Bezsensowna gra

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Bezsensowna gra

Postprzez Jaciub » 07 sty 2012, 19:28

Witam!
Ta gra staje się bezsensowna jak na świecie 1. Swego czasu I am Legend tak i na świecie 2 nie jaki Tuleńczyk są po za zasięgiem wszystkich graczy i tym samym ta gra staję się bezsensowna kiedy z góry wiadomo, że kolega Tuleńczyk w pierwszej pięćdziesiątce będzie miał 20-30 gołębi. Gracz mając tipesa i gołębie z dobrym potencjałem osiąga 2-3 gołębie w pierwszej pięćdziesiątce i ogólnie z 5-6 konkursów z lotu nie wspominając już o ilości zdobywanych konkursów przez Tuleńczyka. Jak tak dalej pójdzie w grze zostanie sam Tueńczyk, wiem że właścicielowi gry chodzi o pieniądze i może powiedzieć "zainwestuj w grę też będziesz tak latał". Więc w tej grze chodzi o to, że gracz który włoży więcej pieniędzy będzie zawsze wygrywał, bo z tego co zaobserwowałem to tak wygląda. Mój wujek jest hodowcą gołębi pocztowych od 12 lat ma dobre wyniki i nie widział jeszcze ani nie słyszał choć obraca się wśród najlepszych hodowców w Polsce, żeby jeden gołąb tyle razy wygrywał i jeden hodowca miał tyle gołębi z każdego lotu w pierwszej pięćdziesiątce.
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15

Re: Bezsensowna gra

Postprzez Tyrionus » 07 sty 2012, 23:12

startowales razem z nim od poczatku serwera... miales takie same szanse jak on... wiec nie marudz lub poczekaj na nowy serwer i moze wtedy zaczniesz jeszcze raz i wkoncu moze ci sie uda :D
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Bezsensowna gra

Postprzez Lotnik2.0 » 08 sty 2012, 21:03

No to jeszcze mało widziałeś , ja widziałem jak facet miał 14 pierwszych gołębi , i 99 na 102 włożone.. oczywiscie chodzi mi tu o real:) może ktoś wie o kim mówie. A gołąbka z takimi pozycjami też można znaleść ;)
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Re: Bezsensowna gra

Postprzez Tyrionus » 08 sty 2012, 21:14

czyzbys mial na mysli pewnych braci lecacych w centralno-wschodniej Polsce ? :D
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Bezsensowna gra

Postprzez Lotnik2.0 » 09 sty 2012, 7:13

bravo
Pokazowy jest:)
Lotnik2.0
 
Posty: 151
Dołączył(a): 31 paź 2011, 23:39

Re: Bezsensowna gra

Postprzez ibelieveicanfly » 10 sty 2012, 1:07

Dla mnie to jest żadna skarga, a jedynie obrabianie dupy komuś i wielki żal do świata. Skomentuję to krótko - krowa która dużo muczy, mało mleka daje. A temat zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron