co z potencjalem mlodych ?

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez saper » 20 gru 2014, 13:51

A żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wypadnięcia lepszego młodego trzeba mieć więcej par a chcąc mięć więcej par brakuje obrączek przydzielonych na sezon o czym pisałem niedawno w osobnym temacie na którego nie było odpowiedzi.
saper
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2014, 20:29

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez zico » 20 gru 2014, 15:09

nietrzeba miec wiecej par tylko silnik w grze podkrecic do przodu i sie zwiekszy procent mlodych z dobrym potencjalem. Ale to co jest dobre dla nas nie jest dobre dla Admina !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 11 lut 2015, 18:24

dalej z tym potencjalem jest lipa u mlodych w choja ciecie tez zajecie panie admin!!! Pisalem tez ze na starcie u mnie poty maja juz po 3 legi wykorzystane i zero odzewu!!! byle kasy nabic
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez Administrator » 11 lut 2015, 19:33

hans-robinho@wp.pl napisał(a):dalej z tym potencjalem jest lipa u mlodych w choja ciecie tez zajecie panie admin!!! Pisalem tez ze na starcie u mnie poty maja juz po 3 legi wykorzystane i zero odzewu!!! byle kasy nabic


Kultury trochę, bo na bluzgi reagował nie będę.
Matematyka widzę dla niektórych jest nie do opanowania. Jeśli ktoś przedstawi mi ptaka, który wykluł się z potencjałem nie mieszczącym się w obowiązujących widełkach, to naprawdę się ukorzę. Co do ptaków z lęgami, to za pewne ktoś im pomógł te lęgi wykorzystać, bo gdyby system nie wyzerował lęgów, to zjawisko by wystąpiło u wszystkich graczy, a nie u jednej osoby, ale jasne, to też moja wina, jak wszystko. :) Kasa, kasa, kasa, dużo ryku, mało mleka. Wybacz, ale pisałem niejednokrotnie, że takie teksty po prostu mnie obrażają i nie będę na nie reagował w sposób inny niż przesiąknięty cynizmem i ironią.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 11 lut 2015, 20:27

Szanowny panie to sobie sprawdz ta samice co mam w pokazie na samy starcie miala 3 lęgi!!!! a zgalaszlem odrazu przez ten system pomocy a widze ze macie to w dupie bo nikt nie odpowiedzial policz sobie dni i jak ja moglem u niej wykorzytsac 3 lęgi!!! samiec obok mial 2. a z mlodymi to i tak lipa poty prawie 370 rodzice a mlody ledwo 300!!
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez Administrator » 11 lut 2015, 20:46

No faktycznie coś w supporcie znalazłem,, szkoda, ze nie jest napisane w sposób prosty i czytelny, ale mniejsza o to. Zgłosił Pan problem po godzinie 17 , 2 dnia sezonu, a to wystarczająco dużo czasu by wykorzystać (przynajmniej kliknąć) parowanie 3 razy przy założeniu, że samica nie zniosła jaj czy też samiec jaj nie zapłodnił. Ptaki widzę, że najmłodsze nie są, co może potwierdzić moją tezę, w tych dniach parował Pan wiele ptaków i ciężko to w jakikolwiek sposób zweryfikować. Skoro system nie usunął im lęgów z poprzedniego sezonu, to dlaczego nie zgłosił Pan tego od razu?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 11 lut 2015, 20:52

Gram w to za krotko i nie wpadlem na to zeby raz po razie klikac i wykozystac legi pisalem do kolegi gryt od nas czy tak sie zdaza to kazal mi to zglosic na forum. Ja nic nie kręc nie to nie plakac nie bede !!! Widze ze dla was tylko licza sie zyski nie ucziwosc w grze!! Szkod aze nie zagladacie to tego waszego suporta czy ja go tam tylko dopiero jak na forum sie temat poruszy. To po cholere on jest dla picu!!
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez Administrator » 11 lut 2015, 21:27

"mimo iz pot nie mial legu ma odrazu 3 wstawione a jest nowy sezon PL 29-01-710 to w pokazie
a 2 ma dopiero 1 leg a juz mu wyskoczylo ze ma 3 : 33-01-759 on w rozplodowym na 2 stronie lewa kolumna i 2 rzad"

To jest treść Pańskiego zgłoszenia i powiem szczerze, wiele z niego nie zrozumiałem, kwestia kiedy odpisałem nie ma znaczenia, bo nawet jeśli coś się wydarzyło, w co wątpię, to zostało zgłoszone zdecydowanie za późno. Za krótko Pan gra, by wiedzieć, że takie rzeczy należy zgłaszać bezzwłocznie, a nie po kilku dniach, ale do portfela już mi Pan potrafi zaglądać. Z moich logów wynika, ze gołębie były parowane, ale nie wychowały potomstwa, czy były rozłączone czy po prostu się nie naniosły, to nie wiem, nie mogę w tej chwili tego zweryfikować.

Na przyszłość proszę pisać jasno i zrozumiale, używać interpunkcji itp. Proszę zrozumieć, że ja jestem jedynym administratorem, który zajmuje się 4 serwerami i forum, do tego prowadzę WG i czasami trzeba poczekać kilka dni na moją interwencje, jest jakaś tam kolejka, sprawy ważne, ważniejsze i mniej ważne, a pisząc chaotycznie, mało precyzyjnie i po czasie trafia Pan na koniec kolejki.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 11 lut 2015, 21:40

samiec byl raz sparowany a samica ani razu bo wyskakiwal komunikat ze limit na sezon wukorzystala. Szkoda czasu ciągnąć ten temat Nara
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: co z potencjalem mlodych ?

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 4:10

vivero
 
Posty: 324995
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron