[OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

[OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 12:26

Witam.

W związku z zaistniałą sytuacją pragnę przypomnieć, iż zgodnie z §6.14 Zasad Gry, który brzmi:
14. Każdy użytkownik Świata 3. (plus) może uczestniczyć w grze, używając tylko jednego Konta. W przypadku posiadania kilku kont, Gracz zostaje trwale wykluczony z gry, nieodwołalnie.

oraz skalą oszustw, które następują na Świecie "Złoty Kłos", w celu uniknięcia sytuacji, gdzie nieświadomy użytkownik padnie ofiarą oskarżenia jako oszust, gdyż kupił tanio ptaki o wysokich potencjałach, proszę o wpisywanie poniżej w postach informacji wg schematu:
Kod: Zaznacz cały
NICK:
Nr. obrączki:
Data transakcji:


Osoby, które przyznają się do zaistnienia takowej sytuacji zostaną uniewinnione, ptaki usunięte, a pieniądze za zakup zwrócone.

Jednocześnie pragnę poinformować, iż Ci, którzy nie chcą się przyznać do zakupu tanio ptaków, oszuści, oraz osoby posiadające kilka kont zostaną ukarani banicją wszystkich kont i dóbr zgromadzonych na nich.

Pozdrawiam,
IBICF.

PS. Za pomoc w ujęciu oszustów przewiduję również nagrody.
PS2. Wszelkie podejrzenia można również zgłaszać do mnie na PW w grze pod tym linkiem.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez zico » 27 lip 2012, 12:46

Witam. Myśle że aby zapobieć oszustwom i stwożyć w miare równy start w grze nalezało by zakazać handlu w pierwszym sezonie gołębiami z niebieskim potencjałem(10-20),a oszukiwanie z gołebiami zpotencjałem do 10 niemiało by sensu.W drugim sezonie gołebi z pot 20 z pierwszego sezonu równiez by się nie oplacało przerzucać bo po lotach gołebie będa mieć pot okolo 28,a gdyby się pojawiły oznaczalo by to ze to prawdopodobnie kant !.Jesli by komus się udało oszukać to by niemiało juz tak ogromnego wpływu na rywalizację.Jeszcze moje podejzenia co do uczciwosci w grze: 1) sprawdzić kto zaklada konto lub konta i sprzedaje gołębie z pot 15 wzwyż i ten co je natychmiast kupuje jest według mnie podejzany o naduzycie bo konto zakłada się po to aby grać a nie pozbyć sie najlepszych gołębi i napewno uczciwi gracze tak robią.
2)do naduzyc może również dochodzić poprzez tranzakcje z gołebnika pokazowego i wtedy oszust jest pewien ze nikt mu gołębi nie podkupi dlatego powinna nad nimi byc prowadzona kontrola bo chyba teraz niema. CHyba że się myle !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez Łukasz » 27 lip 2012, 14:31

mam pytanie co to za nagrody ?
a i jeszcze jedno pytanko skąd u nie których graczy młode mają pot 19 skoro srednia potencjału jest zabierana od 45% do 95%
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez Świrkowy » 27 lip 2012, 20:09

ja znam takich nie których oszustów ale powiem na pw pana administratora
Świrkowy
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 lis 2011, 14:36

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez KapitanJackman » 27 lip 2012, 21:49

mnie zastanawia z kąd nagle tylu graczy ma ptaki z potencjałami 20 i podobnymi widać to chociazby po liście przylotu gdzie co nie którzy maja po pare ptaków powyrzej potencjału 15 w wzwyż
KapitanJackman
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 paź 2011, 20:37

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez tylkoja » 27 lip 2012, 22:49

A Ty Jackman skad masz 30 szt?
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez Łukasz » 01 sie 2012, 12:09

powoli zaczyna się robić to samo co na swiecie 1 i swiecie 2 czyli nuda :lol:
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez KapitanJackman » 05 sie 2012, 17:01

tylkoja napisał(a):A Ty Jackman skad masz 30 szt?


30 sztuk kolego każdy moze miec bez problemu kto zaczyna gre 10 starych gołebi razy dwa legi to daje 20 młodych czyli 30 sztuk na tyle mamy miejsca w gołębnikach ale nie ukrywam ze niestety młodych miałem tylko 16 a tu ich potencjały - 4,5,7,7,7,5,6,5,5,6,14,8,8,9,8,4,6 są to potencjały po 4 locie a starych mam 12 w tej chwili i tu nie ukrywam że dokupiłem pare dobrych sztu z potencjałem 5 i 4 a pozbyłem się tych co miały u mnie pot 1 jak wrócą z lotu to wpisze tu potencjały wszystkich starych gołębi zreszta administratorzy mogą sobie to sprawdzić ale żeby zaspokoić ciekawośc pewnie co do nie których to je wypisze ,Ciekawe czy Ty zrobił byś to samo?
KapitanJackman
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 paź 2011, 20:37

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez Mistrz » 24 gru 2012, 12:30

Proszę sprawdzić aukcję: s3 nr. aukcji: R8135 i R8151 młode po słabych ptakach idą za 1000e i 1650
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: [OFICJALNY] Oszustwa na Świecie 3: Złoty Kłos

Postprzez ziomekxx » 10 sty 2013, 19:04

Ja chciałbym zgłośić gracza o nazwie bitek ma w pokazie i nie tylko dużo czerwonych. Te gołębie stare nie mają histori i nie są lotowane. Wiem że był błąd w czsie świąt że jak się założyło kąto to były kolorowe pozdrawiam
ziomekxx
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 sty 2013, 18:54

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość