przesada

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: przesada

Postprzez rafbud » 07 lut 2012, 16:56

Albo się odezwę:P
Startował drugi serwer to dostawaliśmy gołębie z pot nie wyższym niż 10 po to żeby gra nie nabrała zbyt dużego tempa:) Tak twierdzili administratorzy. Pytam co to ma być !?! Kol. Tuleńczyk ma ptaka z pot. 76 a póżniej długo długo nic! Na giełdzie gołębie z pot 60! Ładnie spowalniacie tempo panowie administratorzy, nic tylko pogratulować! Nie Piszcie tylko proszę że mogę sobie kupić na giełdzie gołębie prawie takie jak ma kol. Tuleńczyk bo wiadomo do czego to prowadzi. Później Wszyscy są zdziwieni że ludzie oszukują i kombinują, a może trzeba by było się zastanowić dlaczego??? Gra ma trafić w specyficzne środowisko i trafiła tylko problem w tym że w większości graczami są bardzo młodzi ludzie których nie stać na wydanie 100zł na wirtualnego gołębia który po pierwszym locie często ginie.
Gram w tą grę od połowy października i przykro mi to mówić ale coraz bardziej mi się to nie podoba Serwer pierwszy jeszcze idzie w miarę równo ale Serwer 2 to zupełna porażka a szkoda!!!
rafbud
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 paź 2011, 21:54

Re: przesada

Postprzez skiczak » 08 lut 2012, 19:34

W grze wedlug mnie powino sie wiecej zarabiac w pracy a nie 896 e na miesiac. Panowie zeby kupic jedna monete na rynku trzeba wydac kolo 2500 e. I dzlaczego u marzenki zegar mozna kupic za 35 Monet czyli potencjalnie za 97 miesiecy pracy!!! Chyba cos tu nie tak popieram kolegow ze jest w tej grze malo mozliwosci dla graczy ktorych nie stac na kupywanie monet. Szanowny adminie pomysl nad tym bo naprawde ceny w sklepie sa za wysokie dla zwyklych ludzi. Przepraszam jeseli kogos urazilem ale czy nie mam troche racji??
skiczak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 03 lut 2012, 11:31

Re: przesada

Postprzez Albert » 09 lut 2012, 20:50

ja nie będę się wypowiadał na ten temat bo koledzy wszystko świetnie powiedzieli. powiem że mam taki pomysł by przy powstawaniu następnego światu zrobić a naraz, np. świat 3- xxxxx i świat 3- xxxxx biss jak w grze plemiona. na świecie zwykłym gra toczy się normalbnie a na biss zostaje usunięta zakładka premium. ja wiem że administrowie stworzyli gre po to by zarobić ale jeden świat mogą stworzyć by każdy miał równe szanse.
Albert
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 paź 2011, 13:22

Re: przesada

Postprzez Krzykacz » 09 lut 2012, 21:07

Albert kolego myślę że jest to bardzo dobry pomysł bo wtedy dopiero było by widać kto ma umiejętności i doświadczenie w takich grach a nie to kto ile ma realnych pieniędzy jak jest do tej pory! Mam takie wrażenie że na serwerze drugim nie są wcale potrzebne euro które się zarabia podczas lotów bo tam wszystko załatwiają monety a przepaść jaka się zrobiła pomiędzy gołębiami którymi lotowaliśmy (poza kilkoma sztukami np. gołąb z pot.76 kol. Tuleńczyka) a gołębiami z giełdy nie daje szans graczom którzy nie zainwestowali realnych pieniędzy.
Krzykacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 09 lut 2012, 19:40

Re: przesada

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lut 2012, 1:08

Chcieliście zmniejszenia przepaści między ptakami a ptakiem z potencjałem 76 potencjału, to dostaliście pośrednie. Najlepiej jakbyście mieli wszystko za darmo. Nic z tych rzeczy, zauważam, że krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. Tak samo jest z Wami (mówię o osobach które tu najwięcej krzyczą, bo czują się pokrzywdzeni przez los, bo ktoś zainwestował pieniądze). W takim razie pytanie - jak mieliby się czuć Ci, którzy inwestują swoje ciężko zarobione pieniądze? Wówczas takie inwestycje nie miałyby sensu. Nawiązując jeszcze do ptaka Tuleńczyka - co mamy z nim zrobić? Usunąć? Żebyście byli zadowoleni? Pomyślcie też o tym, że ktoś mógłby być poszkodowany w ten sposób. Z resztą, nikt nikogo nie zmusza do grania, podstawowa wersja gry jest darmowa, i w każdej grze, która posiada zakładkę premium, osoba płacąca ma w pewien sposób przewagę.

Co do propozycji Alberta - możemy przedyskutować stworzenie serwera free, nie ma problemu. Tylko jeśli jakimś cudem powtórzy się dziwna sytuacja, jak z najlepszym ptakiem na serwerze drugim, to też będzie płacz.

Podsumowując żale i płacze - Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: przesada

Postprzez Administrator » 10 lut 2012, 1:23

Hmmm zazwyczaj nie zabieram głosu na forum, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie. Pracuje w tym fachu od 8 lat, nie jest to pierwsza gra z jaka mam styczność i powiem jedno WSZYSTKICH ZADOWOLIĆ SIĘ NIE DA. Prawda jest taka, że prawie każdy ma ambicje na to by być top one, ale nie każdy ma do tego predyspozycje. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najwięcej do powiedzenia mają osoby nie mające zielonego pojęcia o e-biznesie. Z jednej gry i z jednego serwera wyżyć się nie da, a nikt do interesu dokładał nie będzie. Mówicie serwer free? Ok, ale tak jak kolega napisał wyżej, bez monet dogonić najlepszych graczy się nie da, bo najlepsi wirtualnego euro maja najwięcej,a swoją przewagę powiększają z każdym lotem.

Mówicie "inne gry" - na tych innych grach macie milion reklam, kolejny milion maili spamujących i o tym nie napiszecie. Wybieracie argumenty, które Wam odpowiadają.
Co do samej gry, to w zasadzie co miesiąc coś się zmienia, ale każdy z nas ma tylko dwie ręce do pracy, a do tego dochodzą dom i rodzina.
I nie piszcie "ja pracuje fizycznie 10h" bo ja potrafię siedzieć 16h przy tej grze by poprawić detal, na który nie zwracacie uwagi, nie wspominając o masie wiadomości, które dostaje na support, a czasami wolałbym stać przy łopacie niż wytłumaczyć komuś "a dlaczego tak". Teraz mogę być uszczypliwy i powiedzieć, że jeśli komuś coś w swoim życiu nie pasuje to zawsze może to zmienić.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość