przesada

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

przesada

Postprzez zico » 01 lut 2012, 21:13

czas powrotu z lotów jest stanowczo za dlugi.1200 km 2 dni lotu 1 gołab,560km w 1 dzien polowa gołębi.450km schodza się caly dzien to przesada należy przyspieszyc powrot stanowczo.przez takie dziwne loty niewiadomo jak dysponować gołębiami i kiedy znależc chwile czas na zajęcie sie hodowla bo niemamy calego dnia do dyspozycji wolnego !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: przesada

Postprzez tylkoja » 01 lut 2012, 23:56

Zycie!!! ;)
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: przesada

Postprzez zico » 04 lut 2012, 21:32

to juz są kpiny nastepny lot 680 km i jeden niezawodny lotnik ! szymel ,gołębie w realu ten dystans przelatują od 7 godzin wzwyż a tu jeden goląb .Gołębie które przeleciały taki sam dystans niezawsze w konkursie maja pot około 20 a szymel 78 to jest sprawiedliwa rywalizacja ! takich cyrkow to na 1 swiecie nawet nie było.Podejrzewam że teraz na gięłdzie nie kupi sie golębia z pot 40 ,to ten szymel swoimi młodymi zalatwi rywalizacje na następne sezony.Jak walczyc ?
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: przesada

Postprzez Mistrz » 05 lut 2012, 9:18

Dokładnie to co się dzieje na drugim świecie to po prostu cyrk. Spowolnione przyloty gołębi do maximum faworyzują tylko i wyłącznie jednego gołębia, bo on jako jedyny zawsze jakimś fartem wraca kilka minut przed 21 co daje mu możliwość zapisu na następny lot (loty trwają po 2 dni albo są dwa loty na stare pod rząd)
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: przesada

Postprzez rafbud » 05 lut 2012, 11:06

My jesteśmy niestety tylko od wysyłania sms-ów lub przelewów a z naszym zdaniem to mało kto się liczy. Rozumiem że stworzyliście tą grę po to aby zarobić i że w tej grze jest tylko jeden najlepszy ale bez przesady!!!
Na ostatniej giełdzie kupiłem samice z pot 55, wyprzedzała ona mojego najlepszego gołębia pod względem pot. o 6. Wysłałem ja na lot i ...... tak, pisze o niej w czasie przeszłym ponieważ poległa na pierwszym locie!
Pozdrawiam wszystkich grających i życzę cierpliwości
rafbud
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 paź 2011, 21:54

Re: przesada

Postprzez skiczak » 05 lut 2012, 20:31

panowie trzeba wprowadzic zmeczenie golebia i bedzie dobrze a nie co 2 dni w kabine i co caly czas te same golebie to glupie po locie na 1200 km to golebie byly by wykonczone.
skiczak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 03 lut 2012, 11:31

Re: przesada

Postprzez ibelieveicanfly » 06 lut 2012, 11:02

Ja powiem krótko:
1) czas powrotu gołębi - jest on stosunkowo dobrze przekalkulowany, gdyż silnik lotów przewiduje dużo większe potencjały ptaków niż wspomniane 20. Jeżeli chcielibyście, by ptak z tym potencjałem leciał z prędkością 100km/h, to z jaką prędkością miałby lecieć ptak 500 potencjału? Miałby przekraczać barierę dźwięku, dla zachowania proporcji? W czasie lotu brane pod uwagę są też czynniki losowe takie jak wiatr.
2) nie odpowiada wam ptak z potencjałem 78, którego posiadaczem jest Tuleńczyk. Ciekawi mnie czy tak samo byście pisali, gdyby on należał do któregoś z Was. Zazdrość i to tyle, jest dla Was zgubna. Ten ptak miał szczęście i wygrał kilka lotów na początku, przez co zdobył potencjał taki jaki ma. Ale spójrzcie, że nie zawsze wygrywa, wczoraj nawet konkursu nie zdobył. Ale dla Was to i tak żaden argument, problemów z percepcją u pewnych osób się nie wyleczy nawet waląc młotem w głowę.
3) Rafbud - nie odpowiada Ci nasz stosunek do gry? Administrator nie robot, ma też swoje sprawy, każdemu należy się odpoczynek. Ty pewnie jesteś przodownikiem pracy i pracujesz 30h na dobę 8 dni w tygodniu, a urlop i odpoczynek to dla Ciebie zbędna rzecz. Uszanuj pracę innych, jeśli chcesz by Twój głos był brany pod uwagę. Krzykaczy jest tu wielu i jak możesz zauważyć, nic nie osiągnęli.
4) Zmęczenie gołębia na tę chwilę nie zostanie wprowadzone, mamy inne plany rozwoju gry, które są realizowane. Być może w przyszłości wrócimy do tematu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: przesada

Postprzez rafbud » 06 lut 2012, 15:06

Ibelieveicanfly Jeśli przeszkadza Ci to że zabieram głos to mnie zbanuj będziesz miał jednego "krzykacza" z głowy Twoja gra więc masz do tego prawo. Myślałem że panuje tutaj wolność słowa ale widzę że jednak się myliłem.
Przepraszam ze zabrałem głos na forum, już się więcej nie odezwę
Pozdrawiam!
rafbud
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 paź 2011, 21:54

Re: przesada

Postprzez Mistrz » 07 lut 2012, 12:16

Kolego ibelieveicanfly, pracuję 6 dni w tygodniu po 10 godzin (ciężka praca fizyczna), nieważne czy upał, mróz, słonce czy deszcz te 10 godzin muszę zapier...... Po skończonej pracy mogę wreszcie odpocząć ... ale nie bo pomagam jeszcze rodzicom w gospodarstwie. Wieczorem gdy już nie mam żadnych obowiązków mógłbym wreszcie odetchnąć ale wolę z kumplami pograć w piłkę, pójść na siłownie itp, wiec nie wciskaj mi kitu, że po swojej pracy jesteś taki wypompowany, że nie masz siły wejść na forum poświecić pół godziny dziennie na napisanie kilku postów. Nie wiem może masz z 60 lat i po prostu faktycznie nie masz siły, a może to ja jestem robotem, który jest aktywny 24/24? Na forum udzielasz się max. 3 razy w miesiącu i ty piszesz, że jesteś taki przepracowany? Rozumiem, że są jeszcze inne sprawy związane z grą, że masz prywatne życie ale trochę powagi. Jeśli się do czegoś zabierasz to wykonuj to należycie. Ludzie tu inwestują ciężko zapracowane PIENIĄDZE! i w zamian oczekują profesjonalizmu. Chwała ci za to, że wraz z kolegami stworzyłeś ta grę ale sama gra to nie wszystko, liczy się także wasze podejście do nas graczy. Nasze zdanie się nie liczy a jakiekolwiek negatywne opinie nie są w ogóle brane pod uwagę a wręcz wyśmiewane.Jesteś twórcą tej gry, masz władzę ale bez przesady. Musi być tak jak ty chcesz i koniec. Ty wiesz najlepiej jakie rozwiązanie jest dla nas najlepsze, a tak nie jest. Włożyłem w tą grę trochę kasy ale widzę że jeśli nie włożę jej jeszcze więcej to nie mam szans rywalizować z czołówką. A co z tego jak zakupię dobrego gołębia to on długo u mnie nie polata bo zaraz zginie. Co lot tracę dobrego ptaka te słabsze się zlatują nawet w konkursie.Nie tylko u mnie tak jest mam znajomych, którym także giną wartościowe gołębie. I mi i im już powoli się odechciewa tej gry. Niektórzy już zrezygnowali.Ta gra zamiast wciągać zaczyna odpychać ale was to nie obchodzi bo macie stałych "klientów" którzy zasilają wasze konto. Napisałem to co myślę. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie, poglądy itp. Być może spotka mnie za to kara, trudno nie będę płakał.
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: przesada

Postprzez jawor311 » 07 lut 2012, 15:41

no ja też się podpisuje pod tym gołębie ani troche nie odzwierciedlaja swojego potencjału ptaki z pot powyżej 50 siadają zawsze na końcu nawet nie idzie wytypować do sekcji tych kilku sztuk ... gra stała się bardzo nudna i mało dynamiczna . jak mają sobie poradzić gracze którzy nie mają zamiaru wkładać kasy na jakąś zasraną gre z której i tak nie ma radości .,, powinniście juz na początku zrobić że jak ktoś chce grać musi zapłacić 100 zł albo więcej ... bo ci co mają nasrane w bani ładują mase kasy w to ja już się też przekonałem o tym że jest to idiotyczne zachowanie ...
jawor311
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 paź 2011, 8:10

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron