.:Mała Kanada:.

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:51

jak mam to zrobic? po 1 brat mnie wysmieje jak bd chcial od niego dowód a po 2 nie mam skanera.
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:52

To już akurat nie mój problem, proszę o dwa dokumenty potwierdzające tożsamość dwóch osób, Twoją i Twojego brata. Napisz mi wcześniej na PW ile lat masz Ty i Twój brat.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez Łukasz » 26 lip 2012, 14:00

nie lepiej ci się przyznać do tego ? niż kłamać w żywe ochy powiedz prawdę i po kłopocie sam kiedyś dostałem bana za oszustwa ale to mnie nauczyło jak mam grać teraz gram fer play i jest dobrze
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 14:01

Umieszczę wiadomość tutaj w temacie, by wszyscy mieli potwierdzenie tego, że nie banuję na złość:

mój brat skonczyl szkole , ja ide do liceum i nie mam jeszcze nowej legitymacji , a ze starej bylo mi potrzebne zdjęcie do karty motorowerowej wyrwalem i ją wyrzuciłem. a on mi nie da dowodu. bo juz sie pytalem .

ja mam lat 16 a brat 21. nie mam jak tego zrobić , brat pracuje do 19 i zanim wraca to jest 20 a jak dzwonilem do niego to mnie wyśmiał i powiedział , że napewno nic nie poda bo zaraz go jeszcze po sądach będą ciągać . Proszę o odpowiedz czy odblokuje mi pan to konto czy nie ? Daje słowo , że nie kupie już zadnego gołębia po niskich cenach itd. I postaram sie usunąć wszystkie zbędne konta brata. oraz mogę zmienić nick tego konta.


Mydlenie oczu i próba głupiej wymówki. Zdjęcia blokady kont nie będzie, temat zamykam.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość