Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą

Postprzez crowl » 15 kwi 2024, 18:10

Witajcie na forum! Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą. Rozważam zakup mieszkania w Batumi, w Gruzji, ale nie wiem, od czego zacząć. Czy macie jakieś rekomendacje, jak znaleźć wiarygodne oferty i uniknąć potencjalnych problemów?
crowl
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 wrz 2023, 23:35

Re: Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za gran

Postprzez keizerg » 15 kwi 2024, 18:13

Cześć! Cieszę się, że mogę pomóc. Jeśli szukacie wiarygodnych ofert w Batumi, polecam zapoznać się z ofertą World Estate https://worldestate.homes/pl/georgia/batumi/ . Oferują oni mieszkania, domy, wille i inne nieruchomości w Gruzji bez prowizji, bezpośrednio od deweloperów. Co ważne, wszystkie oferowane przez nich obiekty są zweryfikowane, co zdecydowanie ułatwia podjęcie bezpiecznej decyzji inwestycyjnej. Dodatkowo, mają w swojej ofercie szeroki wybór nieruchomości, co pozwoli Wam dostosować zakup do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Doradzają również w sprawie formalności prawnych, co jest dużym ułatwieniem. Polecam sprawdzić ich stronę: worldestate.homes i skorzystać z opcji doradztwa, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę. Powodzenia!
keizerg
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2023, 0:09


Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość