Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez dino15124 » 19 gru 2012, 14:27

Panie administratorze!
Po wyjęciu wszystkich młodych z miseczek lęgowych powtórnie sparowałem wszystkie rozpłodowe do wychowu drugiego lęgu. Sprawdziłem czy wszystkie są sparowane. Gołębie oczekiwały na drugi lęg. Później gdy zajrzałem do wszystkich gniazd by sprawdzić czas do wyklucia, u jednej pary rozpłodowej nie było jajeczek a komunikat że gołębie wykorzystały limit dwóch lęgów i że mam je sparować trzeci raz za jedną monetę :evil: . Błąd nie wynika z mojej strony ponieważ wszystko dokładnie sprawdziłem i było wszystko OK!
Nick w grze: @janssen@
numery obrączek:
-samiec PL-08-016-90
-samica PL-08-016-91

Proszę o naprawienie błędu i pozdrawiam!
dino15124
 
Posty: 19
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:26

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez sadlak111 » 19 gru 2012, 14:54

Po prostu samica nie zniosła jajek. zdarza się ;)
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez dino15124 » 19 gru 2012, 15:06

Samiczka ma dopiero 3 lata, więc dziwne że może mieć 3 lęg a nie zniosła jajek w drugim co nigdy nie miało takiego miejsca ponieważ mogła by znieść chodź jednp
dino15124
 
Posty: 19
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:26

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez sadlak111 » 19 gru 2012, 15:15

Gram w tą grę od ponad roku i wierz mi nawet młodsze ptaki nieraz nie maja jajek
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez Koza1991 » 20 gru 2012, 9:52

tak to praawda. zgadzam sie z kolega wyzej... kup odzywke to zalatwi sprawe na drugi raz ; ) kupilem odzywke i na 20 par wszystkie po dwa jajka ;)
Koza1991
 
Posty: 292
Dołączył(a): 27 wrz 2012, 7:57

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez lady65 » 20 gru 2012, 10:09

A u mnie para nie miała jajek tylko dlatego, że po kliknięciu na sparuj gołebie przeszedłem do następnej pary nie czekając na pojawienia się informacji w zielonym okienku o sparowaniu gołebi, a sparowałem następną parę.
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez Żyła88 » 20 gru 2012, 21:16

lady65 napisał(a):A u mnie para nie miała jajek tylko dlatego, że po kliknięciu na sparuj gołebie przeszedłem do następnej pary nie czekając na pojawienia się informacji w zielonym okienku o sparowaniu gołebi, a sparowałem następną parę.



U mnie czasami tak długo się nie pojawia ta informacja, że zdążę sparować kilka par a i tak mają jajka
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07


Re: Pomyłka-zniknięcie drugigo lęgu.

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 5:03

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 377669
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości