrek0442 » 25 kwi 2015, 19:58

Myślę że to wymaga zgłoszenia, to nie pierwszy raz, poza tym ilość i natarczywość tych wiadomości jest męcząca proszę coś z tym zrobić.


Nadawca: etu (zablokuj)
Odbiorca: ® I Am Legend ®
Data wysłania: 25.04.2015, 20:50:06
Temat wiadomości: Re: Re: Brak tematu
Treść wiadomości:
Baran jesteś i tyle;)

® I Am Legend ® napisał:
heheh kup sobie kup ja juz kupilem to co mialem kupic:0

Nadawca: etu (zablokuj)
Odbiorca: ® I Am Legend ®
Data wysłania: 25.04.2015, 20:32:47
Temat wiadomości: Re: Re: Brak tematu
Treść wiadomości:
Ale od dziś jesteś dla mnie zero

® I Am Legend ® napisał:
zal ci bo monet nie masz?

Nadawca: etu (zablokuj)
Odbiorca: ® I Am Legend ®
Data wysłania: 25.04.2015, 12:27:31
Temat wiadomości: Re: Re: Brak tematu
Treść wiadomości:
Teraz wychodzi jaki jesteś.. idź do banku rób przelew dzieciaq..umawia się a później odpie...

® I Am Legend ® napisał:
nie posciles tylko nie licytowales ja ci nie bronilem. mogles go podbijac ja bym tak czy siak za niego 50 m dal
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: Obrażanie graczy.

Postprzez Moderator » 25 kwi 2015, 22:41

Jest coś takiego jak blokada więc PW nie jest uciążliwe dla nikogo
Prywatna wiadomość to prywatna więc tylko dla ciebie i administratora nie powinno się publikować PW to tylko świadczy o zaufaniu. Takie obraźliwe PW zgłasza się bezpośrednio u góry po prawej,Zgłoś wiadomość
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Obrażanie graczy.

Postprzez JumP.Street » 03 maja 2015, 16:25

legend a moze jak pokaze wiadomości twoje np do mnie albo do kolegi bozo na s2?!Zachowałem wszystkie nawet te z przed 2 miesiecy.Nie myśl ze bedziesz wiecznie od tak sobie obrażał innych.Jak taki pewny siebie jestes to mogę je tutaj wkleic,wszystkie....
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Obrażanie graczy.

Postprzez piotrek0442 » 04 maja 2015, 21:25

Czyżby? nie pamiętam żebym kogoś obrażał? ! ja też mam wiadomości od Bozo więc nie ma problemu. A czy to było obrażanie? nie, raczej psychologiczna gra taktyczna.
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: Obrażanie graczy.

Postprzez piotrek0442 » 04 maja 2015, 21:44

I dziwne ze skarzysz sie tylko ty, gracz ktory drugi sezon z kolei ze mna przegrywa? bozo jakos sie nie skarzy a sam pisal do mnie zebym mu nie podbijal ptakow na gieldzie ..
Wiec nie rozumiem. nagle jak robi sie konkurencja to juz trzeba mieszac, no trudnoo. . nikogo nie wyzwalem ani nikomu nie ublizylem. wiec nie sadze zebym dokonal wielkiego przestepstwa. ja wspomagam gre, ladujac monetki, wiec zacznij i ty bedzie ciekawiej Jump. Jedno jest pewne, czas niskich cen sie skonczyl, jak to w realu chcesz sie liczyc kupuj ptaki z wysokiej polki. Serwer musie sie z czegos utrzymac ja to wiem i mysle ze kazdy inny tez. pozdrawiam. Mniej plakania wiecej grania
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: Obrażanie graczy.

Postprzez JumP.Street » 05 maja 2015, 18:09

Chlopcze dorośnij,chyba po za toba nikt nie patrzy na konkurencje,myslisz ze sie ktos gra przejmuje? :lol: Nie pisz bzdur bo administrator twoje wiadomości dostawał na bierząco,itak sie dziwie ze cie tu jeszcze trzyma,ale jak to mowią kiedys wszystko sie kończy.Dobry przykład pewnego gracza z s4 ktory myslał ze jak jest w czołówce to moze wszystko 8-).
P.s.(jak juz donosisz w takiej sprawie to rob to dyskretniej). Pozdrawiam cię serdecznie.

Temat do zamknięcia.
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość