.:Mała Kanada:.

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

.:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:10

David , .:Mała Kanada:.


Szanowny Panie Administratorze
Bardzo przepraszam za nieodpowiednie sformułowanie mojego wcześniejszego postu, jednak nie wiem jak mam to zrobić regulaminowo. Poniżej treść maila od Was:

"Witaj, .:Mała Kanada:.!
Twoje konto na GolebieOnline.pl zostało zablokowane. Poniżej znajduje się powód blokady konta:
Jeżeli uważasz, że Twoje konto zostało niesłusznie zablokowane, załóż na forum odpowiedni wątek wraz z wyczerpującym wyjaśnieniem lub skontaktuj się z administracją przez dział Kontakt.

Pozdrawiamy, ekipa GołębieOnline."

To regulamin:

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary
Powód nałożenia kary
Wyjaśnienie
Dowody w postaci zdjęć:(nie konieczne)

Reasumując:
Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary - nie mam pojęcia
Powód nałożenia kary - nie mam pojęcia
Wyjaśnienie - kto ma wyjaśniać ? powinien ten co zablokowal to wyjasnic !?
Dowody w postaci zdjęć:(nie konieczne) - ok

chciałbym prosić o odbanowanie .
Fakt gyż kupiłem 3 gołębie na rynku z wysokimi potencjałami za niską cene , nie będe tego ukrywał ale jak ktos co chwile wystawiał i jak zdążyłem kupić to starałem się kupić. Nr nie moge podać , bo dostałem bana , a na pamięć nie znam bo do nich nie dzwonie ;D.
a multikonto? jest to możliwe gdyż na koncie .:Mała Kanada:. gram ja a na koncie ..:Mała Kanada:.. gra mój brat nazywamy sie tak , bo wraz z ojcem bierzemy udział w lotach gołębi pocztowych i tak nazywa się nasza hodowla.
z Poważaniem proszę o odwołanie konto o nazwie ".:Mała Kanada:. ponieważ nieumyślnie popełniłem wyżej napisane błędy.
Z poważaniem , i nadzieją szybkiego rozstrzygnięcia tej sprawy . Dawid ;)
Aaa i po odbanowaniu , daje słowo honoru , że usune te gołębki z gołębnika , za pomocą sprzedaży u kupca za 10$.
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:13

Edytowany miał być tamten post, w celu spełnienia wymogu regulaminu działu. Ale ok, zakończę zbędną polemikę - to co piszesz to jedna wielka ściema, tych kont jest kilkanaście, i nie chodzi o trzy ptaki, a o więcej. Zdjęcia kary nie będzie, nie toleruję oszustw, a poza tym lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo.

Reasumując: Nie ma możliwości zdjęcia blokady kont.

PS. Powiązane konta:
Kod: Zaznacz cały
..:Mała Kanada:..
.:Mała Kanada:.
Coca - Cola
Extra PExtra
Facebook
Golymbiorz
xdeeee
..:Złoty Kłos:.. 
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:18

ale ja gram na jednym koncie ? tak .:Mała Kanada:. czy ono jest jakoś powiązane z tymi oprocz ip ? nie . nie ma takiego samego hasła raczej ani nic. ip może mieć . mysli pan ze mam czas na przekręty? ledwo mam czas wejsc dać na lot zobaczyc czy sie dzieje . a wiec nie rozumiem o co chodzi. może mój brat który gra na koncie ..:Mała Kanada:.. probował w jakis sposób oszukiwać a ja nie mam zamiaru ponosić za to odpowiedzialności . nie moja wina , ze mieszkamy w kraju w ktorym trzeba oszczedzac na czym sie da . i z jednego internetu 6mb korzysta pół osiedla..
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:22

Nie lubię tłumaczeń bratem, tym bardziej, że teraz się to nie sprawdza - jeśli Twoje konto to .:Mała Kanada:. i mówisz, że nie oszukiwałeś, bo nie masz czasu, to spytam:

Dlaczego kupowałeś ptaki od kont, powiązanych z Twoim?
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:25

Po 1 da sie wystawic z jednego konta i wejsc na drugie konto i kupic? wydaje mi sie , ze nie.
po 2 nie wyswietla sie od kogo kupujesz gołębie tak ? tak .
proszę o odbanowanie i mogę oddać te gołębie co kupiłem z ręką na sercu . umyslnie tego nie zrobilem .
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:34

Widzę, w zaparte idziesz ;) Już Ci tłumaczę więc łopatologicznie o co chodzi.

Konta były użytkowane na kilku adresach IP, które się pokrywają. Konto .:Mała Kanada:., jest bezpośrednio powiązane transakcjami np z kontem Extra PExtra, które to z kolei jest bezpośrednio powiązane wspólnym adresem IP z kontem "brata" czyli ..:Mała Kanada:.. (tak, zwracam uwagę na ilość kropek w nickach). Druga kwestia, że strasznie szybko wybiłeś się w rankingu co rzuciło na Ciebie podejrzenia. Co kolejne Cię zdradziło - na tamtych kontach, chwilę po wystawieniu ptaków za grosze, Ty już je kupowałeś. Rozumiem, jedna sztuka przypadkowa, ale wszystkie?!

Czytałem już tyle tłumaczeń od ludzi, tyle osób się zarzekało, przyrzekało. Nic to nie zmienia, niestety mam swoje doświadczenie w kwestii poszukiwania oszustów i nie zmienię swojej decyzji. Zalecam założenie nowego konta i przedstawienie mi w poście poniżej pod jakim nickiem będziesz grał.

PS. Jeśli mówisz, że to Twoje i brata konto - ok, czekam na jego wytłumaczenie w tej sprawie. Napisz mi jeszcze na PW swoje imię i nazwisko, w celu rozwiania wszystkich niejasności w tej sprawie.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:39

i co to da ? ze podam Panu nick pod jakim bd grał ? nie mam zamiaru od nowa zaczynać gdyż to juz bd bez sensu bierze pan udział w lotach gołębi pocztowych ? to jest tak samo jakby pana ulubiona druzyna pilkarska zaczela w polowie sezonu z 0 dorobkiem pkt przez to , ze jeden z jej zawodników przykładowo się napił i cos zrobił lub wyrzucili by pana ze szkoly , bo twoj kolega odwalil nr w pokoju ? jeden za wszystkich wszyscy za jednego ? nie .. w tych czasach liczy sie jedno powiedzenie . umiesz liczyć nie licz na mnie .. przez troszkę mojej winy i reszte winy innych mam bana ? pff. proszę , o odbanowanie i moze pan obserwowac moje konto jezeli bd jakis przekret to moge dostac bana na ip i wg zebym nie mogl zalozyc konta , a ja juz brata dopilnuje.
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:42

Proszę używać poprawnego języka w internecie, zaczynając od dużych liter i polskich znaków.Takie pisanie, jak w Twoim ostatnim poście, nie wiem co wnosi do tej sprawy. Czekam na Twoje imię i nazwisko wysłane w wiadomości prywatnej, później wrócimy do tematu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez David » 26 lip 2012, 13:45

Kontynuowałem dialog ;].. Ale jak tak przeszkadza , to będę pisał z wielkich liter .
David
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2011, 14:48

Re: .:Mała Kanada:.

Postprzez ibelieveicanfly » 26 lip 2012, 13:47

OK, po przesłaniu mi danych proszę o skany/zdjęcia dwóch legitymacji, Twojej i brata. Również w wiadomości prywatnej.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości