potencjal zwiekszony

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

potencjal zwiekszony

Postprzez zico » 14 sie 2015, 11:54

Witam. Panie adminie bardzo dobrze ze Pan zwiekszył widełki dziedziczenia ale nie w srodku sezonu.Niejest Pan dzieckiem a postapil Pan jak dziecko,chyba niemusze tłumaczyć dlaczego to tak jakby Pan zrobił to pod wybranych graczy .
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez tylkoja » 14 sie 2015, 15:07

No dobra ale komus chyba pogoda zaszkodzila!?Czy admnin sobie jaja robi czy poprostu nie wie jak zlikwidowac serwery GO?Juz rozwalil gre na s1 poprzez gielde a teraz niszczy s3!!!!!!!
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez Administrator » 14 sie 2015, 20:02

Dlaczego rozwaliłem s1? Przecież potencjały były identyczne jak co miesiąc, z tym wyjątkiem, że wrzuciłem kilkanaście kolorowych ptaków. Starsze serwery potrzebują bodźca, bo zostaną na nich tylko weterani, statystyka niestety jest okropna. Zmiana w trakcie sezonu wynika z tego, że brakuje mi czasu, a pilnując 1 dnia sezonu na każdym serwerze bardzo komplikuje sobie pracę zarówno jeśli chodzi o pilnowanie błędów jak i o tworzenie aktualizacji, zmiana może i faktycznie nie jest w czas, ale warunki są równe dla wszystkich, a większość z Was na koniec sezonu coś tam jeszcze uchowa. Generalnie przecież ta zmiana nie rujnuje Wam hodowli, a w pl;anie długoterminowym na pewno wyjdzie na spory plus.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez Dromed » 14 sie 2015, 20:28

Ja bym ukrył poty. Najlepsze rozwiązanie.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez tylkoja » 14 sie 2015, 20:32

No wlasnie tym rozwaliles s1! Tak teraz na pewno zostana sami wetarani,bo bylo duzo graczy co mialo PLAN DLUGOTERMINOWY na hodowle kolorowych ptakow i tak zarabiali na zabawie.Teraz przy takiej ilosci bardzodobrych potencjalow kolorowych beda zarabiac tylko czolowi gracze.Czasem zeby cos zmienic trzeba postawic sie po stronie "slabszych"(czyt.biedniejszych)!Ja gralem na s1 od pierwszych dni istnienie,ale po takim czyms podziekowalem za gre.
Brak czasu,brakiem czasu ale upilnowac 4dni w miesiacy raz na pol roku to chyba nie jest az takim problemem jak opisujesz.
Co sie tyczy s3 to waruki rowne dla wszystkich bylyby wtedy jak by ta aktualizacja byla od Pierwszego dnia sezonu,nie od polowy jak wielu graczy wykorzystalo juz legi.Tak kto nie liczy na wynik mlodych to cos tam uchowa duzo,duzo lepszego niz ktos kto chce zrobic wynik.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez zico » 14 sie 2015, 21:32

Prosze przesunąć wprowadzenie zmian na poczatek nowego sezonu,bedzie sprawiedliwie i bez żadnych sprzeciwów.Mam na mysli s3 bo niewiem jak na innych serwerach jest,
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez Dromed » 14 sie 2015, 21:32

Ja nie rozumiem jak to ma pomóc słabszym graczom skoro czołówka ma poty ponad 450, a Ci słabsi mają najwyższe poty po 430 lub niższe. Jeżeli Administrator ma zamiar napisać że może ta osoba kupić na giełdzie to niech da spokój.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez tylkoja » 15 sie 2015, 17:09

Dromed napisał(a):Ja nie rozumiem jak to ma pomóc słabszym graczom skoro czołówka ma poty ponad 450, a Ci słabsi mają najwyższe poty po 430 lub niższe. Jeżeli Administrator ma zamiar napisać że może ta osoba kupić na giełdzie to niech da spokój.


A tak ze czolowi beda mieli 450pot mlodych a slabsi 430 a nie jak do tej pory ze lepsi 440-450 a slabsi 350.Ale takie cos sie robi z rozpoczeciem nowego sezonu jak to zostalo zrobione na s1!!!A najgorsze na s1 to wepchniecie takiej duzej ilosci kolorowych ptakow na ktorych admin itak kokosow nie zrobil heh
Zmiana sama w sobie bardzo dobra ale w zlym czasie wprowadzona.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez zico » 15 sie 2015, 17:32

Zgadza sie ale że Admin taki blad zrobil to mnie dziwi !tylko wstrzymac ta zmiane do przyszłego sezonu i bedzie ok. ale zdaje sie ze admin zastosuje metode rzadu na przetrzymanie moze zapomna i zaraz sie sezon skonczy !
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjal zwiekszony

Postprzez Administrator » 15 sie 2015, 21:38

Zgodnie z życzeniem, zmiany na s2 i s3 zostały cofnięte, ale czy wprowadzę je w kolejnym sezonie? Nie wiem, to zależy od tego czy będę dysponował odpowiednim do tego czasem, bo samo wgranie może i nie jest czasochłonne, ale po wgraniu muszę być dyspozycyjny na wypadek gdyby coś zadziałało nie tak jak powinno, a to czasami jest ciężkie do przewidzenia. Chciałem upiec dwie pieczenie na jednym rożnie, nie udało się - trudno.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości