LOT PODLAS

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

LOT PODLAS

Postprzez zico » 28 lip 2015, 10:28

Panie Adminie kiedy sie skonczy granie w H....ja ? to jest skandal ile jeszcze beda sie zdarzac takie loty jak podlas,Ja stracilem 6 punktow do pierwszej druzyny ''siodemki''.Brak słow poprostu w kazdym locie mlodych jestem w 5 tracac najwyzej okolo 1 punkt .teraz 6 punktow a do sredniakow 4 punkty ,i co walczylem o podium a tu strata 6 punktow.Wez pan przeanalizuj ten lot i napisz czy zmienisz cos czy nie , jak nie to ja likwiduje konto i pi....le taki interes.Takie loty opisywałem prawie co sezon i nic z tym niezrobiono.Wiem ze innym tez sie tak zdazalo z czolowki.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 28 lip 2015, 10:51

moj nick romulus.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 25 paź 2015, 11:53

to samo w tym sezonie co to ma byc ? moze pan łaskawie raczy odpowiedziec .srednia moich mlodych napewno wacha sie w pierwszej piatce a wyniki z lotow 12-15 miejsce , to skandal nieuzyje słow wulgarnych ale krew czlowieka zalewa jak jeden lot oszukany rujnuje cały wkład w gre. pana to gowno obchodzi ale szacnek dla graczy powinien pana zmusic dowyjasnienia takiego obrotu sprawy i wprowadzenia odpowiedniej zmiany aby w przyszłosci niekrzywdzic graczy takimi lotami,gdzie sie traci 2-5 punktow do graczy slabszych i to duzo.moj nick to romulus moze raczy pan spojrzec na lot chojna to bedzie wszystko jasne.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez Administrator » 26 paź 2015, 14:35

I myśli Pan, że ja naprawdę nie mam co robić tylko rzucać Panu jednemu kłody pod nogi? Średnia potencjału drużyny to w tym momencie pojęcie względne i temat długi jak rzeka i niekoniecznie 3 średnia na serwerze nie musi robić 3 serii w locie przy założeniu, że inni gracze mają więcej ptaków czysto topowych. Przeglądając samo top 100 gołębi młodych wychodzi, że jest Pan nie 3 a 6-7, więc już tu można mieć małe wątpliwości, a można by popatrzeć na top 500 jak to wygląda. Silnik nie jest modyfikowany od dawien dawna, jedyny problem jest taki, że lotowanych jest zdecydowanie za mało gołębi przez co losowość troszkę może mieszać, ale nie zamiesza Panu z top 1 na top 15, bez przesady. Reasumując, jeśli na 4 loty raz jest Pan 3 a dwa razy na początku drugiej 10, to Pana kadra realnie jest bliżej tej dalszej pozycji, bo nawet jeśli zdarzy się cud, to raz, a nie w co drugim locie. Oczywiście mogę wyeliminować losowość do zera, ale wtedy obaj wiemy jak to się skończy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 26 paź 2015, 21:33

Panie Adminie moze mam 6-7 druzyne ,ja gram dlugo i mam rozeznanie dlatego twierdze ze takie loty niepowinny miec prawa sie zdarzyc gdzie gracz traci na locie 3-4 punkty w stosunku do slabszych graczy i juz tego nieodrobi do konca lotow,bo roznice na pozostalych lotach wachaja miedzy 0.5 do 1 punkt miedzy tymi graczami na korzysc tego lepszego, Ze takie loty sie zdarzaja zglaszam co sezon prawie ,pierwsze zgoszenie wyzej bylo w lipcu a wtedy bylem pewnie w 3 i taki lot mnie tez zalatwił.Dlatego twierdze ze takie loty sa co sezon i to jest fakt a nie moje jakies wymysły czy fanaberie, Znam swoje miejsce w szeregu ale szlag czlowieka trafia jak go spotyka co sezon prawie taka nispodzianka,Dlatego jak Pan pewnie zauwazył zrezygnowalem z rozwijania dalszego mojej hodowli na s3 i w nastepnych sezonach wygasze ja całkowicie bo szkoda nerwow i funduszsy . pozdrawiam
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez Administrator » 27 paź 2015, 14:32

Nie stracił Pan 4 punktów do najlepszego gracza, ale nieco ponad punkcik na tym locie. Akurat w tym sezonie dosyć logicznie mogę to wytłumaczyć i staram się to zrobić. W tym momencie, przy takiej liczbie graczy i 4 tysiącach lotowanych gołębi nie wiem jak miałbym zmienić silnik by nie ułożyć rankingów wg potencjałów, jeśli wyeliminuje całkowicie losowość, to sytuacja będzie jeszcze gorsza. Może Pan ma pomysł jak temu zaradzić?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 31 paź 2015, 12:38

skoro pisalem to byly . Zeby Pan na biezaco komentowal to by a Pan wiedzial temat tyczył sie lotu 3 miesiace temu a nastepnie dodałem post z lotow mlodych tego sezonu ,
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 31 paź 2015, 12:44

Nastepny przyklad ,pisal do mnie pio247 , Lot narodowy Lizbona , Jeden z dwoch najlepszych graczy na serwerze, niech pan zerknie ktora ma serie 7 z calosci.najlepsze golebie a pozycja 24 tylko 5 kon z 20. I potwierdza sie moja opinia ze to kpina , skandal zeby nienapisać oszustwo .Niema co wiecej pisac bo po co ?
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: LOT PODLAS

Postprzez Horemans » 31 paź 2015, 14:08

Ziko jak ktoś nakupi drogich gołębi to certyfikat na wygrywanie ma w kieszeni?on niema prawa dostać po kulach,jemu tylko śpiewać hymny pochwalne.Wyluzujcie troche.
Horemans
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 lis 2011, 8:57

Re: LOT PODLAS

Postprzez zico » 31 paź 2015, 17:55

Takie loty niepowinny sie zdarzac, Wy slabi gracze sie cieszycie z czyjejs krzywdy, Poto sie inwestuje iwychowuje najlepsze poty zeby wygrywaly a nie przegrywaly z cienkimi golebiami, Chyba jest jakas logika , system totolotkowy byl na poczatku ze kazdy mogł wygrac ,
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości