hala sław

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

hala sław

Postprzez zico » 11 paź 2013, 14:24

takie problemy jak informacje o zwyciezcach lotów narodowych które sa nieaktualne powinny być rozwiazane od reki a nie na swietej nigdy ! A jesli nie to nalezy hale sław usunąć bo dlaczego jedni mają być gloryfikowani niesłusznie a inni którzy mieli szczescie wygrać lot narodowy nie !niewspomne już o prestizu i reklamie hoowli !Palące problemy należy rozwiazac od reki ale jak się przeglada poczte i forum od niedzieli to sa efekty !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: hala sław

Postprzez zico » 14 paź 2013, 8:22

Panie Adminie wypadało by odpowiadać na posty,widze ze nieogarnia pan gry a jeszcze pan tworzy następne .po co ? żeby bardziej irytować graczy, ja napewno juz na nich nie zagram.Pana obowiazkiem jest reagować na problemy natychmiast a nie raz na 2 tygodnie wejsc na forum albo jak się panu spodoba.dokonujac wpłat do gry oczekuje że bede traktowany poważnie a nie jak powietrze.Zajmij się Pan już istniejacymi swiatami a z następnym daj Pan sobie spokuj !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: hala sław

Postprzez lady65 » 15 paź 2013, 13:53

Nie licz na cud, modelator ostatni wpis 11.10. a admina jak dobrze sprawdziłem 07.10
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: hala sław

Postprzez Moderator » 15 paź 2013, 16:37

lady65 napisał(a):Nie licz na cud, modelator ostatni wpis 11.10.

Szukasz zaczepki zemną,to nie radę
Czytałeś wypowiedz admina jak był podobny błąd, jasne że nie bo po co, lepiej biadolić i narzekać



zico pisałem ci na PW że nie da się zmieniać wystaw po ocenie a nawet gdyby się dało to nie powinno się zmieniać

Był błąd systemu i mówi się trudno bo nikt z was nie poniósł strat, były większe błędy na początku i wszyscy przeżyli, teraz błędy zdarzają się rzadko i nie licznie że znikną całkowicie choćby admin siedział 24god na dobę
Admina nie ma 2 dni to wielka tragedia o nic, szukacie dziury w całym i takie posty tylko zniechęcają
a za dwa dni będziecie pisać kiedy będą jakieś zmiany kiedy ruszy s5
Oczywiście że wszystkie problemy należy zgłaszać, admin że nie odpisuje to nie znaczy że nie czyta, i jak jest coś nie tak to naprawia ale nie wszystko można naprawić.
Jak ktoś gra już długo to niech sobie przypomni jak było na początku jak był s1-i s2 nie było dnia by ktoś nie zgłaszał błędu, a jak jest dziś, jeden błąd na sezon albo nawet nie


Zacznijcie to w końcu traktować jako dobrą zabawę
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: hala sław

Postprzez zico » 16 paź 2013, 19:02

kolego moderatorze s5 mnie nie interesuje to napewno niebede o niego pytał bo niebede na nim grał jesli sie pojawi .Niewiem czy admin czyta posty skoro nieodpowiada dlugo to twierdze ze nie.piszesz ze juz byly takie błedy poprzednio tak wiec nic nie zrobiono w tej kwestii.! dlatego giełda slaw powinna zostac naprawiona lub zlikwidowana. piszesz ze nic nie straciłem ja uwazam ze coś stracilem bo moje 2 gołebie wygraly loty narodowe.Najlepiej napisać ze blad silnika czy systemu i uwazać ze sprawa zalatwiona!
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: hala sław

Postprzez lady65 » 16 paź 2013, 19:45

Zacznijcie to w końcu traktować jako dobrą zabawę

jak mozna to traktować jak dobrą zabawę jak zabawki popsute :D :D :D :D
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: hala sław

Postprzez Moderator » 16 paź 2013, 21:28

lady65 niektórzy nowymi a nie potrafią się bawić.

kolego moderatorze s5 mnie nie interesuje to napewno niebede o niego pytał bo niebede na nim grał jesli sie pojawi

ale większość interesuje
Niewiem czy admin czyta posty skoro nieodpowiada dlugo to twierdze ze nie


Zapewniam cię że czyta wszystko


piszesz ze juz byly takie błedy poprzednio tak wiec nic nie zrobiono w tej kwestii.! dlatego giełda slaw powinna zostac naprawiona lub zlikwidowana. piszesz ze nic nie straciłem ja uwazam ze coś stracilem bo moje 2 gołebie wygraly loty narodowe.Najlepiej napisać ze blad silnika czy systemu i uwazać ze sprawa zalatwiona!



Dawno było coś że był 1 czy kilka innych ptaków, był długo spokój więc admin naprawił błąd
Ten też na pewno naprawi ale nie da się cofnąć wystawy
Sadzisz że admin wszystkim kieruje ręcznie, raczej nie, wszystkim kieruje system który też czasami się myli

zico Wytłumacz mi jako graczowi co straciłeś, wystawa 3 dni i znika ale ptaki zostają, a reszta graczy wie jak leciałeś bo by to sprawdzić to wystawa nie potrzebna. Błąd był i admin na pewno znajdzie usterkę i uważam że robisz zbyt dużo szumu o nic

Wiesz jaką masz z tego korzyść, nie przywleczesz choroby z wystawy i ptaki nie są zestresowane. ;)
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: hala sław

Postprzez Administrator » 18 paź 2013, 8:13

Tylko problem w tym, ze nic nie jest popsute.
To nie pierwszy i nie ostatni przypadek, gdy w "sławach" jest krzaczek, odnośnie narodowych, to czasami ostatni lot zamyka konkurs już po zamknięciu przez system okresu lotowego i wtedy wynik przeniesiony jest na kolejny sezon. Żeby uniknąć takich sytuacji istnieją dwa rozwiązania, przedłużyć sezon, ale wtedy okres "nudy" będzie dłuższy lub zostawić to takie jakie jest.

Co do moich interwencji, to interweniuje, gdy jest taka konieczność, ale nie jestem od dyskusji w każdym wątku. Ponadto jeśli ktoś autentycznie ma problem w grze, to czemu nie zgłasza go poprzez support? Przecież tam trwa to dużo szybciej, bo ticketami zajmuje się 3 razy w tygodniu i nie muszę ustalać id konta? Za forum w głównej mierze odpowiada moderator, a ja wtrącam się tylko w kluczowe wątki.

Czy muszę każdego dnia pisać chociażby jednego posta by pokazać swoją obecność?

PS. Po co tworze nowe projekty? A bo po to, że też się cały czas uczę na błędach, wiem co można było zrobić lepiej, a czego w grze brakuje i póki mam dla kogo robić coś nowego, to będę robił.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03


Re: hala sław

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 6:20

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 372865
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości